Pınar Su Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır Şartları Nelerdir?

Yaşar tüm ortaklık bünyesinde yer edinen ve tamamı yerli ana para haiz Pınar gurup bir tek su sektöründe yer almak ile kalmayıp süt ve et ürünlerinde de önder marka haline gelmiştir. Devletimizde oldukça prestije haiz Pınar gurup bünyesinde damacana su bayiliği (franchising) başvurusu iyi mi yapılacağını firmanın talep etmiş olduğu şartların neler bulunduğunu sayfamızda bulabilirsiniz.

Pınar su bayilik alacakların bilmesi gerekenler

Bir firmadan bayilik yada franchising almadan ilkin kesinlikle firmayı iyi tanımamız gerekmektedir. Firmanın güvenirliği ve kalitesi her şeyden ilkin gelmektedir. Bu tüm franchising yada bayilik başvuruları için geçerli bir kriterdir. Sonucunda azca yada oldukca kendi işinizi oluşturmak için belli bir oranda yatırım yapacaksınız. Pınar su da ülkemiz insanlarınca kaliteli olarak kabul edilen köklü firmalardan dır, organik olarak da yatırım yapılabilir bir firmadır. Yalnız su ürünleri üretimi yapmak ile kalmayıp bir oldukca besin ürünü imalatı yapmaktadır. Oluşturduğu departmanlar tarafınca tüm sektöre ayrı ayrı hizmet sunmaktadır. Pınarın içecek üstüne bayiliği yada dağıtımı almak isteyenler maden su dağıtımını da almaları cirolarını katlamasına vesile olacaktır. Limonlu, elmalı, karpuz çilek ve mütevazı olarak üretilen maden suları her damak tadına hitap etmektedir. Su ürünleri cam damacana dan tutunda pet olarak her ebatta mevcuttur bu durum gene sizin lehinize olarak her kesimden satın alan potansiyeline ulaşmanızı elde edecektir. Peki pınar su bayilik başvurusu iyi mi yapılır? İyi bir su dağıtımı tesisi iyi mi kurulmalıdır? gelin hep birlikte mevzuyu ele alalım.

Pınar su bayilik başvurusu iyi mi yapılır, adresleri ve yazışma numaraları

Yaşam pınarım sloganı ile ülkemizin neredeyse her bakkalında, marketinde, büfesinde rahatlık ile görebileceğimiz Pınar su bayilik başvuruları İnternet üstünden dolduracağınız biçim yada aşağıda yer edinen yazışma numaraları ile yapılabilmektedir. Pınar şirketi tarafınca oluşturulmuş yatırımcı ilişkileri departmanına ilişik yazışma detayları aşağıda yer almıştır.

Pınar su yatırımcı ilişkileri yazışma detayları

Adres: Şehit Kurtarılışı Bey Caddesi, Numara 120 / 35210 İZMİR

Telefon: 0-232-495-00-00 & Faks: 0-232-484-17-89

Yukarıda yer edinen yazışma detayları Pınar su ürünleri üstüne yatırım yapmayı planlayan girişimciler için hizmet vermektedir.

Pınar su bayilik başvurunuz kabul edilirse ne tür gereksinimlere gerekseme duyacaksınız?

Su sektörün de her ne kadarda rakibiniz fazla dahil olsa kullanacağınız ekipmanlar ve iş arkadaşlarınız nitelikli ise kesinlikle başarıya ulaşmış olmuş olursunuz. Eve ve iş yerlerine sipariş üstüne dağıtım yapacağınız için bir tek ürününüz kaliteli olması kafi değildir. Müşteriye sunmuş olduğunuz hizmet de minimum su kalitesi kadar kaliteli olmak zorunda dır. Süre ile eğer satın alan memnuniyetini sunmuş olduğunuz süratli ve güler yüzlü hizmet ile sağlarsanız, cironuzun arttığını da görmüş olacaksınız. Tüm bunların gerçekleşebilmesi adına da iyi birer ekip arkadaşları ve ekip malzemelerine gerekseme duyacaksınız. Ekip malzemeleri dağıtım aracı, bilgisayar ve davet telefonundan oluşmaktadır. Dükkanınızın yerinin çok da fazla önemi yoktur. Yerleşim yerine yakın olması ve mümkünse serin, rutubetsiz olması kafidir. Ekip araç-gereç seçiminde ise üstü yada tamamı kapalı modeli yüksek bir vasıta, sistemin işlevinin süratli bir halde ilerleyebilmesi için iyi bir bilgisayar kafi olacaktır. Dağıtım için ise çevreyi bilen kendine itina gösteren tercihen adam, gelen siparişleri karşılayacak diksiyonu muntazam tercihen hanımefendi arkadaşın olması sizin lehinize olacaktır.

Pınar su bayilik şartları nedir

Pınar su bayilik şartları nedir

Bayilik almak isteyenlerin ana para soruna önerilerimiz

İş yeri kurulması sermayenin var olması ile adım atar oluşturulan planın uygulanması ile son bulmaktadır. Eğer kafi bir ana paraya haiz değilseniz iş planınız yarıda kalabilir yaptığınız harcamalarda askıda kalabilmektedir. Bunun için ihtiyacınız olan sermayeyi iyi çözümleme etmelisiniz. Kafi ana para haiz olamayanların işyeri açma kredisi almaları yada devletten (KOSGEB) den destek almalarını tavsiye ederiz.

ilginizi çekebilir

2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? (GÜNCEL ORANLAR)

Gelir vergisi hesaplama, kişinin kazanç sağlamış olduğu bir işi menkul ya da gayrimenkul sahibi olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir