Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı

Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı

Vakıf Katılım Bankasından beyaz eşya, mobilya, tv, bilgisayar, klima şeklinde ev eşya, araç-gereçlerini; 36 aya varan taksit imkânları ve bütçenize uygun geri ödeme planları üstünden Tüketici Finansmanı kredisi ile gerçekleştirebilirsiniz.
Vakıf Katılım Tüketici Finansmanı Kredisi Özellikleri
%1,62’den başlamış olan düşük faiz oranlarıyla 36 aya kadar vadeli 10.000 TL’ye varan kredi imkânı. Beyaz eşya, mobilya, elektronik eşya şeklinde ihtiyaçlarınız için tüketici finansmanından yararlanabilirsiniz. 50 TL tahsis tutarı alınmakta.
Vakıf Katılım bankasından ek olarak arsa kredisi, konut, taşıt ve işyeri kredilerini de çekebilirsiniz. Peki saydığımız kredi türleriniz özellikleri ve şartları nedir inceleyelim.
Vakıf Katılım Arsa Finansmanı Kredisi
Yatırımlarınızı arsa satın alarak korumak istiyorsanız Arsa Finansmanına derhal başvurun, 60 aya kadar vade olanaklarından faydalanın.
Özellikler: satın alacağınız arsa bedeli için yüzde yüze varan kredi desteği. 60 aya varan vade seçenekleri. %1,32’den başlamış olan düşük faiz oranları.

Vakıf Katılım Taşıt Finansmanı Kredisi
Vakıf Katılım tarafınca sunulan taşıt finansmanı desteğiyle sıfır model ya da ikinci el otomobil alımlarınızı uygun kâr oranı oranları ile gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikler: satın alacağınız arabanın bedelinin %70’ine kadar bankadan kredi alabilirsiniz. Geri kalan %30’luk kısmı bankaya peşinat olarak vermeniz gerekir. 48 aya kadar vade imkânı ve %1,32’den başlamış olan oldukça uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.
Vakıf Katılım Konut Finansmanı Kredisi
Vakıf Katılım tarafınca sunulan konut finansmanı desteğiyle hayalinizdeki evin sahibi olabilir ya da yatırım amaçlı ev satın alabilirsiniz.
Özellikler: 120 aya kadar varan uzun vade seçenekleri. Satın almak istediğiniz evin ekspertiz değerinin %80’i kredi alabilirsiniz. %1,15’den başlamış olan düşük faiz oranları gösterilmekte.
Vakıf Katılım İşyeri Finansmanı Kredisi
İşinizi büyütmek için gayrimenkul yatırımına ihtiyacınız var ise, Vakıf Katılım’dan 60 ay vadeyle %100’e kadar kredi çekebilirsiniz.
Özellikler: Satın almak istediğiniz yazıhane, dükkân, mağaza, lojman, depo şeklinde gayrimenkuller için finansal destek alabilirsiniz. %1,32’den başlamış olan düşük faiz oranları ile 60 aya kadar vade ile kredi alabilirsiniz.
Vakıf Katılım Bankasının öteki avantajlı kredi seçeneklerini öğrenmek için en yakın Vakıf Katılım şubesinde uğrayarak detaylı data alabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

VakıfBank Döviz Kredileri

Türkiye’nin en büyük işlem hacmine haiz bankalardan kabul edilen Vakıfbank, bireysel müşterileri kadar KOBİ’lerinde gereksinimlerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir