Vakıfbank’tan Kredi Faiz Oranlarında Büyük İndirim

Vakıfbank’tan Kredi Faiz Oranlarında Büyük İndirim

Vakıfbank’tan kredi faiz oranlarında büyük indirim.. Kısa bir süre ilkin de KOBİ’lere sunmuş olduğu hususi kredi paketleriyle faiz oranlarında indirime giden Vakıfbank, bireysel gerekseme kredi, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarında da indirime gittiğini duyurdu. VakıfBank tarafınca faiz indirimlerine ilişkin meydana getirilen açıklamaya gore borç yapılandırma ve KOBİ ‘lere destek kredilerinin peşinden bireysel gerekseme kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi faiz oranlarında da indirim yapıldığı duyuruldu.

Kredi faiz indirimi öncesinde Vakıfbank’ta aylık % 1,77 ‘den başlamış olan bireysel gerekseme kredisi faiz oranları mühim oranda indirim yapılarak % 1,59 ‘a çekildi. Vakıfbank ek olarak 1,5 milyon Lira ‘ya kadar olan konut kredilerinde aylık faiz oranını da % 1,63 ‘ten % 1,49 ‘a indirdi. Taşıt kredisi faiz oranlarında da indirime giden Vakıfbank, sıfır ya da ikinci el araçlarda, % 1,72 olan aylık faiz oranını % 1,55 ‘e düşürdü.

Vakıfbank Kredi Faiz İndirimi Müjdesi

İndirim sonrasında 10 yıl vadeyle 100.000 TL konut kredisi kullanacak olan bir şahıs kredi faiz indirimi sebebi ile 13.120 Lira daha azca ödeme meydana getirecek. Gene 48 ay taksitle 100.000 TL taşıt kredisi kullanacak bir müşterinin pozitif yanları ise faiz indirimleri ile 6.469 Lira’yı buluyor. VakıfBank’tan gerekseme kredisi kullanacaklar da 36 ay vade ile kullanacakları 10.000 Lira’lık bireysel gerekseme kredisinde 490 Lira daha azca ödeme yapacaklar.

ilginizi çekebilir

Maske Cezasına Nasıl İtiraz Edilir? Başvuru Makamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir