Taşıt Kredisi Halkbank’tan 2018 

Taşıt Kredisi Halkbank’tan 2018 

Vasıta sahibi olmak nakit ihtiyacını karşılamak için Halkbank taşıt kredisi hizmetinden yararlanabilir. Böylece uygun faiz oranları ve kolay ödeme koşulları ile hayalindeki araca kavuşabilir.

Halkbank Taşıt Kredisi Kullanmak İsteyen Müşterilerin Ödeme Tutarları Ve Ödeme Koşulları Nedir?

Halkbank’tan  taşıt  kredisi kullanmak isteyen müşteriler isterlerse artan kredi taksitli yada azalan taksitli ödeme planı alternatifleriyle kredi taksitlerini gelirlerini uygun olarak belirleyebilirler. Halkbank’tan  Taşıt kredisi kullanmak isteyen müşterilerin yararlanabileceği öteki bir pozitif yanları ise taşıt kredisi ödemelerini İki ay erteleyebilme avantajıdır.

Halkbank’tan Taşıt Kredisi Kullanmak İsteyen Müşteriler Kaç Ay Vade İle Taşıt Kredisi Kullanabilirler?

Halkbanktan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler 48 ay vadeye kadar taşıt kredisi kullanabilirler.

 Yeşil Işık Taşıt Kredisi

Halkbank kredi kullanarak taşıt sahibi olmak isteyen müşterilerinin istedikleri araçlara daha kolay haiz olabilmeleri için düşük faiz oranı ile kullanabilecekleri Yeşilışık taşıt kredisi imkanı sunar. 0 km araçlar için kullanılabilen Yeşilışık taşıt kredisi ile vasıta sahibi olmak isteyen müşteriler uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ileİstedikleri araca haiz olabilirler.

 Yeşil Işık Taşıt Kredisinın Avantajlar Nedir?

0 km araçlar için kullanılabilen yeşil ışık taşıt kredisi müşterilerin hayalindeki araca erişebilmeleri için Halkbank tarafınca sunulan avantajlı bir kredi türüdür. Halkbank’tan kullanılan yeşil Işık taşıt kredisi 20.000 TL’ye kadar %1.30 faiz oranı ile maksimum 48 ay vade seçeneği sunar. Düşük faiz oranı ve uygun ödeme koşulları sunan Yeşil ışık taşıt kredisi 20.000 TL 48 ay vade için aylık taksit 595,05 tl’dir.

 Iyi mi Müracaat Yapılır?

Halkbank’tan taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler en yakın Halkbank şubelerinden taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir ve hayallerindeki araca oldukça kısa sürede ulaşabilirler.
Halkbank’tan Taşıt Kredisi Kullanmak İsteyen Müşteriler İçin Örnek Ödeme Tablosu  
0 km vasıta için dört ay ertelemeli taşıt kredisi
Taşıt kredisi için;
10.000 TL kredi için 12 ay vade ile taşıt kredisi kullanmak isteyen müşteriler aylık 904,5 TL öderken 18 ay vade ile taşıt kredisi kullandıklarında aylık taksitler 627,1 TL, 24 ay vade ile taşıt kredisi kullandıklarında aylık taksitler 488,2 TL, 36 ay vade ile taşıt kredisi kullandıklarında aylık taksitler 352,2 TL, 48 ay vade ile taşıt kredisi kullandıklarında aylık taksitler 284,1 TL 60 ay vade ile taşıt kredisi kullandıklarından aylık taksitler 243,9 TL olarak hesaplanır.

ilginizi çekebilir

2020 Kanada Göçmenlik Şartları Neler? (Sınav, Eğitim, İşçi)

Kanada göçmenlik şartlarını 2020 güncel verilerine bakılırsa hazırladık. Kanada’ya çalışmak, eğitim, tecim şeklinde amaçlarla göçmen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir