Yapı Kredi Konut Kredisi Fırsatları

Yapı Kredi Konut Kredisi Fırsatları

Yapı Kredi müessese ve bankacılık faaliyetlerine başlayış tarihinden günümüze kadar gelen süreç içinde müşterilerinin tüm acil gereksinimlerini anında giderebilmelerini sağlamak, müşterilerinin haiz olmak istedikleri konut ve taşıtlara haiz olabilmelerine olanak tanımak, müşterilerinin yeni bir iş kurup kendi işlerinin patronu olma hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve haiz oldukları işleri geliştirip daha çok kazanç elde etmelerine olanak tanımak amacıyla birbirinden avantajlı kredi imkanlarını müşterilerine sunmaktadır. Yapı Kredi Bankası tarafınca sağlanmakta olan bu oldukca cazip kredi imkanları oldukça uygun faiz oranları ve oldukca geniş vade seçenekleri ile kredi çekimlerinizde sizlere kolaylıkla geri ödeme fırsatını da sunmaktadır. Alan kişi memnuniyetini en üst düzeyde tutma hedefinde güvenilir adımlarla ilerlemekte olan Yapı Kredi Bankası, başvurularınız için de oldukça kolay ulaşım imkanlarını siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmuştur.

Yapı Kredi Konut Kredisi Faiz Oranı ve Kredi Bilgileri

Yapı Kredi tarafınca müşterilerine gösterilmekte olan imtiyaz kredi imkanlarından biri de Yapı Kredi Konut Kredisi’dir. Yapı Kredi Konut Kredisi yardımıyla tüm Yapı Kredi müşterileri istedikleri konuta rahatça kavuşma fırsatına erişebilmektedirler. İşte, Yapı Kredi Konut Kredisi faiz oranı ve kredi bilgileri:

 • Yapı Kredi Konut Kredisi ile maksimum 120 ay vade elde etme olanağına sahipsiniz. Ek olarak bu 120 aya kadar varan vade imkanlarından yararlandığınız vakit satın almak istediğiniz evin fiyatının yüzde 80’i kadar Yapı Kredi Konut Kredisi kullanma hakkına haiz olmuş olursunuz.
 • Yapı Kredi Konut Kredisi’nin faiz oranı yüzde 1,14 olarak belirlenmiştir.
 • Yapı Kredi Konut Kredisi kredi tahsis tutarı 500 TL olmaktadır.
 • Ödenmesi ihtiyaç duyulan ekspertiz tutarı 545 TL olarak belirlenmiştir.
 • Ödemeniz ihtiyaç duyulan ipotek tesis tutarı 185 TL olurken senelik DASK prim tutarı tutarı ise 120 TL’dir.

Yapı Kredi Konut Kredisi için Ihtiyaç duyulan Belgeler

Yapı Kredi Konut Kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler ve evraklar aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz şekildedir:

 • Nüfus Cüzdanı fotokopisi
 • Gelir beyannamesi
 • Son iki ay içinde alınmış olan maaş bordrolarından biri yada antetli bir kağıda yazılmış olan, şirket yetkililerince imzalanmış bir maaş yazısı, yetki belgesi ve firmanın imza sirküleri
 • Özgür meslek erbabı iseniz Vergi Levhası fotokopisi
 • Emekli iseniz Maaş Cüzdanı fotokopisi
 • Kira geliriniz var ise tapu ile kira kontratının fotokopisi
 • Su, elektrik, doğalgaz yada telefon faturalarından biri(son 3 ay içinde alınmış olmalı)
 • Satın alınmak istenen konuta ilişik tapu fotokopisi

Yapı Kredi Konut Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi Konut Kredisi başvurusu yapabilmek için Yapı Kredi Bankasının resmi web adresine girerek ilgili kredinin data formunu doldurmanız, mobil bankacılık uygulaması ile başvuruda bulunmanız yada sizlere en yakın Yapı Kredi Bankası Şubesi’ne giderek fiili başvuruda bulunmanız kafi olacaktır.

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir