Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 2018

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi 2018

Her türlü ihtiyacınız için kullanabileceğiniz tüketici kredileri, ister kişisel harcamalarınızı isterseniz de genel harcamalarınızı karşılayabileceğiniz kredi türlerinden biridir. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi de Ziraat Bankası tarafınca hususi olarak hazırlanmış olan bir kredi türüdür. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz imkânları ile size gösterilmekte olan bu kredi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri aktarıyoruz.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, 100.000 TL’ye kadar tüketici kredisi çekebilmenizi elde eden bir kredi türüdür. 48 ay vade imkânı ile size gösterilmekte olan bu kredi, oldukça makul bir faiz oranına haizdir. Ziraat Bankası Tüketici Kredisi faiz oranı, 100.000 TL’de 48 ay vade ile yalnız %1,37 olarak belirlenmektedir. Kredi için müracaat yapacağınız miktar ve vade süresi azaldıkça da kredi faiz oranı %1,32’ye kadar gerileyebilmektedir.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Çekme Koşulları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi için bu krediye haiz olmak isteyen hepimiz müracaat yapabilmektedir. Bu krediye haiz olabilmeniz için müracaat esnasından sizden istenen belgeler şunlardır:

  • Ziraat Bankası Tüketici Kredisi müracaat formu
  • Nüfus cüzdanı, geçişlik ya da yeterlik fotokopisi
  • Emek verme durumuna bakılırsa gelir belgesi
  • Şube tarafınca istenebilecek öteki belgeler

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Cezbedici Avantajları

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, birçok pozitif yanları size sunan bir kredi türüdür. Kredinin en büyük avantajlarından biri faiz oranının düşük, vade süresinin ise uzun olmasıdır. Bunun yanı sıra krediye müracaat esnasında herhangi bir maddi güvence ya da kefil şartı aranmaması da oldukça cezp edici bir avantajdır. 1.000 TL’den 100.000 TL’ye kadar kredi çekme imkânını size sunmakta olan Ziraat Bankası Tüketici Kredisi, her insanın kolaylıkla müracaat yapabileceği bir kredi türü olması sebebi ile de tercih edebileceğiniz bir kredidir.

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi Iyi mi Çekilir?

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi başvurusu yapabilmek için kullanabileceğiniz birden oldukça vasıta bulunmaktadır. Bunların başlangıcında şubeden müracaat yapma seçeneği gelmektedir. Bunun yanı sıra internet adresinden, Ziraat Mobil uygulamasından, web şubesinden, Ziraat ATM’lerden ve Ziraat Bankası davet merkezinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir