Şekerbank KOBİ Kredisi Başvurusu (Esnaflar İçin Faiz Hesaplama)

Bireysel, tarımsal ve hayvansal kredilerinin yanı sıra KOBİ yada esnaf kefalet odasına kayıtlı tüm iş yeri sahiplerine kredi olanağı sunan Şekerbank KOBİ kredisi başvurusu hakkında bilmek istediğiniz harcama giderleri, kredi faiz oranları ve müracaat şartları sayfamızda yer verilmiştir. Şekerbank esnafım kredisi başvurusu yaparak, bankanın size sunmuş olduğu ayrıcalıklar ile bir oldukça işleme ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız!

Şekerbank Esnaf ve KOBİ Destekleri Nedir?

Şekerbank esnaf ve KOBİ iş yerlerine oluşturmuş olduğu iki ayrı kategori ile hizmet sunmaktadır. Ticari alandaki faaliyetlerini tamamen rahatlatmak ve işletme sahibinin büyümesine destek vermek adına sunulan bu hizmetler ile bir oldukça ayrıcalıkları gene katılımcısına sunmaktadır. Sizler için bankanın esnaf ve KOBİ paketlerini ayrıcalıkları ile beraber sayfamızda yer verdik.

Şekerbank KOBİ işletmelerine özel kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank KOBİ işletmelerine hususi kredi imkanları sağlamaktadır

Şekerbank Esnaf Destek Paketinde Neler Mevcuttur?

Bir tek esnafa kredi imkanları sunmak ile kalmayan banka kendisi ile iş birliği içinde olan işletme sahiplerine de bir oldukça ayrıcalıklar sunmaktadır. İşletmenin gereksinim duyan başta POS aleti ve uzaktan ödeme olanağı sunan mail order sistemi kapıda kredi kartı ile ödeme imkanı elde eden mobil pos, ticari kredi kartları sunmaktadır. Şimdi isterseniz aslolan mevzumuz olan Şekerbank tarafınca esnafımıza sunulan kredi faiz oranları ve hesaplama tablosundan bahsedelim. Şekerbank da nerede ise her banka şeklinde esnaflık icra eden taksici, pastahane, lokanta, berber, takı shop yada giyim üstüne iş yeri sahibi asla fark etmez kredi olanağı sunan bankalar içinde yerini almaktadır. Banka işletmenin ticari faaliyetlerini de göz önünde bulundurarak 250 bin TL kadar kredi imkanını sunmaktadır. Sunmuş olduğu bu kredi olanağını ise esnafa hususi olarak ister 3 aylık isterse 6 yada 12 aylık kısaca senede bir geri ödeme imkanları ile ödeme kolaylığı ile vermektedir. Tam 6 ay kısaca 5 yıl ödeme vadesi sunan banka esnafın zor günlerinde de yanında olarak 4 ay kredi erteleme imkanı da gene ayrıcalıklı ile sunmaktadır. Bankanın esnafa hususi olarak oluşturmuş olduğu sayfaya BURADAN başvurabilirsiniz. Kredi faiz ve geri ödeme hesaplama tablosu ise BURADA yer verilmiştir.

Şekerbank KOBİ işletme kredisi hakkında tüm bilmek istedikleriniz

Esnafımız dan ayrı olarak daha büyük çapta ticari etkinlik gösteren KOBİ iş yeri sahiplerine de Şekerbank oluşturmuş olduğu kredi paketleri ile yanında yer verilmiştir.  Nakdi, Gayri, Eko ve proje finans adı altında destek veren banka işletme giderlerine hatta onarım tadilat masraflarınıza kadar kredi desteğini sunmaktadır.

Şekerbank KOBİ’ye hususi nakit krediler

KOBİ’ler için oluşturulan nakit krediler;

  • Borçlu cari hesap kredileri kısaca (B.C.H.)
  • Spot krediler (Daha oldukça acil kredi ihtiyaçlarınız için düzenlemiştir)
  • Taksitli ticari krediler (Ticari taşıt ve gayri menkul alımlarınız için)
  • Dövize endeksli krediler (Dolar, Avro şeklinde kurlar üstünden endeksli olarak sunulan kredi imkanları)
  • Vergili döviz kredileri

Gayri Nakit kredi imkanları

  • İhale karşılığında alınması planlan mülkiyetler için krediler (Geçici, Kati, Ön ödeme güvence mektuplu olarak verilmektedir.)
  • Serbeste temalı güvence güvence mektupları (Gümrük, Bayilik, Mal alımı vs.)

EKO Kredi imkanları

İşletmenizin yenilebilir enerji istasyon kurulumlar, çatı yada pencereye kadar tüm tadilat harcamaları organik gaz dönüşüm işlemlerinden enerjiden tutum sağlamak adına yapacağınız yatırımlara ve hatta riski yapı (kentsel dönüşüm) adı altında işletmenin yıkılıp tekrardan imarına kadar kredi imkanı elde eden pakettir. EKO kredi hakkında detaylı informasyon BURADA yer verilmiştir.

Şekerbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları (Bayram Kampanyası)

Şekerbank’da artık sonunda kendine yakışır bir halde esnaflara kredi kampanyası düzenledi. Düzenlemiş olduğu bu kampanya ile yalnız faiz oranları düşmek ile kalmayıp geri ödeme süreleri için mükemmel düzenlemeler yapılmış oldu. 50.000 TL üst limitler ile kullana bileceğiniz Şekerbank ticari kredi için 3 ay ödeme yok! Ek olarak bunun yanı sıra 12 ayda bir defada taksit erteleme imkanları esnaflara sağlanmaktadır. Bayram kampanyası olarak başlatılan bu fırsatın hemen sonra da sürmesi beklenilmektedir. 60 ay vadeli olarak verilen kredinin aylık faiz oranı ise %1.68 oranındadır. Geri ödeme tablosu ise şu şekilde yer alır.

ŞEKERBANK Esnaf Kredisi 60 Ay Vadeli Ödeme Planı
Miktar Aylık Ödeme 3 Ayda 1 Ödeme Toplam Maliyet
30.000 TL 866 TL 2.598 TL 51.983 TL
40.000 TL 1.155 TL 3.465 TL 69.310 TL
50.000 TL 1.443 TL 4.329 TL 86.638 TL

Hesaplama tablomuza 36 ay vade için 30.000 TL den başlayıp 50.000 TL kadar tutarlar için hem ayda bir kez hemde 3 ayda 1 olarak ödeme miktarlarını dahil ettik.

Derhal müracaat formunu https://bit.ly/364Py1T adresimizden oluştura bilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir