Reklam Videosu İzleyin Para Kazanın!

İnternet kullanmayı bilene aslına bakarsak bir gelir deposu mahiyeti taşıyor. Oyun oynarken para kazananlar, sitelerin anketlerini doldurarak aylık gelir elde edenler bir yana dursun artık reklam videoları izleyerek de kazanmak mümkündür. Bu şekilde iyi mi para elde edebileceğinizi ve hangi siteler üstünden bu işlemin gerçekletirildiğini sizler için araştırdık.

Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak

Ilk olarak internetten mevzu ile ilgili detaylı bir araştırma yapmak gerekiyor. Bu hizmeti elde eden birçok şirket var. Ilk olarak bu şirketlerin sistemlerine üye olmalısınız. Her gün tertipli olarak sisteme giriş yapmalı ve şirketlerin yayınladığı reklamları izlemelisiniz. Bu sayede reklamı alınan ürünler hakkında hem informasyon sahibi olur hem de para kazanmış olmuş olmuş olursunuz. Ek olarak sisteme dahil olduktan sonrasında anlaştığınız firmalar yaşadığınız şehirde mevcutsa birçok değişik hizmet ile de ekstradan kazanabilirsiniz. Örnek olarak dahil olduğunuz sisteme sms ya da mail aracılığı ile tanıdıklarınızı da davet edebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem onlar kazanabilir.

Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak

Reklam Videosu İzleyerek Para Kazanmak

Her bir sms ve mail gönderimi için size para ödeyecek olan birçok şirket bulunduğunu dikkatsizlik etmeyin. Belirtmemiz gereksinim duyulan değişik bir nokta var ki internette oldukca fazla informasyon kirliliği ve art niyetli insan var. Doğru siteleri bulmak mevzusunda seçici davranın. Kişisel bilgilerinizi ve hesap numaralarınızı beraberce paylaşmayın. Para kazanacağım derken paranızdan olmayın. Ek olarak size devasa yükseklikte meblağlarda ücret vereceği vaadini veren insanlardan uzak durun. Yapacağınız şeyin yalnız reklamlara tıklamak ve onları seyretmek bulunduğunu dikkatsizlik etmeyin. Bu sayede maksimum aylık 1000 TL kazanmanız mümkündür. Yalnız reklama tıkla 5 bin TL kazan benzer şekilde ütopik rakamlar kokan çarpıcı sözler asla inandırıcı değildir. Bu kişilere inanmayın, banlayın ya da engelleyin gitsin.

Daha Oldukça Kazanmak İster Misiniz?

Her web sitesinin kullanma kılavuzu olarak da tabir edebileceğimiz bir gizlilik politikası vardır. Bu biçim şeyleri iyi inceleyin. Amaç netice olarak siteye yalnız üye olmak değil, siteden para kazanmak. Bu işi icra eden tanıdıklarınız var ise onlardan informasyon alın. Ya da site üstünde değişik kişilere ulaşabiliyorsanız sorun bakalım onlar kazanabilmişler mi? Ödeme iyi mi yapılıyor? Reklam başına ne kadar veriliyor? Bazı web sitelerinde bir reklama haftada bir kere tıklama hakkı olabilir. Bazıları ise referanslar üstünden size para öderler. Siteye haftada tek tık demek bir reklam için haftada yalnızca bir izlemelik ücret alacağınız manasına gelir.

Bazı internet sayfaları ise sizlere görevler verir. Burada yapmanız gereksinim duyulan tek şey video seyretmek değildir. Bununla birlikte anket doldurabilirsiniz. Sitenin önerilmiş olduğu oyunları oynayabilirsiniz. Bu sayede daha oldukca para kazanabilirsiniz. Yalnız önemli olan vaktinizi bu işe ayırabilmenizdir. Eğer vaktiniz var ise kazanmanızın önünde hiçbir engel olmayacaktır. Bir internet sayfası ile çalışmanın size hiçbir faydası yoktur. Bu sebeple birden oldukca internet sayfası bulun ve hepsine üye olun. Bu sayede daha oldukca reklam izleyebilir ve daha oldukca para kazanabilirsiniz. Bu siteler için en önemli mevzu hitap edecekleri insan sayısının artmasıdır. Doğrusu daha oldukca kişiye ulaşmak isterler. Bu sebeple sisteme ne kadar oldukca kişi dahil ederseniz o denli oldukca kazanırsınız. Hatta üye yaptığınız kişi sayısı kadar size fazladan ücret öderler. Bazı siteler ise kazandığınız tutarları forumlarında yayınlamanızı talep ederler. Bu şekilde bir uygulama hem siteye olan itimatı artırır hem de sitenin kanunlara uygun olarak kurulduğunu gösterir. Üyelik ve referans işlerinde de oldukça oldukca para vardır. Üye yaparak para kazanacağınızı söyledik. Fakat referans göstererek para kazanmanız mümkündür. Ne kadar oldukca referans gösterirseniz sistem size o denli kazandıracaktır. Ek olarak para kazandıran pek oldukca oyun da mevcuttur.

Bu şekilde para kazanmanızı elde eden birçok web sayfası vardır. Yalnız  kullanıcılar tarafınca en güvenli olarak tanımlanan 3 tane site vardır.

 1. ProBux 
 2. Zapbux
 3. Clixense sitelerine referanslı ya da referanssız üye olarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi bu sitelerdeki ücret yapılarının iyi mi bulunduğunu anlatacağız.

ProBux

Reklam başına ücret ödeyen sayfalardan biridir. Kullanıcıları sayfanın tertipli ödeme yapmış olduğundan güvenilir bulunduğunu söylüyor. Ek olarak sitenin ana sayfasında en oldukca kazanan şahıslar ve ülkeler yer ediniyor. Ödemeler Paypal ve Payza aracılığı ile ödenir. Sitenin belirlediği bir politikası var. Günde 4 tane 0,1 dolarlık reklam, 20 tane ise 0,001 dolarlık reklamlara tıklayabiliyorsunuz. Siteye referanssız olarak da üye olunabiliyor. Yalnız referanslı üyeler daha oldukca kazanıyor. Siteden elde edilecek ücretler 0,1 ve 00,1 dolar içinde değişmektedir. Paypal’ dan ödeme alacaklar için reklam başı asgari meblağ 0,05 dolardır. 1 Dolar 5,64 TL’ dir. Sisteme her gün giriş yaparak toplamda maksimum 24 video izleyerek para kazanabilirsiniz. Sitenin yaz kampanyasına nazaran ; 20 garantili kayıt yaptırmanız durumunda 2 dolar alırsınız. Üye olmak için tıklayınız.

probux

Probux sitesine üye olarak derhal kazanmaya başlayabilirsiniz.

Site Şartları;

 • Video seyretme ücretleri kullanıcı üyeliği aşamasında verdiğiniz bilgiler doğrultusunda yapılacaktır. Buradaki bağlantılar haricinde herhangi bir ödeme türü kabul edilmez. İade benzer şekilde bir durum söz mevzusu değildir. Geri ödeme ve iptal benzer şekilde işlemlerin yapılması durumunda hesabınız askıya alınır.
 • Üyelik onayı 24 saat içinde gerçekleşmektedir. Ödemeler 7 gün içinde yapılır. Yalnız üyeliğiniz premium ise 24 saat içinde ödeme yapılacaktır.
 • Site tüm üyelerine 0,01 dolar tutarında Paypal ödeme yapar.
 • Hile yapanlar site tarafınca banlanır ve ödeme işlemleri durdurulur. Bu manada ceza uygulaması tamamen sitenin tek elindedir.
 • 2 ay sayfanıza giriş yapmazsanız hesabınızda olan ödemeler geri çekilir. Bu yüzden sayfaya her gün tertipli giriş yapmalısınız.
 • Sayfadaki reklamlar google gizlilik politikasına uygun olmalıdır. Sitenin dili ingilizcedir. Yalnız Türkçeye çevirerek kullanabilirsiniz.
 • Sitenin pop-up limiti 1′ dir.(Pop-up açılır pencere engelleyicisidir. Ziyanı dokunan içeriklerin sitede açılmasını önler.)

edebilirsiniz.

Clixense

Bu para kazanma sitesi sektörün en eskisidir. 2007 yılından beri online durumdadır. Bir ProBux benzer şekilde sınırı olan ödeme yöntemi söz mevzusu değildir. Clixense bir oldukca şekilde kullanıcılarına ödemeleri ulaştırmaktadır. Paypal, Alertpay, Google Cheskout, Reserve ve Liberety hesaplarından ödeme yapılmaktadır. Siteye referanslı olduğu benzer şekilde referanssız da üye olabilirsiniz. Referans sistemi ile daha oldukca para elde edebileceğinizi dikkatsizlik etmeyin. Bu sitede ücretleme reklamların sürelerine nazaran yapılmaktadır.

clixense

Clixense para kazanmayı vaad eden bir web sayfasıdır.

10-15 tane 3 saniyelik videolar 0,001 dolar, 1 tane 15 saniyelik video 0,005 dolar, 1 tane 30 saniyelik video 0,01 dolar değerindedir. Bu site üstünden anket yapmak da mümkün olmaktadır. Para kazanmak için tek yapmanız gereksinim duyulan siteye üye olmaktır. Üyelik için siteye herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmamıştır. Site vazife yöntemi ile çalışır. Video izlemeniz, videolara tıklamanız, anket doldurmanız istenir. Verilen vazife bağlantılarına tıkladığınızda site size ücret öder. Ek olarak sitede mevcut birçok oyun vardır. Oyun oynayarak da para kazanabilirsiniz. 2007′ den bu güne sayfa kullanıcılarına ve verilen görevleri yerine getirenlere toplamda 32 milyon dolardan fazla ödeme yapmıştır.

Zapbux

Günde minimum 4 reklam izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam tık değerleri site yönetimi tarafınca belirlenmiştir. 0,01 dolardan 0,001 dolara kadar tık ücretli birçok video vardır. Sitenin size ödeme yapabilmesi için hesabınızda 4 dolar birikmiş olmalıdır. Eğer bakiyeniz daha azsa hesapta 4 dolar olana kadar hiçbir şekilde para çekme işlemi yapamazsınız. Videoya tıklamanız durumunda ödeme otomatikman hesabınızda olacaktır. Ödeme kanalları Payza, Paypal ve Egopay‘ dır. Naturel olarak referanslı üye iseniz daha oldukca komisyon kazanabilirsiniz. Ek olarak siteye çevrenizdeki insanları da davet ederek onların sayfaya üye olmasını sağlayabilir ve daha oldukca kazanabilirsiniz.

Ojooo

23 binden fazla kullanıcısı ile bu güne kadar 1 milyonu aşkın tık sayısına ulaşmış bir sitedir. İlk etapta hesabınızda 2 dolar olduğunda paranızı çekebilirsiniz. Yalnız sonraki aşamalarda para çekme işlemi yapmak için hesapta 6 dolar olması gerekiyor. Ödeme kanalları Payza, Okpay ve Paypal’ dır.

ojooo

Ojooo video izleyerek para kazanmanızı sağlayacak güvenilir bir web sitesidir.

Gümlük reklam seyretme kotası bulunmaktadır. Minimum 7, en fazla 10 reklam videosu seyretme hakkınız vardır. Günlük elde edilecek kazanç 0,002 ile 0,005 dolar içinde olacaktır. Kayıt olmak için tıklayınız. Sitenin bir yönlendirme programı mevcuttur. Reklamları başkalarına izletmeniz ve onları siteye yönlendirmeniz durumunda daha oldukca kazanç elde edebilirsiniz. Privilege hesaplar 9,2 dolar bonus kazanır.

Fusebox

2012′ den beri online olan bir para kazandırma sitesidir. Günde 10 reklam seyretme ve tıklama hakkınız vardır. Videoların tıklama değerleri 0,001 dolardır. 4 dolar tutarında videoya tıkladığınızda, üye olurken siteye bildirdiğiniz hesaba yatırılacaktır. Ödeme şekilleri Egopay, Paypal ve Payza‘ dır. Siteye üyelik tamamen parasızdır. Siteye referanslı ya da referanssız olarak üye olmak mümkündür. Yalnız referanslı üyelerin daha oldukca kazanacağını dikkatsizlik etmeyin.

Totalde;

 • Günde 50 kişi referans kısmına sizin adınızı yazarsa ve 5 reklama tıklarsanız bu 250 tık anlamına gelir.
 • Günlük kazancınız 1,25 dolar, aylık kazancınız 38 dolar ve senelik kazancınız ise 500 dolar olacaktır.

Bu siteler reklamcılık üzerine kurulmuştur. Genel adları PCT‘ dir. Doğrusu paid to click. Reklam seyretme ve reklama tıklama yardımıyla ücret almanızın sebebi budur. Size ödenen meblağlar da bu reklamlar yardımıyla elde edilmiştir. Bu sektörde scam siteleri oldukca meşhurdur. Bu sayfalar bir nevi dolandırıcıdır.

video-izle-kazan

Ustalaşmış bir aşamaya geldiğinizde yüksek meblağlar kazanmanız mümkündür.

Size para kazandıracaklarını vaad ederler. Fakat vaktinizi boşa çalmış olurlar. Sizler için yukarıda belirttiğimiz siteler bu sektör içinde en güvenilir olanlarıdır. Oldukça büyük meblağlar elde etmek profesyonellik gerektirir.

İlk etapta kazancınızı azca bulmanız düzgüsel bir durumdur. Yalnız bir site ile sınırı olan kalmayın. Mevzu ile ilgili hizmet veren tüm sitelere ulaşın ve parasız bir halde üye olun. Ek olarak yeni üyeler referans kısmına sizin kullanıcı adınızı yazarlarsa ekstradan tarafınıza para ödenir. Yalnız ponzi işlere bulaşmayın !

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Evde Bakım Maaşı Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir