Taşıt Kredisi Halkbank 2018

Taşıt Kredisi Halkbank 2018

Hayalimizdeki arabayı almak için başvurduğumuz en kolay yol taşıt kredisi. Vatanımızda taşıt tutarları üstüne binen vergiler sebebiyle bir fazlaca yüksek. Hal bu şekilde olunca taşıt almak isteyen bir çok şahıs benzer biçimde krediye başvurmak durumunda kalıyoruz. İşte bu aşamada imdadımıza Halkbank yetişiyor.

Hayalinizdeki Araca Alım Desteği

Halkbank 48 aya varan vade fırsatı ile hayalinizdeki aracı almanıza olanak sağlıyor. İster sıfır, ister ikinci el vasıta alın Halkbank her iki tür vasıta için de kredi fırsatını sizler için sunmakta. Üstelik kaskosunu Halkbank’ta yaptıran müşterileri için indirimli faiz oranı seçenekleri de sunuyor.

Ne öderim? Faiz oranları Kaç?

Halkbank faiz oranlarıyla da avantajlı seçenekler sunuyor. Eğer sıfır km. bir vasıta almak istiyorsanız faiz oranı %1,41. Tercihiniz ikinci el bir araçtan yana ise faiz oranı yalnız %1,42 olarak belirlenmiş. Basitçe bir Halkbank taşıt kredisi hesaplama yapalım. Diyelim ki 20.000 TL tutarında kredi çekmek istiyorsunuz ve sıfır km. bir vasıta aldığınızı varsayalım ; Bu durumda 48 ay vade ile tüm giderler beraber hesaplandığında aylık averaj 611,05 TL ve toplamda 22.667 TL tutarında bir averaj ile ödeme planı oluşmakta. İkinci el bir vasıta alımında ise aylık averaj 613,39 TL ve toplamda 22.841 TL tutarında bir averaj ile ödeme planı oluşmakta.
Halkbank’ta bir kredi seçeneğiniz daha var. Faiz oranlarıyla daha avantajlı Halkbank yeşil ışık taşıt kredisi. Yeşil ışık taşıt kredisinde sıfır km. bir vasıta için faiz oranı %1,30 olarak belirlenmiş olup, ikinci el bir vasıta için ise bu oran %1,31. Burada basitçe bir hesaplama yaparsak, sıfır km. bir vasıta için, 20.000 TL %1,30 faiz oranı üstünden 48 ay vade ile aylık averaj 595,05 TL ve toplamda averaj 20.766 TL olmakta iken, ikinci el vasıta için, 20.000 TL %1,31 faiz oranı üstünden 48 ay vade ile aylık averaj 596,57 TL ve toplamda averaj 20.938 TL olmakta.

Iyi mi Müracaat Yapabilirim? Lüzumlu Evraklar Nedir?

Halkbank taşıt kredisi için lüzumlu evraklar şu şekilde sıralanabilir.
– Kimlik Belgesi
– Adres Belgesi
– Gelir Belgesi
– Satın alınacak araca ilişik satmaca
– İkinci el araçlar için vasıta ruhsatı
– İkinci el araçlar için Motorlu Vasıta Tescil ve Trafik Belgesi.
Bu belgeler ile beraber size en yakın Halkbank şubesine başvurmanız halinde hayalinizdeki araca haiz olmaya bir adım daha yaklaşabileceksiniz.

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir