Şişecam Personel Alımı 2019 (Başvuru ve Şartlar)

Şişecam personel alımı ile beraber, kariyerinize Türkiye’nin önde gelen firmalardan bir tanesi ile yön verebilirsiniz. Şirket hakkında ön informasyon sahibi olmak sizi müracaat yaparken ve bilhassa mülakat esnasında bir adım öteye taşıyacaktır. Bundan dolayı özetlemek gerekirse şirket hakkında anlatmak istedik.

Şişecam tam adı ile Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları, Türkiye’nin cam ihtiyaçlarının karşılanması için Paşabahçe semtinde kurulmuş köklü bir firmadır. Faaliyetlerine 1935 senesinde başlamış olan şirket bu yüzden çalışanların sık müracaat yapmış olduğu yerlerdendir. Firmanın net geliri 2012 senesinde elde edilmiş olan verilere gore 5,34 milyardır.

Şişecam personel alım zamanı her yıl farkı tarihe denk gelebilmektedir. Bundan dolayı firmanın öncesinden hangi tarihler içinde alım yaptığını söylemek doğru olmayacaktır. Peki müracaat tarihlerini iyi mi öğrenmem mümkün olur derseniz, firmanın web sitesini tertipli olarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Bunun için firmanın resmi internet sayfasında olduğunuzdan güvenli olun ve deyim yerinde ise çakma sitelerden uzak durun. Böylece yanlış informasyon alma probleminin önüne geçmiş olacaksınız.

Şirket aracı kariyer sitelerine duyuru vermektedir. Bu aracı siteler üstünden de alım tarihlerini dolaylı şekilde takip etmiş olmuş olursunuz. Elbet müracaat tarihinin açılması, başvurunun gerçekleştirilmesi için kafi olmuyor. Yerine getirmeniz ihtiyaç duyulan bazı koşullar bulunuyor.

Şişecam Personel Alımı Şartları

Şişecam personel alımı için koşulların yerine getirilmediği takdirde personel adayları ne yazık ki değerlendirilmeye alınmamış oluyor. Doğrusu usulen personel adayları elenmiş oluyor. Bundan dolayı hangi pozisyona müracaat yapmak isterseniz, gereklilikleri yerine getirdiğinizden güvenli olduktan sonrasında müracaat işleminizi tamamlayın. Pozisyondan pozisyona müracaat için istenilen gereklilikler değişik olsa da şirket personellerin çözüm odaklı, müşteriyi memnun etme çabası içinde olan, ne istediğinin bilincinde fertleri şirkette çalışmaya çağrı ediyor. Bu özelliklere haiz olduğunuzu ve gereklilikleri yerine getirdiğinizi düşünüyorsanız, siz de müracaat yapabilirsiniz.

Şişecam İş Başvurusu

Şişecam’a iş başvurusu yapmak için bir yere gitmenize gerek yok. Müracaat işlemleri tamamen web üstünden tamamlanıyor. Fakat e posta şeklinde yazışma adresleri üstüne gönderilen CV’ler ve benzeri işe müracaat formları değerlendirilmeye alınmıyor. Müracaat yapmak için en önce firmanın resmi internet sayfası üstünden işe müracaat formunu doldurmanız bekliyor. Bu formda müracaat meydana getirecek olan şahıs ile ilgili kişiler bilgilerin yer alması gerekiyor. Bilgilerde yanlışlık ve eksiklik olması halinde müracaat usulen reddedilmiş oluyor. İşlemi bir kere gönderdikten sonrasında geri alamayacağınız için, ne olursa olsun deneyin.

Öteki resmi ve hususi kurumların personel alımlarıyla ilgili genel ve hususi şartlarını tablodan inceleyebilirsiniz:

Şişecam İnsan Kaynakları İletişim

Şişecam insan kaynakları departmanı bağlantı sağlamak isteyen kişiler dilerseler firmayı ziyaret edebilirler. Bunun için İçmeler Mah., D-100 Karayolu Cad. 44A, 34947 Tuzla/İstanbul adresini kullanabilirsiniz. Ben firmayı arayarak yazışma oluşturmak isterim derseniz de firmanın telefon numarası 0850 206 5050. Online olarak hizmet almak için firmanın resmi internet sayfası üstünden insan kaynakları sekmesine tıklayarak yardım alabilirsiniz.

Şişecam Emek verme Saatleri

Şişecam mesai saatleri sabah saat 9 ile akşam saat 5:30 arasındadır. Fakat müracaat icra eden kişinin pozisyonuna gore mesai saatlerinin farklılaşması mümkün. Şirket tüm personelinden esnek emek verme saatlerine uyum sağlamalarını beklemektedir.

Şişecam Emek verme Şartları ve Toplumsal Haklar

Şişecam çalışan hakları her işçinin haiz olduğu bir zorunluluktur. Bu hakların tümü kanunda yer edinen maddeler ile güvenceye alınmıştır. O şekilde ki, bu haklara personellerin haiz olup olmadığı, hakların ne şekilde uygulamaya geçirildiği şeklinde mevzularda, Emek verme Bakanlığı denetimler yapmaktadır. Bu denetimler yardımıyla hakların ihlal edilmesi mevzusunda bakanlık cezai yaptırım uygulamaktadır.

ilginizi çekebilir

Teknosa Personel Alımı (Başvuru ve Şartlar)

Teknosa personel alımı ile beraber Türkiye’nin önde gelen teknoloji firmalarından bir tanesinde kariyere haiz olabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir