Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası kurum ve bankacılık sektöründe faaliyete geçiş döneminden bu güne kadar tüm müşterilerinin acil gereksinimlerini anında karşılayabilmek, müşterilerinin haiz olmak istedikleri konut ve taşıtlar için finansman sağlamak, müşterilerinin yeni bir iş bir iş kurabilmelerine katkıda bulunmak ve müşterilerinin halihazırda haiz oldukları işlerini geliştirebilmelerine olanak tanımak amacıyla birbirinden avantajlı kredi imkanları sunmaktadır. Bu kredi imkanları yardımıyla oldukça uygun faiz oranları ve geniş vade seçeneklerine haiz olan Ziraat Bankası müşterileri, bütçelerini asla zorlamadan almış oldukları kredi tutarını geri ödeyebilmekte ve böylelikle de gelecek planlarını daha sıhhatli bir halde hayata geçirebilme fırsatını elde edebilmektedirler.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Bilgileri

Ziraat Bankası tarafınca müşterilerine gösterilmekte olan bu avantajlı kredi imkanlarından biri de Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi’dir. Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi yardımıyla tüm Ziraat Bankası müşterileri acil gereksinimlerini karşılamak adına finansman deposu elde edebilmektedir. İşte, Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları ve kredi bilgileri:

 • Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi müşterilerin diledikleri şekilde ödeyebilmelerine olanak tanıyan oldukça esnek bir kredi türüdür.
 • Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi ile maksimum 36 ay vade elde edebilmektesiniz.
 • Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi için kişisel yada maddi güvence gösterilmelidir.
 • Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi için yaşam sigortası yapılması zorunludur.
 • 124 ay arası vadeler için yüzde 1,29 faiz oranı, 25-36 ay arası vadeler için yüzde 1,34 faiz oranı sunulmaktadır.
 • Kredi tahsis tutarı 200 TL olarak belirlenmiştir.
 • Yaşam sigortası için ödenmesi ihtiyaç duyulan ücret 35,92 TL’dir.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi için Ihtiyaç duyulan Belgeler

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz belge ve evrakları kapsamaktadır:

 • İnternet yöntemiyle ya da Ziraat Bankası Şubesi tarafınca elde etmiş olduğunuz Müracaat Formu
 • Üstünde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunan bir kimlik cüzdanı; Nüfus Cüzdanı, Yeterlik, Geçişlik ve benzeri kimlik cüzdanlarını kapsamaktadır.
 • Şahısların emek verme durumlarını gösteren gelir belgeleri
 • Şube tarafınca istenebilecek olan öteki belgeler

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için Ziraat Bankası’nın resmi web adresinden ilgili kredi müracaat formunu doldurabilir, Ziraat Bankası’nın mobil bankacılık uygulamasını indirip ilgili krediye başvurabilir yada sizlere en yakın konumda bulunan bir Ziraat Bankası Şubesi’ne giderek fiili olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusunu gerçekleştirdikten sonrasında başvurunuzun onaylanıp onaylanmaması durumu sizlere SMS yada e-posta yöntemiyle bildirilecektir.

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir