VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

VakıfBank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi Nedir? Nasıl Alınır?

VakıfBank 64. Kurum Yıl Dönümü Kredisi adı altında yeni kredi kampanyasını başlattı. Vakıfbank müşterisi olsun yada olmasın isteyen hepimiz tarafınca başvurulabilecek olan kredi kampanyası ile beraber Vakıfbank daha düşük faiz oranları ile 48 aya varan vade seçenekleri ile vatandaşlara kredi verebilecek.
Kurum yıl dönümüne hususi olarak hazırlanan kredi kampanyasının faiz oranı ve çekebilecek olduğunuz üst limit mevzuları da banka tarafınca detaylı bir halde açıklandı. VakıfBank Kurum Yıl Dönümü Kredisi aylık faiz oranları, mevzusunda meydana getirilen açıklamada aylık faiz oranı %1.30 olarak belirlendi. Sadece kredi vadesi ve mevcut limit ve müşteriye bakılırsa durumun Vakıfbank tarafınca değiştirilebilecek olduğu ve kampanya şartlarının değişebilecek olduğu açıklandı.
48 aya varan vade seçenekleri ile 2.000 TL’den 90.000 TL’ye kadar kredi çekme şansı sunan VakıfBank Kurum Yıl Dönümü Kredisi kampanyası, minimum 3 ay vade seçeneği sunuyor. 3 aydan 48 aya varan vade seçenekleri sunan Vakıfbank, kredi mevzusunda Türkiye’nin bilindik bankaları içinde enerjisini ve tesirini bu ve buna benzer kampanyalar ile gösteriyor.

VakıfBank Kurum Yıl Dönümü Kredisi Gelir Belgesi Şartı Var Mı?

Her banka tarafınca olduğu benzer biçimde Vakıfbank tarafınca da VakıfBank Kurum Yıl Dönümü Kredisi kredi kampanyası için müşterilerden bazı belgeler ve yükümlülükler ile şartları yerine getirmeleri isteniyor bu şartlar;

  • Gelir belgesi
  • 18 yaşın üstünde olmak
  • Aylık olarak krediyi ödeyebilecek güce haiz olmak
  • Daha ilkin Vakıfbank kredi yada kredi kartlarından dolayı haciz, borç ödememe benzer biçimde durumların olmaması

Benzer biçimde şartlar yerine getirilir ise banka tarafınca kredi kullandırım işlemleri kısa süre içinde yapılabiliyor.

VakıfBank Kurum Yıl Dönümü Kredisi Müracaat Iyi mi Yapılır?

VakıfBank Kurum Yıl Dönümü kredisine müracaat yapmak için yapılması ihtiyaç duyulan ise cep telefonunuzdan ”KREDI” yazıp bir boşluk bıraktıktan sonrasında T.C. kimlik numaranızı yazıp bir boşluk daha bırakıp aylık gelirinizi yazarak 5724’e SMS göndermeniz gerekiyor. SMS sonucu birkaç dakika sonrasında size banka tarafınca değerlendirme yapıldıktan sonrasında ”krediniz onaylandı, ön başvurunuz alındı şubemize başvurun yada krediniz onaylanmadı” benzeri mevcut durumunuza bakılırsa cevap verilecektir.

*Banka, kredi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir detayları, skorlama, güvence vb. unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini uygun görmeme hakkını saklı meblağ.

ilginizi çekebilir

SGK Geriye Dönük Borçlanma Nasıl Yapılır? (Şartları)

SGK geriye dönük borçlanma nedir, iyi mi yapılır, şartları nedir? Geriye dönük sigorta borçlanmasına dair …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir