Sigortasız Kredi Veren Bankalar’dan En Önemli 4 Tanesi

Hususi ve kamu bankaları bilinmiş olduğu suretiyle gereksinim yada vasıta yada konut kredisi kullanacaklardan bazı gerek duydukları evrakları talep etmektedir. Bankaların talep etmiş olduğu ve en oldukça kıymet verdiği evrakların başlangıcında ise kuşkusuz SGK bildirim kağıtları gelmektedir. Doğrusu minimum 6 aylık sigortalı olmanız istenilmektedir. 6 ay sigortalı olmayanlar ile asla sigortasız olanlar ne yazık ki direk bankalara gittiklerinde 36 ay vadeli gereksinim kredisi imkanlarından yararlanamazlar. 30.000 liraya kadar sigortasız kredi almak isteyenler sizlere benim de 2020 senesinde yararlanmış olduğum en mühim 4 bankayı tanıtıyorum!

Sigortasız Kredi Iyi mi 2020’de Çekilir? İşte Cevabı!

İlk olarak bankaların niçin sizden sigorta doğrusu SSK kayıt belgesini istediğine bir açıklık getirelim. Bankaların bu belgeyi istemelerindeki en büyük amaç kendilerinden kredi kullanan bireylerin kullanmış olduğu krediyi gelirleri ile geri ödeyebileceğini görmektir. Eğer bay yada kadın bir kişi SSK’lı ise kesinlikle tertipli olarak bir yerlerde çalışıyor anlamına gelir. Daha önceleri bir tek SSK kaydının olması banka için kafi iken artık sigortalık süresi de banka için oldukça değerlidir. Bankaların nerede ise tümü minimum 4 aydan aşağı sigortalı olan vatandaşa kredi imkanı sunmamaktadır. Düzgüsel de sigortalık süresinin 6 ay olması bankalar için ön şarttır. Peki mevzu başlığımızda ki benzer biçimde asla SSK kaydı olmayan ev hanımı yada adam bir yurttaş bankalardan iyi mi kredi çekebilir mi çekerse de iyi mi çekebilir ?

Üzerinize Kayıtlı Bir Mülkünüz Var Mı?

Sigortasız dahi olsanız üstüne kayıtlı herhangi bir taşınmaz var ise gene bankalardan gereksinim kredisi kullana bilirsiniz. Hele birde taşınmaz mal varlığınız kirada ise değmeyin keyfinize. 🙂 Bu kez kesinlik ile bankalardan kredi notunuz düşük olmadığı sürece rahatlık ile kredi kullana bilirsiniz. Sadece, kiranızı banka üzeren den meydana getirilen sözleşme doğrultusunda alıyor olmanız son aşama önemlidir.

İpoteksiz Olarak’da Bankalardan Kredi Çekebilirsiniz

Bankaya ipotek koyduracak bir mal varlığına haiz değilseniz bile üzülmeyin yinede bankalardan kredi çekebilmeniz için bir kaç yol daha var. Sigortalı çalışan bir dostunuz var mı? Eğer siz sigortasız iseniz dahi çalışan sigortalı bir dostunuz var ise onun üstünden yada onu kefil ederek (eşinin de gönül rızası olmak kaydı ile) bankalardan kredi alabilirsiniz. Bu imkanınız da yoksa o süre başka alternatif yollara başvurmanız gerekecektir. Daha ilkin kredinizi biz çekelim siz ödeyin sistemi hakkında yazı yazmıştık. Bu makaleyi okumanızı sertlik ile tavsiye ederiz. Bu makaleden de bir çözüm yol çıkaramadıysanız eğer o süre geri kalan tek yol İnternet bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapmanız.

Denizbank Sigortasız Kredi Başvurusu

Bu sistemi kimse kim bilir bilmez, bankacılar hariç doğal olarak ki! Sigortasız kredi çekmenin son olarak yolu olarak sizlere İnternet bankacılığından meydana getirilen başvurular hakkında informasyon vereceğim. İlk olarak gözünüzün kestirdiği bu 4 bankaya mevduat hesabı açtırın.

  1. Benimde tercihim AKBANK
  2. Güvence bankası
  3. Türkiye İş Bankası
  4. Denizbank

Ben birazcık sonrasında bahsedeceğim işlemi Akbank üstünden gerçekleştirdiğim için bu bankaya gore izlenmesi gerekilen yolu anlatacağım. Gerçi öteki bankalarda da izlenmesi gerekilen yol genel anlamda aynıdır. İlk olarak bankaya giderek bir vadesiz Türk lirası cinsinden hesap açınız. Sonrasında bu işlem esnasında bireysel deki memura İnternet bankacılığını da kullanacağınızı beyan ediniz.

Sigortasız kredi nasıl çekilir

Sigortasız kredi iyi mi çekilir

Bu iki işlem sonrasın da ise Google Play Store üstünden İndirmiş olduğunuz mobil uygulama ile İnternet bankacılığına direkt giriş işlemini gerçekleştirin. Oldukca büyük olasılık ile karşınıza adınıza tanımlanmış olan minimum 30.000 lira kredi çıkacaktır. 36 ay vadeli olarak adınıza tanımlanmış olan kredi miktarına kadar derhal müracaat yaparak 4 dakika içinde de gereksinim kredinizi gelir belgesiz ve sigortasız olarak alabilirsiniz. Yeter ki KKB kredi notu değeriniz yüksek olsun.! İnanmayanlar videoyu izleye bilirler.

Video ‘da sizin de görmüş olduğu benzer biçimde 40.00 lirayı ben bu teknik ile 48 ay vadeli ayda 1290.64 TL olarak geri ödemeli olarak aldım. 🙂 Sadece, şuan için bankalar vade olarak müşterilerine 36 ay uygulamaktadır. Doğal olarak bizde bu vadeler de kredi kullanacaklar için küçük bir kaç hesaplama yaptık.

Finansbank Sigortasız Kredi Kullanacaklar

Finansbank Sigortasız Kredi Kullanacaklar

Evet, tam 36 ay doğrusu 3 yıl geri ödemeli olarak attık gereksinim kredisi kullana bilirsiniz. Sigortasız dahi olsanız bir oldukça bankadan bu imkanlardan yararlana bilirsiniz. Özellik ile aşağıda sizlere hesaplamasına kadar yapmış olduğumuz bu bankayı lütfen dikkate alınız. Daima en düşük faizler ile süratli nakit imkanı elde eden bu bankamız QNB Finansbank!

  • QNB Finansbank 36 aya kadar tüm vadeler için aylık bir tek %1.35 faiz oranını ile sizlere hizmet veren bankanın ödeme çizelgesi şu şekildedir.
FİNANSBANK SİGORTASIZ KREDİ TARİFESİ
Miktar 24 Ay Toplam Maliyet
2.500 TL 126,56 TL 3.037,32 TL
5.000 TL 253,11 TL 6.074,79 TL
7.500 TL 379,67 TL 9.112,02 TL
10.000 TL 506,23 TL 12.149,38 TL
12.500 TL 632,78 TL 15.186,78 TL
15.000 TL 759,34 TL 18.224,23 TL

Fakat bence bu banka bir oldukça kamu bankasından bile daha düşük faizler ile sizlere sigortasız kredi olanağı sağlamaktadır. Müracaat işlemleri için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık numaranızı 5030 göndermeniz kafi. Yada 0-850-220-85-73 numarayı da arayarak başvuruda buluna bilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası kurum ve bankacılık sektöründe faaliyete geçiş döneminden bu güne kadar tüm müşterilerinin acil …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir