Qnb Finansbank Mağaza İçi Kredi

Qnb Finansbank Mağaza İçi Kredi

1987 tarihinden beri etkinlik gösteren, 2016’da NBG’nin (National Bank of Greece) Finansbank üstünde olan yüzde 99.81 oranındaki hakkını Katar Ulusal Bankası’nın (QNB) 2.7 milyar €’ya satın almasının peşinden adı QNB Finansbank olarak değişen banka, bir tek adını değiştirmekle kalmadı, “Her insana Lazım Bi’ Finansçı” sloganı ve yeni kampanyaları ile piyasaya süratli bir giriş yapmış oldu. Her ihtiyaca uygun kredi kampanyaları sunan QNB Finansbank’ın kampanyalarını öğrenmek için bankanın davet merkezini, web bankacılığını kullanabilir ya da şubelerine gidebilir, yetkili kredi kullandırma uzmanlarıyla görüşebilirsiniz. Finansbank kredi başvurusu sms ile olabildiği şeklinde, web üstünden de süratli ve kolay bir halde yapılabilmektedir.

İhtiyaç Kredileri kapsamında Mağaza İçi Kredisi kullandırmasının yanı sıra bireysel krediler, ek hesap, hazır kredi, taşıt kredileri, konut kredileri, kobi kredileri, kurumsal ve ticari krediler şeklinde kredi kullandırma ürünleri ile hizmet çeşitliliğinde öncü bankalardan önde gelen QNB Finansbank, müşterilerine cazip avantajlar ve kolaylıklar sunmaktadır.

Mağaza İçi Kredi Nedir?

Alışveriş esnasında bazı markalar taksit yada indirim imkanı tanırken, bazı markalar ve firmalarda maalesef ki bu biçim şeylere rastlayamıyoruz. QNB Finansbank, müşterisinin her daim mutlu etmek adına bir Mağaza İçi Kredi kampanyası oluşturdu. Bu kredi kampanyası dahilinde Turkcell, Vestel, Linens, Demirdöküm, İstikbal, Vaillant, Bosch, Profilo, Siemens ve Daikin ile anlaşan QNB Finansbank, bu markaların ürünlerinden birini aldığınız takdirde size çeşitli ayrıcalıklar sunmaktadır. Anlaşmalı işyerlerinden sözü geçen markaların ürünlerinden birini satın aldığınız zaman taksitlendirme imkanından yararlanabileceksiniz. Satın alınan ürünün taksitleri, isteğe bağlı olarak, otuz altı aya kadar bölünebilmektedir. Anlaşmalı mağazaların şubelerinin listesini, QNB Finansbank resmi web sitesi www.qnbfinansbank.com adresinden, QNB Finansbank şubelerinden yada ilgili firmanın mağazalarına giderek öğrenebilirsiniz.

Kredi Başvurusu Bir Tık Ötenizde

QNB Finansbank’ın Mağaza İçi Kredi kampanyasına başvurmak ise oldukca kolay! www.qnbfinansbank.com web adresine tıkladıktan sonrasında ‘Krediler’ bölümünde yer edinen ‘İhtiyaç Kredileri’ kısmına girdiğinizde “Mağaza İçi Kredi” kapsamındaki anlaşmalı markaların logolarını görmüş olacaksınız. Üstlerine tıklayarak istediğiniz marka için taksitlendirme talebinde bulunabilirsiniz. Kredi tahsis ve sigorta tutarı bulunmayan kredide, meblağ alınan ürünün tutarı ile aynı olmalıdır. Finansbank kredi sorgulama işlemini web sayfasındaki ‘Başvurum Nerede?’ kısmından yapabilirsiniz.

Kredi ve Taksit Hesaplama

Kredi talebinde bulunmadan ilkin Finansbank’ın web sayfasında yer edinen ‘Hesaplama Araçları’ kısmından ‘Kredi Hesaplama’ uygulaması ile Finansbank gereksinim kredisi hesaplama işlemini rahatça yapabilirsiniz. Mağaza İçi Kredi başvurusunun yapıldığı ekranın alt kısmına giderek oradaki araçla kredi taksit hesaplamanızı yapabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? (GÜNCEL ORANLAR)

Gelir vergisi hesaplama, kişinin kazanç sağlamış olduğu bir işi menkul ya da gayrimenkul sahibi olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir