Yapı Kredi Mayıs 2018 Bireysel İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Mayıs 2018 Bireysel İhtiyaç Kredisi

Ev ihtiyacınız olan şeyleri gidermek, acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri çözüme kavuşturmak, yaklaşan düğün harcamalarını sıkışmadan ödemek, tatile gitmek, eğitim giderlerinizi karşılamak ve daha birçok şey için bireysel kredilere başvurmanız mümkündür. Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi, başvurabileceğiniz bu kredilerden biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Cazip fırsatlar ile size gösterilmekte olan Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi, her türlü harcamanızı gidermek için kullanabileceğiniz bir kredi seçeneğidir. Minimum 1.000 TL, maksimum ise 50.000 TL olarak size gösterilmekte olan Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi, uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile karşınıza çıkmaktadır. 48 aya kadar vade seçeneğini de size sunan Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi hakkında tüm merak ettiklerinizi sizin için paylaşıyoruz.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Oldukça cazip fırsatlara haiz olan Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi faiz oranları, aylık % 1,54’ten başlamış olan rakamlar ile size sunulmaktadır. Kredi miktarı arttıkça ve vade süresi uzadıkça faiz oranlarında artış görülebilmektedir.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Çekme Koşulları

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi çekebilmeniz için lüzumlu belgeler şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, yeterlik ya da geçişlik fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Son 3 aya ilişik elektrik, doğalgaz, su ve benzeri abonelik gerektiren bir satmaca

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Avantajları

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi, Yapı Kredi müşterisi olmayan kişilerin de bu krediye müracaat yapabilmesine olanak tanıması sebebiyle oldukça avantajlıdır. Ek olarak mobil şube, web bankacılığı, Yapı Kredi şubesi, SMS yolu benzer biçimde şekilleri ile krediye hızlıca başvurulabilir olması da öteki avantajlar içinde yer verilmiştir. Düşük faiz oranları, uygun ödeme seçenekleri ve uzun vade imkânları sebebi ile çoğunlukla tercih edilen Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi, her türlü nakit ihtiyacınız olan şeyi çözebilen bir kredidir.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Iyi mi Çekilir

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilmek için Yapı Kredi müşterisi olan kişiler şubeye gitmeden mobil şube ve bireysel web şubesi aracılığı ile krediye müracaat yapabilmektedir. İnternet bankacılığı ve SMS şekilleri kullanılarak da kredi başvurusu yapmak mümkündür.

ilginizi çekebilir

Konut Kredisi Yapılandırma Müjdesi Geldi – Son Dakika

Daha ilkin yüksek faiz oranları ile konut kredisi kullanmış oldukca sayıda vatandaşın heyecanla beklediği Konut …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir