Vakıfbank Bahara Özel 0 KM Taşıt Kredisi

Vakıfbank Bahara Özel 0 KM Taşıt Kredisi

Son dönemlerde en sık müracaat meydana getirilen kredi türlerinden biri de taşıt kredileridir. Hayalinizde yer alna araca haiz olmanız artık kolay olsa gerek. Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi, hayalini kurmuş olduğunuz 0km araca haiz olabilmeniz için hususi olarak geliştirilmiş bir kredi türüdür. Bu krediye haiz olarak arzu ettiğiniz otomobile da kolayca kavuşabilirsiniz. Düşük faiz oranları ve değişken taksit ödeme şekilleri ile karşınıza çıkan bu kredi, yeni bir vasıta satın almak isteyen her insanın imdadına yetişmektedir. Vakıfbank tarafınca size gösterilmekte olan Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizin için paylaşıyoruz.

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi, maksimum 48 aya varan vade seçenekleri ile size gösterilmekte olan oldukça avantajlı bir kredi türüdür. Üstelik Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi faiz oranı da aylık %1,28’den süregelen oranlar ile karşınıza çıkmaktadır.

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi Çekme Koşulları

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisine haiz olabilmeniz için banka tarafınca istenen informasyon ve belgeleri temin etmeniz gerekmektedir. Bu belgeler şu şekildedir:

  • Kredi müracaat formu
  • Nüfus cüzdanı, geçişlik ya da yeterlik fotokopisi
  • Gelir belgesi ({özel sektör}, kamu çalışanı ve emekliler için ayrı belgeler talep edilmektedir)
  • Satın almak istediğiniz aracın faturası
  • 100.000 TL üzeride nihai satmaca tutarı olan araçlarda, aracın 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70 kredi çekebilirken, 100.000 TL’yi aşan kısım için de %50 oranında kredi almanız mümkün olmaktadır.
  • Banka tarafınca kefil şartı aranmamaktadır

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi Cezbedici Avantajları

Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisinin en büyük avantajlarından biri vade süresinin uzun, faiz oranının ise düşük olmasıdır. Bunun yanı sıra kefil şartı aranmaması da en büyük artılardan biridir. 3 ayda bir taksitli, son taksit balon ödemeli, aylık eşit taksitli, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli ödeme seçeneklerine haiz olması da bir öteki avantajdır.
Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi Iyi mi Çekilir
Vakıfbank Bahara Hususi 0 KM Taşıt Kredisi başvurusu yapabilmek için yukarıda belirtilmiş olan belgeler ile size en yakın Vakıfbank şubesine gitmeniz ve satın alan temsilciniz ile görüşme yapmanız kafi olacaktır. Süratli ve ergonomik bir halde kredi başvurusunda bulunmak için bankanın web şubesini ya da mobil bankacılığı da tercih edebilirsiniz.

ilginizi çekebilir

ING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri, nakit ihtiyaçlarınızdan kişisel ihtiyaçlarınıza, eğitim masraflarınızdan konut ya da vasıta ihtiyaçlarınıza kadar her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir