Yapı Kredi’de Esnaf Ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor, Baharda Ödüyor!

Yapı Kredi'de Esnaf Ve KOBİ’ler Kredilerini Şimdi Alıyor, Baharda Ödüyor!

Yapı Kredi Bankası’ndan esnaf ve KOBİ’lere büyük destek! Oluşturduğu kredi kampanyalarıyla satın alan memnuniyetini daima üst seviyelerde tutmayı başaran Yapı Kredi Bankası, esnaf ve KOBİ’lerin acil finansman gereksinimlerine anında yanıt vermektedir. Banka, esnaf ve KOBİ’lere oldukça avantajlı, ödemesi kolay olan yeni bir kredi kampanyasının müjdesini vermektedir.

Yapı Kredi’den Esnaf Ve Kobi’lere Müjde!

Türkiye’nin köklü banka kuruluşlarından önde gelen Yapı Kredi Bankası’nın yürüttüğü yeni kredi kampanyası, esnaf ve KOBİ’lerin yüzünü güldürüyor. Esnaf ve KOBİ’lere finansman desteğini her fırsatta sunan Yapı Kredi, bu kez erteleme özelliği olan kredi kampanyası ile onlara benzeri olmayan bir olanak sunuyor.

Üç Ay Ertelemeli Kredi Kampanyası

Aşırı derecede cazip bir kredi kampanyası düzenleyen Yapı Kredi Bankası, esnaf ve KOBİ’lere üç ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor. Türk ekonomisinin can damarı olan esnaf ve KOBİ’ler, Yapı Kredi’den kredilerini şimdi alıyor, bahar ayında ödemeye başlıyorlar.

Yalnız esnaf ve KOBİ vasfını taşıyan kişiler, Yapı Kredi Bankası’nın bu kredi ürününden yararlanabilirler. Bu kişiler işleriyle ilgili gerekseme duydukları finansman desteğine 3 ay ertelemeli KOBİ kredisi ile ulaşabilirler. Esnaf ve KOBİ’ler 100 bin TL’ye kadar ve otuz altı aya varan vadeler ile kredilerini şimdi alır, 3 ay sonrasında ödemeye adım atar! Yapı Kredi esnaf kredisi hesaplama için herhangi bir Yapı Kredi şubesine uğramaları yeterlidir.

Yapı Kredi Ertelemeli Kobi Kredisi Kampanyasının Koşulları Nedir?

Esnaf ve KOBİ’lere hususi kredi kampanyası 31 Ocak 2018 evveliyatına kadar geçerli olup, kredinin ilk ödemesi en geç 2018’in Mart ayına kadar ertelenebilir.
Kampanya çerçevesinde kullanılacak kredinin vade sayısı en fazla 36 aydır.
Kredinin ödemesiz periyodunun taksit tutarları öteki taksitlere eşit olarak bölme edilecektir.
Yapı Kredi Bankası kampanya koşullarını değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Kobi Kredisi Örnek Hesaplama

3 ay ertelemeli 36 ay vade ile 25 bin TL tutarında kredi kullanan KOBİ, yüzde 1,57’lik faiz oranından yararlanır. Kredi kullanıcısının aylık ödemesi ihtiyaç duyulan taksit tutarı 1038 TL’dir. Kredi komisyonu 500 TL olup, kredinin senelik efektif faiz oranı yüzde 21,24’tür.
36 ay vade ile 50 bin ve 100 bin TL’lik tutarlara uygulanan Yapı Kredi esnaf kredisi faiz oranları ise sırasıyla yüzde 1,54 ve 1,51’dir. 50 bin TL’lik kredinin aylık taksit tutarı 2064 TL, komisyon tutarı 750 TL ve senelik efektif faiz oranı yüzde 20,52 iken, 100 bin TL’lik kredi kullanımında ödenmesi ihtiyaç duyulan aylık meblağ ise 4105 TL, kredinin komisyon tutarı 1000 TL ve senelik efektif faiz oranı yüzde 19,80’dir.

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir