VakıfBank’tan Anında Hızlı Kredi Alın

VakıfBank'tan Anında Hızlı Kredi Alın

Maaşını Vakıfbank’ tan alanlara güzel bir imtiyaz geldi. Vakıfbank, müşterilerine hususi anında kredi imkanı sunuyor. Mobil bankacılık müşterisi olduğunuz takdirde Vakıfbank Anında Kredi‘den yararlanabilirsiniz.

Anında kredi kullanımı

Maaşını Vakıfbank’ tan çeken bireysel segmentte bulunan Vakıfbank müşterileri, Vakıfbank İnternet Bankacılığı veyahut Vakıfbank Mobil Bankacılık aracılığı ile Taksitli İhtiyaç Kredisinden yararlanma şansına haiz olacaklardır. İş yaşamı hususi sektörde devam eden müşteriler web bankacılığı yada mobil bankacılık ile kredi kullanmak istediği takdir de, maaşlarının ödemelerinin son 6 ay kadarı Vakıfbank üstünden gerçekleşmiş olması aranan şartlar içinde bulunmaktadır. Kamu çalışanı ya da emekli müşterilerin ise kredi kullanmalarında herhangi bir koşul ve şart yoktur. Kredi kullanım mevzusunda bir koşula bağlı değiller.

Kredi kullanım zamanları

Hafta sonları ve resmi tatiller de dahil olmak kaydi ile gece 02: 50 ve 03:30 saatleri haricinde diledikleri süre kredi kullanabilecekler. Belirtilen saatler haricinde günün herhangi bir saatinde sigortalı yada sigortasız olarak tercih ettikleri krediyi kullanma imkanları bulunmaktadır.

Müracaat yolları

Vakıfbank Anında Kredi’ ye başvuruda bulunmak isteyen kişiler İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üstünden işlem gerçekleştirebilirler. İnternet Bankacılığından müracaat yapmak isteyen müşterilerin, uygulamaya girip, menüdeki Başvurular, İhtiyaç Kredisi Başvurusu kısmına giriş yaptıktan sonrasında ilgili ve lüzumlu bölümleri doldurmaları gerekmektedir. Mobil Bankacılık üstünden başvuruda bulunmak isteyen müşteriler ise, uygulamaya girip, Başvurular, İhtiyaç Kredisi Başvurusu kısmına giriş yaptıktan sonrasında lüzumlu bölümleri doğru bir halde doldurmaları kafi olacaktır.

Sigortalı Kredi

Kredi miktarı: 30.000 TL, Vade süresi: 48 ay, Aylık faiz oranı: % 1.39, Mevcut taksit tutarı: 913,17 TL, Kredi tahsis miktarı: 150, 00 TL, Efektif olan senelik faiz: % 22.3199

Sigortasız kredi

Kredi miktarı: 15. 000 TL, Vade süresi: 48 ay, Aylık faiz oranı: % 1. 51, Mevcut taksit oranı: 470, 51 TL, Kredi tahsis miktarı: 75 TL, Efektif olan senelik faiz: % 24.4199
Vakıfbank’ ın bu ayrıcalığından yararlanmak için mobil bankacılık müşterisi olmanız aranan koşullar içinde içeriyor. Mobil bankacılık müşterisi değilseniz, krediden yararlanmak için Vakıfbank Mobil Bankacılık müşterisi olmak için başvuruda bulunmanız gerekiyor. Mobil Bankacılık uygulamasını kolay ve ergonomik bir halde cep telefonunuza indirip, işlemlerinizi rahat bir halde gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank’ ın müşterilerine hususi bu ayrıcalığından yararlanmak için aranan koşullar size uyuyorsa istediğiniz şekilde işlem gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir