QNB Finansbank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

QNB Finansbank personel alımı yardımıyla kariyerinize Türkiye’nin önde gelen bankası ile yön vermeniz mümkün. Personel alımı için duyuru edilen tarihleri takip etmeniz, müracaat koşullarını yerine getirmeniz ve usulüne uygun olarak başvuruda bulunmanız ehemmiyet taşır. Müracaat yapmadan ilkin ne olursa olsun şirket hakkında ön bilgiye haiz olmanız gerekir.

Finansbank’ın merkez şubesi İstanbul’un mühim iş merkezlerinden bir tanesi olan Levent’te bulunur. Banka, Türkiye’nin önder iş adamlarından Hüsnü Özyeğin’in girişimleri ile kurulmuştur. 1987 yılından beri müşterilerine hizmet veren bankanın 2015 senesinde elde edilmiş verilere gore toplamda 13 bin kadar çalışanı bulunmaktadır.

QNB Finansbank personel alım zamanı evvel belirli değildir. Şirket, senenin herhangi bir zamanında müracaat açabilir. Personel adaylarının müracaat yapmak için firmanın resmi web sitesini tertipli olarak denetim etmesinde yarar vardır. Bu sayede müracaat tarihleri kaçırılmamış olur. Müracaat yapmak isteyen kişilerin bu tarihten erken ya da geç tarihlerde data göndermeleri halinde başvurularının değerlendirilmeye alınmayacağını bilmelerinde yarar var.

QNB Finansbank personel alımı için koşullar yerine getirilmediği takdirde, başvurular değerlendirmeye alınmaz, kısaca öteki bir değişle, başvurular usulen reddedilmiş olur. Pozisyonun ne olduğu, müracaat için gereklilikleri değiştiren en mühim etkendir. Fakat müracaat yapmak istediğiniz pozisyonun ne olduğu fark etmeksizin, ne olursa olsun her personel adayının firmanın emek harcama prensibini anlamış olmaları beklenmektedir. Firmada çalışan kişiler, işin en mühim gereği olarak ekip çalışmasını anlamış olmalı ve bu çalışmaya uyum sağlamaları gerekmektedir.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

QNB Finansbank İş Başvurusu

QNB Finansbank’a iş başvurusu yapmak isteyen kişiler müracaat işlemlerini tamamen web üstünden gerçekleştirilebilirler. Müracaat yapmak için bankanın resmi web internet sayfası üstünde bulunan iş başvurusu aday formunu doldurmuş olmaları gerekmektedir. Formu doldururken, gönderdikten sonrasında düzeltme imkanınız olmadığından dolayı formu dikkatle doldurmanız ehemmiyet taşır. Noksan bilgisi bulunan personel adaylarının başvuruları değerlendirilmeye alınmayacaktır.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları İletişim

QNB Finansbank insan kaynakları departmanı bağlantı sağlamak isteyen adaylar değişik kontakt yayınlarını kullanabilirler. Merkezi ziyaret etmek isteyen personel adayları Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul adresini kullanabilirler. Eğer bankayı aramak isterim derseniz 0 (212) 318 50 00 numaraları hat müşterilere açık.

QNB Finansbank Emek verme Saatleri

QNB Finansbank mesai saatleri öteki bankalarda olduğu gibidir. Doğrusu mesai saati sabah saat 9’da adım atar ve akşam saat 5 buçukta sonlanır. Mesai saatlerinin içinde personellerin faydalanması için 1 saatlik yeme ve dinlenme molası bulunmaktadır. Şirket personel adaylarından esnek emek harcama saatlerine uyumlu olmalarını istemektedir. Fazla emek harcama yapmanız halinde fazla mesai ücretinden faydalanacaksınız.

QNB Finansbank Emek verme Şartları ve Toplumsal Haklar

QNB Finansbank çalışan hakları İşçi Kanunu ile belirlenmiştir. Bu haklardan yararlanmak için kişiler söz mevzusu olan şirket ile bir sözleşme aracılığı ile çalışıyor olmaları beklenmektedir. İşçiler, maaş, toplumsal sigorta ve doğum izni benzer biçimde bazı temel haklara haizdir. İşçilerin bu hakka haiz olduğundan güvenli olmak için Bakanlık firmaları senenin belirli zamanlarında denetime doğal olarak tutmaktadır.

Haktan yararlanmak için dil, din, ırk ya da yaş ayrımı bulunmaz. İşçi tanımına uyan her kişinin, bu haklardan faydalanması mümkün olur. İşçiler resmi ve bayram tatili hakkından, hafta tatili hakkından, eşit davranılma hakkından ve fazla mesai tutarı hakkından faydalanmalıdırlar. Haklarınızın tamamını öğrenmek için kanununda yer edinen maddeleri inceleyerek araştırma yapmanız mümkün.

Sıkça Sorulan Sorular

0850 222 0 900 numaralı hattan ilkin 1 sonrasında 5’i tıklayarak alan kişi temsilcisine ulaşabilirsiniz.

Telefonunuzdan gizyazı yazarak 2273’e ileti gönderirseniz tek kullanımlık gizyazı tarafınıza iletilir. Ileti içinde kart numaranızın son 4 harfi ve annenizin evlenmeden önceki soyadının ilk harfini yazmanız yeterlidir.

Bankadan kazandığınız puanları pek fazlaca alanda kullanabilirsiniz. Vestel, Regal, Profilo vb.

Bloke kaldırma işlemi atm yada en yakın banka şubesi aracılığı ile yapılır. Ek olarak alan kişi hizmetleri aracılığı ile de bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

QNB Finansbank cepbank şubesi 6 haneden oluşmaktadır. Yalnız rakamlardan meydana gelir.

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir