Yapı Kredi Evlilik Kredisi

Yapı Kredi Evlilik Kredisi

Evlenmek isteyen kişilerin en büyük problemlerinden biri biriken harcamalar ve yetiştirilemeyen ödemelerdir. Düğün salonu, mobilyalar, gelinlik ve damatlık derken masrafların gözünüzde büyümesi oldukça normaldir. Yeni evlenecek olan çiftleri için hususi olarak bir kredi hazırlayan Yapı Kredi, bireysel gerekseme kredi türleri içinde size Evlilik Kredisi seçeneğini de sunmaktadır. Yapı Kredi Evlilik Kredisi, banka tarafınca hususi avantajlar ile donatılmış olan bir kredidir. Bütçenizi sarsmadan geri ödeme imkânını size sunan Yapı Kredi, Evlilik Kredisi’nde 48 aya kadar vade imkânını size sunmaktadır.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Faiz Oranları

Minimum 1.000 TL olarak size gösterilmekte olan Yapı Kredi Evlilik Kredisi faiz oranları oldukça düşük seviyededir. Çekeceğiniz kredi miktarına ve ödeme yapacağınız vade süresine bakılırsa faiz oranları değişkenlik gösterebilmektedir. Bundan dolayı faiz oranları ile ilgili en net bilgiyi edinebilmek için Yapı Kredi satın alan hizmetleri ya da şubeden tüm sorularınızın yanıtını alabilirsiniz.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Çekme Koşulları

Yapı Kredi Evlilik Kredisi alabilmek için bazı belgeleri bankaya getirmeniz ve müracaat esnasında bu belgeleri yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

  • Nüfus cüzdanı, geçişlik ya da yeterlik fotokopisi
  • Gelirinizi gösteren bir belge (maaş bordrosu, maaş cüzdanı, vergi levhası vb.)
  • Telefon, elektrik, su ve doğalgaz benzer biçimde son 3 ay içinde adınıza düzenlenmiş olan minimum bir tane satmaca
  • Harcamalarınızı gösteren faturalar

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Avantajları

Yapı Kredi Evlilik Kredisi avantajlarının başlangıcında, bu krediyi düğün, nişan, söz ve balayı benzer biçimde tüm harcamalarınız için kullanabilecek olmanız gelmektedir. Bununla beraber, krediye evlenmek suretiyle olan her insanın müracaat yapabiliyor olması da krediyi cazip hale getirmektedir. Düşük faiz oranları, uzun soluklu vade seçenekleri ve uygun ödeme koşulları da Yapı Kredi Evlilik Kredisi çekmek için kafi sebepler arasındadır.

Yapı Kredi Evlilik Kredisi Iyi mi Çekilir

Yapı Kredi Evlilik Kredisi başvurusu yapabilmek için Yapı Kredi şubesine müracaat yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra mobil şube, bireysel web şubesi, SMS ile müracaat yapma, bankanın internet adresinden müracaat yapma seçenekleri de mevcuttur.

ilginizi çekebilir

Belediyeden Hazine Arazisi Satın Alma ve Kiralama (Güncel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir