Saka Su Bayilik Başvuruları Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

İnsan için eğer olmazsa olması su sıhhatli yaşam için dirimsel ehemmiyet taşımaktadır. Son yılların gözde iş imkanlarından olan damacana su bayilikleri bir oldukca vatandaşa ekmek kapısı olmuştur. Su bayiliği almak için her hangi bir okula yada diplomaya gerek olmaması en büyük avantajları olarak gözükmektedir. Bir tek su bayiliği veren firmaların istenilen şartların sağlanması devlet resmi kurumları (belediye, meslek odaları, SGK) için gerekli belgelerin temin edilmesi ile sizlerde su bayiliği istasyonu kurabilirsiniz. Bilinmiş olduğu benzer biçimde bir oldukca su markası şirketi bulunmaktadır. Saka su da bu firmaların içinde yer edinen gözde firmalar içinde yerini almaktadır. Su istasyonunu Saka markasından yana kullanmak isteyenlerin başvurularını iyi mi yapmaları icap ettiğini, şirket tarafınca istenilen şartların neler bulunduğunu bu yazımızda siz girişimcilerimiz için yer verdik.

Saka su bayilik şartları nedir?

Saka su da öteki su firmalarına benzer şartları kendilerinden bayilik almak isteyen yatırımcılardan talep etmektedir. Bu şartların başlangıcında bulunduğunuz il yada ilçedeki hitap edeceğiniz mevkilere dağıtım yapabilecek alt yapıya haiz olmanız aranan kriterlerin başlangıcında gelmektedir. Naturel olarak da dağıtım yapabilmeniz için gerekseme duyulacak olan başta dağıtım aracı, sonrasında ofis malzemeler (Bilgisayar, telefon, faks vb.) donanımlara da haiz olmanız aranmaktadır. Bu şartları elde eden girişimcilere Saka su kolaylık ile bayilik imkanı sağlamakta dır. Saka su iş ortaklarına bazı ayrıcalıkları da sunmaktadır. Bunların başlangıcında servis elemanlarının eğitimi, işletmenin tabela tasarımı, personelin giysileri benzer biçimde gereksinimlerini de sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra yeni müşteriler edine bilmeniz adına özellik ile iş yerlerine, market, eczane, yapınak benzer biçimde toplu su alımlarını teşvik edilebilmesi için su sebilleri de temin edilmektedir.

Saka su bayilik başvurusu iyi mi yapılır?

Çeşitli boylar da pet şişe su ve buna ilaveten 19 Lt damacana su üretime haiz olan Saka Su bayilik başvurularını İnternet ortamından anında burayı tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Dolduracağınız biçim ile yapacağınız saka su bayilik başvuruları en kısa sürede insan kaynakları tarafınca size geri dönüş olarak yapılacaktır. Bunun haricinde arzu ederseniz gene başvurularınızı 444-72-52 numaralı telefonu arayarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Bulunduğunuz il / ilçe de Saka Su bayiliğinin olup olmadığını buradan öğrenebilirsiniz. Daha önceki makalemizde de su bayiliği alarak gelir elde etmek isteyen yatırımcılarımız için dükkan kurulum maliyetlerinin ne kadara mal olduğu, aylık ortama giderlerinin kaç TL bulunduğunu özetleyen bir tanıtım yazısını burada sizler için paylaşmıştık, lütfen okuyun.

Saka su fabrikası tanıtım videosu

Su dağıtım istasyonu için donanım alımları belirleme

Su dağıtım sektöründe yer alabilmeniz için ilk olarak dağıtım aracına gerekseme duyacaksınız. Tercihen kapalı kasa diye adlandırılan kamyonetler sizin işinizi görecektir. Ticari kamyonet olarak geçen araçlar ile müşterinizin gereksinimlerini karşılayabilirsiniz. Çalışan minimum iki personele ihtiyacı duyula bilmektedir. Biri siparişleri alacak tercihen kadın bir diğeri de dağıtım meydana getirecek tercihen yöreyi bilen ehliyetli adam personeldir. Personel ihtiyacını arzu ederseniz mahalli radyo yada iş yerinize asacağınız bir yazı ile bulabilir yada İŞ KUR ‘a başvurarak karışılabilirsiniz. Son olarak ofis donanımlarına gerekseme duyulmaktadır. Bunların başlangıcında bilgisayar ve telefon gelmektedir. Bilgisayarınız ister lep-top ister masa üstü olabilir, kesinlikle durağan(durgun) bir iş yeri telefon numarası almanız gerekmektedir. Bir çok şirketlerde yönlendirme ile siparişler alınmaktadır. Doğrusu akılda duracak bir numara almanıza gerek yok, izleyeceği yolu göstermeye örnek vermek gerekirse Saka su 444-72-52 numaraları arayanlar direkt belirttiğiniz telefon numaralarına yönlenecektir. Günümüzde bilgisayar yazılımları yardımıyla artık siparişler İnternet ortamından da yapılabilmektedir. Saka Su da bu olanağı bayiliklerine ve müşterilerine sağlamaktadır. Bu sisteme örnek ise burada yer verilmiştir.

ilginizi çekebilir

2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? (GÜNCEL ORANLAR)

Gelir vergisi hesaplama, kişinin kazanç sağlamış olduğu bir işi menkul ya da gayrimenkul sahibi olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir