Rulomatik Bayiliği Alanlar Ciddi Kazançlar Elde Ediyorlar!

Devamlı sizler için yapmış olduğum araştırmalarda faklı sektörlerde bayilik veren güzel yatırımlar denk geldikçe sizler ile paylaşmaya itina gösteriyorum. Benim aklıma yatmayan hiçbir iş sektörünü de kolaylık ile sizlere tavsiyede bulunmuyorum. Rulomatik de değişik bir iş fikri olduğundan birazcık araştırma yaptım ve bayiliği şartları hakkında sizler için bilgiler edindim. Küçük sermayeler ile ciddi kazançlar elde etmek isteyen girişimciler bu araştırmamı bir okur iseniz sizin için yararlı olacağını düşünüyorum.

Rulomatik Nedir?

İlk olarak yatırım yapacağımız sektörün ne işe yaradığını isterseniz bir yakından tanıyalım ne dersiniz ? Bunun için rolamatik nedir ? sorusuna cevap bularak başlayabiliriz. Rulomatik özellik ile benzin istasyonlarında vasıta yıkama makinelerinin yanlarına konuşlandırılacak olan bir vasıta temizleme bezi makinesine verilen isimdir. 1 TL madeni para ile çalışan makine vasıta sahiplerine oldukça kaliteli bir vasıta temizleme bezi vermektedir. Tamamen yerli ana para ile kurulan rolumatik üretim fabrikası her geçen gün ülkemize vermiş olduğu bayilik fırsatları ile yayılmaktadır. Ülkemizdeki her benzin istasyonuna rahatlık ile kurulumu meydana getirilen ve 24 saat süresince hiçbir elaman ihtiyacı olmaksızın bolca kazanç elde eden bu iş fikrini sizlerde bayilik alarak bölgenizde yapabilirsiniz.

Rulomatik Bayilik Şartları Nedir?

Her bayilik imkanı sunan firmalar şeklinde rulomatik firmasında bayilik imkanını sizlere sunar iken bazı şartları vardır. Bu şartları ise şu şekilde sıralama halinde gözükmektedir.

  1. Bayilik başvurusunda bulunacak olan girişimcinin adına düzenlenmiş olan bir vergi levhasının olması önceliklidir. Fakat uygun görülen girişimcilerden vergi levhasının sonradan da alınmasında herhangi bir mahsur gözükmemektedir.
  2. Bayilik başvurusunda bulunacak olan yeni girişimcinin daha önceki ticari yaşamı dahil olmak suretiyle herhangi bir yüz kızartıcı suça karışmamış olmaması aranmaktadır. Bu suret ile adli sicil kayıtları istenilebilir.!
  3. Bölgelere gore rulomatik alma şartları vardır. Bulunduğunuz coğrafi bölgeye gore belirlenen minimum sayıda rulomatik makinesi alınması gerekmektedir.
  4. Verilen bölge bayilikleri il olarak ön görülmektedir. Müracaat sahibi bulunmuş olduğu ilçe için başvuruda bulunmaması gerekir.

Rulomatik Bayilik Başvurusu Iyi mi Yapılır?

2 yıl makine garantisi veren şirket sizlere tam 10 senede gereksinim duyacağınız makine parça teminatını sağlamaktadır. Ek olarak rulomatik şirketi bayilik alacak olan yeni girişimciden hiçbir tanıtım yada marka bedeli şeklinde fazladan ücretler talep etmemektedir. Firmanın tek talep etmiş olduğu şey bayilik aldığınız ili karşılayacak sayıda rulomatik makinesini almanızdır. Yukarıda belirttiğimiz bayilik şartlarına uygun olan girişimciler ön başvuruları için http://www.rulomatik.com.tr/bayilik.php buradaki formu doldurmaları gerekmektedir. Meydana getirilen ön müracaat sonrasında rulomatik bölge müdürü sizin il irtibata geçecektir. Şartlara uygun görmesi durumda ise sizden bazı evrakları hazırlamanızı talep edecektir. Bu evraklar ise şu şekildedir.

  1. Kimlik belgesinin örneği
  2. Vergi levhası fotokopisi

bu evraklar sonrasında sizin ile bir bayilik sözleşmesi formu imzalanacaktır. Bu sözleşme formu burada yer almış olduğu gibidir. Bence rulomatik bayilik başvurusunda bulunmadan ilkin bu sözleşme formunun lütfen dikkatli bir halde okuyun.

Bakalım rulomatik fabrikasına sizler için aşağıdaki şeklinde bir elektronik posta attım,

” Merhaba minimum olarak il için kaç tane rulomatik almam gerekiyor. Rulomatik makine fiyatının bir tanesinin bedeli nedir. ? Kar oranı % kaç olarak belirlenmektedir. Bu mevzular hakkında detaylı data verir iseniz oldukça memnun olurum. ” 

En kısa sürede kendi siteleri dahil olmak suretiyle hiçbir yerde bu soruların olmayan cevaplarını bulacağımı düşünüyorum. Postama yanıt gelir gelmez yazı altında sizler ile paylaşacağım. Fakat bana kalır ise kar oranı minimum %40 civarlarındadır. Bir düşünün bu makinelerden bulunduğunuz tüm il için 100 tane aldınız ve günde her birinin 10 tane satış yaptığınız. Derhal hesaplayalım.

100*10 tane satsanız günde = 1000 tane satış anlamına gelir. Buda günlük 1000 TL kazanç denilir. Bunun kar oranı minimum %40 olsa size 400 TL günlük getirisi olur aylık ise 400 * 30 = 12 bin TL şeklinde bir gelir kaynağı sağlar. Rulomatik bayiliği alanlar ciddi kazançlar elde ediyor derken latife yapmıyorduk 🙂

 

ilginizi çekebilir

Koyun Kırkma Nasıl, Ne Zaman Yapılır? Önemli Tavsiyeler!

Yaz aylarının gelmesi ile küçükbaş hayvan sahiplerinin çilesi de başladı desek yalan olmaz sanırım. Bizzat …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir