Vakıfbank Takipte Olanlara da Kredi Verecek

Vakıfbank Takipte Olanlara da Kredi Verecek

Son dönemde borçlu vatandaşlara müjdeler üst üste geliyor. Kredi kartı borçlarından sonrasında kredi borçlarını da uygun koşullarla yapılandıracak olan bankalardan şimdi de yasal takipte olanlara kredi müjdesi geldi. Vakıfbank takipte olanlara da kredi verecek. VakıfBank, bireysel kredi kartlarına ödeme kolaylığı sağlanması, aksamadaki bireysel ve ticari kredilerin yapılandırılması ile takipteki ticari kredi faizlerinin sıfırlanmasına kadar müjdelerle dolu “Tarafındaki Güç Paketi”ni deklare etti.

VakıfBank, “Tarafındaki Güç Paketi” pek oldukca kesim için oldukca mühim müjdeler içeriyor. İhtiyaç sahiplerine yönelik pek oldukca müjde ile dolu olan Vakıfbank Tarafındaki Güç Paketi, hem kredi kartı hem de kredi borcu olanları ilgilendiriyor. Vakıfbank tarafınca uygulamaya konulmuş olan kredi paketinde, kredi kartlarına ödeme kolaylığı sağlanmasından, aksamadaki kredilerin ödemesiz dönem ve düşük faiz oranıyla yapılandırılmasına kadar mühim destek sunar içeriyor. Paketteki en mühim müjde ise takipteki kredilerin faizlerinin sıfırlanması.. Bu atılımıyla VakıfBank, tüm kesimler nezdinde dikkatleri üstüne çekti.

Kredi Kartı Borcu Olanlara Yapılandırma Fırsatı

VakıfBank, kredi kartı ödeme kolaylığı kampanyası ile kredi kartı borcu olanlara hususi bir çözüm sunuyor. 60 aya varan vadelerle bireysel kredi kartı müşterilerine büyük ödeme kolaylığı elde eden VakıfBank, tüm bankaların kredi kartlarını yapılandırma imkanı tanıyor. Kampanyada yapılandırma aylık % 1,10 faiz oranıyla 24 aya; aylık % 1,20 faiz oranıyla da 60 aya kadar vadelerle gerçekleştirebilecektir. Bu kampanyadan Aralık 2018 süreci öncesindeki tüm bankaların kredi kartı borçları için yararlanmak mümkün.

Kredisini Ödeyemeyenler İçin Yapılandırma Fırsatı

Vakıfbank kampanya kapsamında kredisini ödeyemeyenler için de mühim bir fırsat sunuyor. Vakıfbank düşük faizli yapılandırma kampanyası ile aylık % 0,98 ’den süregelen faiz oranları ile gerekseme sahiplerinin tarafındaki güç olmaya devam ediyor. Bu kampanya kapsamında VakıfBank’taki borçları 3 milyon Lira’nın altında olup 2018 yılı sonu itibarıyla ödemelerinde 31 gün ve üstü gecikme bulunan müşterilerine 6 aya varan ödemesiz dönemle yapılandırma imkânı tanıyor.

Bireysel müşteriler borçlarını 3 ay ödemesiz dönem ile 36 aya varan vadelerle yapılandırabilirken ticari müşteriler ise 6 ay ödemesiz olarak 60 aya kadar aylık % 0,98 ’den süregelen faiz oranlarıyla çözüme kavuşabilecek.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Müjdesi

Vakıfbank kampanyasında en oldukca dikkat çeken uygulama ise Yasal Takipte Olanlara Kredi imkanı oldu. Kampanya kapsamında takipteki kredilerin faizi sıfırlanıyor. Takipteki borçlarından kurtulmak isteyen bireyler yada ticari işletmeler, VakıfBank ‘ın bu mühim hizmeti ile borçlarından kurtuluyor.

VakıfBank, 2018 yılı sonundan ilkin 100 bin Lira ‘nın altındaki kredisi takibe aktarılan müşterilerinin, borçlarını peşin ya da 12 aya kadar vade ile ödemeleri halinde, takibe aktarım sonrası tüm faizlerini sıfırlıyor. VakıfBank müşterileri, 30 Nisan geçmişine kadar başvurmaları halinde bu kampanyadan yararlanabilecekler.

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Yem Kredisi (HAYVAN BAŞINA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir