Ücretsiz Bayilik Veren 10 Firma ve Şartları

Sıfırdan bir işletme kurulumu ile uğraşmak istemeyenler parasız bayilik veren firmalar ile anlaşarak pek oldukca avantajdan yararlanabilir. Sermayesiz giyim mağazası, parasız bayilik ile cafe açabilir ya da gıda sektörüne dahil olabilirsiniz. Bazı firmalar franchise hizmetlerini parasız verirken, bazıları ise katılım bedeli, isim hakkı bedeli ya da kar oranından hisse şeklinde fazladan maliyetler talep etmektedir. 81 ilde bayilik hizmeti veren pek oldukca şirket bulunmaktadır. Parasız bir halde bayilik alabileceğiniz değişik sektörlerden 10 firmayı sizler için araştırdık.

Bayilik Hizmeti Almak

Bayilik hizmeti almanın her yönden pek oldukca pozitif yanları bulunmaktadır. Hatta tüketiciler nezdinde dahi pozitif yönde karşılanacak bir durumdur. Çoğumuz için önemli olan aradığımız ürüne en kısa sürede ulaşmamızdır. Şirket sahipleri ya da girişimciler için ise onlarla kontakt kurma süremiz önem arz edecektir. Girmek istediğiniz sektöre karar verdikten ve bir iş planı hazırladıktan sonrasında bu işlerin ne kadar meşakkatli bulunduğunu görmüş olacaksınız. Eğer işletmenin mobilyalarından raflarına, satılacak olan ürünlere ben karar vermek istemiyorum, parama yeter gücüm diyorsanız bayilik hizmeti veren firmalardan destek alabilirsiniz.

bayilik-hizmeti-almak

Bayilik hizmeti almak

Bu firmalar belirli bir meblağ karşılığında sizi firmalarına ortak edeceklerdir. Bayilik hizmetinden yararlanırken dikkat edilecek olan bazı hususlar vardır. İsimler artık bir marka haline gelmiş, evet satın alan potansiyelinin artırılması, reklam giderlerinin azaltılması yönünden bu durum bizim karımıza olacak, yalnız yüksek maliyet içeren durumlara dikkat etmemiz gerekiyor. Bazı firmalar isim hakkı bedeli, kardan hisse, franchise başlangıç tutarı vb. ücretler ile yüksek meblağlar talep ediyor. Acaba parasız bayilik hizmeti veren firmalar var mı? diye düşünüyorsanız, bu firmaları sizler için araştırarak aşağı listeledik. Cam balkon bayiliği alarak oldukca para kazanabilirsiniz!

Paşa Tatlı

Bursan’ nın Kemalpaşa kazasının meşhur tatlısı Kemalpaşa satışı ile üretime süregelen şirket derhal sonrasında konseptini geliştirmiş ve bayilik vermeye adım atmıştır. Bursa’ dan çıkarak tatlı tüm ülke çapında bilinir bir hal almıştır. İş yeri özelliklerinin hat safhada olması gerekmiyor. Tatlıları mevcud iş yerlerinde satabileceğiniz şeklinde pazarlama işi ile ilgileniyorsanız diğeri ürünleriniz ile birlikte de pazarlayabilirsiniz.

  • Bir işletmeye sahipseniz
  • İş fırsatlarını değerlendirmek isteyen her türlü girişimci
  • Gıda sektöründe dağıtım ve pazarlamacı olarak çalışanlar derhal bayilik başvurusu yapabilir.

Ek olarak tek çeşit tatlı da yoktur. Çikolatalı Kemal Paşa’ ları denediniz mi? 1 koli siparişiniz ile herhangi bir ana paraya gerek duymadan iş fikrinizi uygulamaya başlayabilirsiniz. Türkiye’ de tatlı oldukca fazla tercih edilen bir yiyecek olduğundan yitirme ihtimaliniz yok denecek kadar azdır. Hatta ek iş olarak da bu işi yapabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak bayilik alabilir ya da ürün siparişi verebilirsiniz.

Hacıalioğlu Pişmemiş Köfte

Bayilik mevzusunda en oldukca tercih edilen sektörlerden bir tanesi pişmeden köftedir. Kurulum paketi 7 bin 500 TL‘ dir. Uygun fiyata bayilik veren pişmeden köfte markaları içinde yer almıştır. Etsiz pişmeden köftenin yaygınlaşması ile birlikte bu sektör oldukça yaygınlaşmıştır. Bazı firmalar isim hakkı bedeli, cirodan hisse vb. ek ödenekler talep ederken bu marka herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Marka bedeli ya da tabela bedeli vb. talep edilmemektedir.

hacıalioğlu-çiğköfte

Hacıalioğlu Pişmemiş Köfte

Kurulum paketinde yer edinen ücretlerin gönderim tutarları bayiye ilişkin olmaktadır. Bu meblağ ise 900 TL’ dir. Ödeme nakit olabileceği şeklinde kredi kartına 12 taksit olarak da yapılmaktadır. Personel istihdam edilmektedir. Bunun yanı sıra iş eğitimi de verilmektedir. Bedelsiz pişmeden köftelerin sözleşme süreleri 1 yıl olmaktadır. Açılacak olan dükkanın kirasının 5 bin TL’ yi aşmaması gerekiyor. Dükkan büyüklüğü ise minimum 10 metre kare olmalıdır. Çiğ Köfteci açmak için devlet desteği de alabilirsiniz.

Lezizhan Pişmemiş Köfteci

Lezizhan Pişmemiş Köfte herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Kurulum bedeli olarak 9 bin 500 TL istenmektedir. İlk bayi olmanız durumunda ise 1000 TL indirim kazanırsınız. Kurulum paketinde 300 kilogram pişmeden köfte bulunmaktadır ve her ay eşit miktarlarda dağıtılır. Eğer 1 senelik sözleşme süre dolmadan fesh edilirse parasız haklarınız iptal olacaktır. 1 yılı donduranlar yalnız işine devam etmek istemeyenlerin bazı eşyaları yarı fiyatına alınmaktadır. Toplam geri ödeme bedeli ise 2 bin TL’ dir. Günde 20 kilogram pişmeden köfte satarsanız 40 kilogram pişmeden köfte parasız verilmektedir. Bayilik şartlarını öğrenmek için tıklayınız.

Tripleks Oto Kimyasalları

Oto bakım ürünleri markası olan Tripleks markası ile siz de bayilik alarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz. Bayilik için aranan şartları yerine getirenler hiçbir isim hakkı bedeli ödemeden bayilerini açabilirler. Şu an itibari ile firmanın 28 şubesi bulunmaktadır. Katkı maddeleri, aerosol, kişisel ürünler ya da otomobil bakım ürünleri pazarlayabilirsiniz. Kazan ve kazandır prensibi ile çalışan şirket bayilik alındıktan sonrasında da girişimcilerin yanında olmaya devam etmektedir.

tripleks-oto-kimyasalları

Tripleks oto kimyasalları

Vizyon Görsel

Merkezi Ankara’ da bulunan şirket araştırma ve gelişimleri emek harcamaları neticesinde ürettiği ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır. 1998 senesinde Multimedya sektöründe etkinlik göstermeye başlanmıştır. Kitapevi, video, yerel market sektörleri içinde yer aldığını ifade etmek mümkündür. Açacaklar, dini semboller, rozet, t-shirt vb. ürünlerin üretimleri yapılmaktadır. Siz de bu firmadan bayilik alarak kişilere ya da kurumlara hususi ürünler basabilir ve toptan satış yapabilirsiniz. Ek olarak bayilik alan müşterilere eğitimler de verilmektedir. Şirket herhangi bir isim bedeli ya da kardan hisse talep etmemektedir. Ürünleri incelemek için tıklayınız.

Oba Döner

Yiyecek sektöründe etkinlik gösteren şirket müşterilerinden herhangi bir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Gıda mühendisleri gözlemi ile üretim yapılmakta ve bayilere dağıtılmaktadır. Ek olarak yurt haricinde da şubeleri bulunmaktadır. Bayilik hizmeti alacak olan girişimcilere şirket yüksek kar oranı sunmaktadır. Şu an itibari 21 tane şubesi bulunmaktadır. Bayilik almak istediğinizde sizden herhangi bir isim bedeli ya da kar oranı talep edilmiyor. Girişimcilerin ise şirket yönetimi ile şahsen ilgilenmeleri isteniyor. Dükkan büyüklüğünün ise 30 metre kare ile 100 metre kare içinde olması isteniyor. Ücretsiz franchise başvurusu yapmak için tıklayınız.

oba-döner

Oba Döner bayilik

Köftey’s Köfte

Köftey’ s Köfte ortağı olmak istemez misiniz? Yatırım tutarları bölge seçimine gore değişiklik arz etmektedir. Ciro üstünden yüzde 5 oranında kar oranı talep edilmektedir. Mağaza için kurulum, proje desteği verilmektedir. Bazı mağazalara kira yardımları yapılmaktadır. Bayilik tutarı bulunmamaktadır. Ek olarak reklam aşamasında da şirket danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. Alışveriş merkezlerinde 40 metre kare dükkan büyüklüğü şartı aranmaktadır. Cadde konseptinde ise 70 metre kareden 250 metre kareye kadar dükkan olabilmektedir.

Çay Taze

Bu markaya genel olarak alışveriş merkezlerinde rastlıyoruz. 3 değişik mağaza konsepti bulunmaktadır. Bir tek genel olarak kiosk seçimi ve mağaza konsepti uygulanmaktadır. Kiosk için 7,5 metre kare dükkan büyüklüğü kafi olmaktadır. Mağaza için ise 100  metre kare alana gereksinim vardır. Alışveriş merkezlerinde açılacak olan konseptlerin kurulumları averaj 1 ay sürmektedir. İsim bedeli talep etmeyen şirket kurulum için 30 bin ila 50 bin TL içinde bir karşılık talep etmektedir. Başvuru formunu doldurarak bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

çay-taze

Çay Taze bayiliği

Paspasmatik

Paspasmatik markası herhangi bir isim bedeli istemeden bayilik hizmeti vermektedir. Vergi levhası ve kimlik fotokopisi ile müracaat yapabilirsiniz. Bayilik alacak kişilerin herhangi bir suçtan dolayı yargı giymemiş olması gerekiyor. Talebin pozitif yönde karşılaşması durumunda şirket tarafınca geri dönüş sağlanacaktır. Ondan sonrasında 2 hafta içinde bayilik kaydı oluşturulacaktır. Bayinizde otomat, paspas, oto aksesuarlarının yanı sıra yazılım hizmeti de verebilirsiniz. Franschise başvurusu yaparak derhal bayilik alabilirsiniz.

Dream House

Mobilya bayiliği alarak oldukca para kazanmak ister misiniz? Dream house herhangi bir franchise bedeli talep etmeden bayilik vermektedir. 2014 senesinde oluşturulan firmanın şu an 3 tane şubesi bulunmaktadır. Mobilyanın yanı sıra ev takıları ve tavan sistemleri de yapılmaktadır. Ana bayisi Ankara’ da bulunan firmanın (0312) 441 65 50 kontakt numarasını arayarak bayilik hizmetleri ile ilgili detaylı informasyon alabilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz firmaların hepsi hiçbir isim hakkı bedeli talep etmemektedir. Girmek istediğiniz sektöre karar verdikten sonrasında bu sektörde bulunan ve etkinlik gösteren tüm firmalardan fikir almanız, yatırım ve bayilik bedellerini araştırmanız gerekiyor.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Denizbank Bayram Kredisi

Denizbank, Bayram Kredisi olarak her bayramda nakit ihtiyacı olanlara hususi olarak yeni kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir