Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Satan Yerler 2020

Asla peşinatsız senetle telefonu almak isterim diyenler için içeriğimizde peşinatsız senetle cep telefonu nereden alınır? Asla peşinat ödemeden Teknosa, Bimeks, Beko, Mutlu evim, Wowwo senetle telefon alma şartları nedir? Peşinat ödemeden sahibinden senetle telefon almanın şekilleri nedir? tüm merak edilenler yazımızda.

Asla Peşinat Ödemeden Elden Senetle Cep Telefonu Mağazalar

Sahibinden, Teknosa, Media markt, Bimeks, Arçelik, Evkur benzer şekilde yerlerden cep telefonu alabilir ve derhal sonrasında taksit taksit ödeyebilirsiniz. Bu yöntem ile cep telefonu satan pek oldukça şirket bulunmaktadır. Ek olarak online olarak elden taksitle cep telefonu satan bölgeler de bulunmaktadır. Günümüzde, paraya gereksinim duyan vatandaşın acil para ihtiyacını gidermesi amacıyla başvurduğu bir yöntemdir. Senetle alınan cep telefonları, düzgüsel şartlarda satılan fiyatlarından oldukça daha yüksek ve senet ile satış neticesinde pazarlık ve indirim imkanı bulunmamaktadır. Yurttaş bu telefonları pahalı bir fiyata peşinatsız satın alarak, aynı gün içinde ikinci el fiyatına satmaktadır.

senetle cep telefonu satan firmalar

Peşinatsız elden taksitle cep telefonu satan firmalar

Elden Taksitle Senet Karşılığı Cep Telefonu Alıp Satmak (Telefon Bozdurma)

Büyük firmalar pahalı ve popüler cep telefonlarını, piyasa da ki satış fiyatlarının %30 üstünde peşinatsız olarak satarlar. Örnek vermek gerekirse, şuan popüler olan bir iPhone 11 marka cep telefonu piyasada averaj 7.000 TL. iken peşinatsız olarak 8.000 – 9.000 TL aralığında fiyata satın alabilirsiniz. Arada ki 1.000 TL fiyat farkı, vatandaşın peşin para ödememesi, kredi kartı olmaması ve borcu ödeyip ödemeyeceğinin kestirilememesinden kaynaklıdır. Bundan dolayı senet karşılığı satış gerçekleştiren firmalar bu şahısların bir kısmının borcunu ödemeyeceği bilmektedir. Firmaların borçların toplanması ve icra aşaması içinde durağan(durgun) çalışmış oldukları yasal temsilcileri bulunmakta olup, senet vadesini bir ay geçiren borçlular hakkında icra takip edeni başlatmaktadırlar.

Cep telefonu alıp bozdurmak istemezseniz, İstanbul, İzmir ve Ankara illerimizde borç para veren firmaları inceleyebilirsiniz.  İzmir’ de cep telefonu satan mağazalar İzmir ilimizde oldukça sayıda bulunmaktadır.

Kefilsiz elden senetle cep telefonu satan  yerler bağlantı üstünden inceleyebilirsiniz.

Faturalı Hatta Cep Telefonu Satan Operatörler

Türkiye genelinde birçok ilimizde  taksit taksit kredi kartsız cep telefonu satan mağaza ve iş yerlerine ulaşmak mümkündür. Bu mağazalar haricinde cep telefonu mobil şebekeleri olan, Türk Telekom (eski Avea), Vodafone ve Turkcell benzer şekilde firmalarda, genel olarak faturalı müşterilerine peşinatsız, kredi kartsız, aylık satmaca ödemelerine ilave edilmek kaydıyla cep telefonu satışı yapmaktadırlar. Ek olarak bunun için herhangi bir senet imzalamanız da gerekmiyor.

Faturalı hatta kredi veren bu operatörlerden cep telefonu alma şartlarını sağlayanlar bu firmalara müracaat yaptıklarında satış esnasında müşterinin kaç senedir faturalı hat kullandıklarını bulunduğunu ve borçlarını tertipli olarak ödeyip ödemediğini denetim ederler. Maddeler halinde sıralamak gerekirse;

 1. Faturaya ekletmek istediğiniz telefonun, aylık ödemenize maliyeti,
 2. Daha ilkin temerrüte düşen satmaca borcunuz olup olmadığı,
 3. Findeks sisteminden yapılacak kredi notu sorgulaması,

Bu üç işlem sonucunda vatandaşın taksitle almış olduğu cep telefonunu ödeyebileceğini kanaat getirilirse, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, TTNET satış mağazalarından kredi kartsız, peşinatsız cep telefonu alınabilir.

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Kredi Kartsız Taksit Taksit Cep Telefonu Satan Hat Sağlayıcılar

Senetle Cep Telefonu Satan Mağazalar ve Adresleri

Aşağıda cep telefonu satan firmaların adresleri ve kontakt bilgileri yer verilmiştir.

1- Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı

Şirket adresi; Necip Fazıl Mahallesi, Alemdağ Caddesi No:573 Çetinkaya Alışveriş Mağazası İçi Dudullu Ümraniye İSTANBUL Telefon Numarası: (0216) 622 74 74

Ankara, İzmir, Bursa ve İstanbul’da Elden taksitle cep telefonu satan yerler ile anlaşarak telefon alabilirsiniz.

Mutlu Evim Senetle Cep Telefonu Satışı Meydana getirilen İllerimiz;

Afyon Bilecik
Çankırı Eskişehir
Ankara Niğde
Balıkesir Isparta
Bursa Karaman
Burdur Sakarya
Çanakkale Kırıkkale
Çorum Sinop
Denizli Yalova
Edirne Tekirdağ
Kastamonu Düzce
Nevşehir Uşak
Aksaray Karabük
Kırklareli

yukarıdaki illerine satış yapılır. Mutlu evim mağazasından taksitle telefon almak için hakkınızda açılmış herhangi bir icra ve takip davası olmaması, KKB kredi notunun oldukça düşük olmaması ve tertipli olarak SSK lı emek verme şartlarını yerine getirmek gereklidir.

Firmadan alabileceğiniz cep telefonu çeşitlerini mutlu evim kredi kartsız elden taksitle telefon bölümünden inceleyebilirsiniz.

2-Beko Senetle Telefon Alma

Bayraktar Mağazası Elden Taksitli senetle cep telefonu satışı gerçekleştiren firmalar arasındadır. Bayraktar şirketi peşinatsız satış yapmış olduğu benzer şekilde, parasız kargo, parasız iade ve değişim, süratli gönderim benzer şekilde seçeneklerde sunuyor. Firmanın mağazasında iPhone (Apple) Samsung, Evo, Asus, Lg, Sony, Htc, Venüs, General Mobile markalara ilişkin cep telefonları peşinatsız, kredi kartsız 24 ay taksitle satılmaktadır. Kredi kartsız kefilsiz taksitli cep telefonu markalarını buradan görebilirsiniz.

Senetle telefon sayfası üstünden buradan tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

 • Mağaza Adresi: Çamlık Cd No:39,  Siyavuş Paşa Mah. Çamlık Cad. No 39 Bahçelievler / İstanbul
 • Telefon Numarası: (0212) 553 79 98- (0212) 677 70 51

İletişim için firmanın feysbuk sayfasına kredi kartsız cep telefonu ulaşabilirsiniz.

3 – Çetinler A.Ş. Senetle Kredi Kartsız Cep Telefonu Satışı

İstanbul’da hizmet veren Çetinler adlı şirket dan kredi kartsız cep telefonu satın almak isteyen kişilerden peşinatsız tüm mobil cihazları taksit taksit ödeme imkanı sunuyor. Ek olarak şirket, yalnız İstanbul’da değil, Türkiye’nin 4 bir köşesine kargo ile cep telefonunu ulaştırıyor.

Mustafa Kemal Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Alemdağ Cd. No:76, 34764 Ümraniye/İstanbul (0216) 481 12 12 no’lu numaradan ve buradan tüm firmalara ulaşabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nedir?

Bu yöntemle cep telefonuna haiz olmak isteyen kişilerin cep telefonu almaları için bazı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar;

 • Cep telefonu satılan mağazaya giderek elden taksit seçeneği talebinde bulunmak
 • İnternet üstünden telefon satışı gerçekleştiren bölgeleri başvurmak ( Evkur, Mutluevim benzer şekilde)
 • GSM operatörleri üstünden hat almak için mağazaya başvuruda bulunmak gerekir.

Bu seçeneklerden birini yeğleyen kişiler her türlü senetleri imzalamak durumunda kalmaktadır. Senet üstünden cep telefonu almak isteyen kişilerde aranan şartlar aşağıda sıralanmıştır.

 • 18 yaş ve üstü olunması,
 • Kredi puanının yüksek olması(800-900 Bandında),
 • Kimlik bilgilerinin açıkça belirtilmesi,
 • İkametgahının durağan(durgun) olması,
 • Başvurulan mağazanın ilinde ikamet edilmesi,
 • Gelir belgesine haiz olunması,
 • Daha önceki alışverişlerde ödemelerinin tamamlanmış olması benzer şekilde bazı şartların sağlanıyor olması gerekir.

Elden Taksit İmkanıyla Telefon Satan Firmalar

Turkcell ve Türk Telekom benzer şekilde mağazalardan telefon satışı haricinde Evkur, Arçelik, Beko, Bosch, Vestel ve Profilo benzer şekilde mağazalar ile birlikte bazı kontakt merkezleri de elden taksitle cep telefonu satışı gerçekleştiren firmalar içinde yer verilmiştir. Ülke genelinde her ilde yetkili bayi ve hususi bayileri bulunan Arçelik ve Vestel benzer şekilde büyük firmalardan ikamet ettiğiniz şehirde bulunmakta olan, Evkur, Arçelik yada popüler beyaz eşya mağazalarından herhangi birini ziyaret ederek, peşinatsız, elden taksit imkanları ile cep telefonu satın alabilirsiniz.

Arçelik Senetle Telefon Veriyor mu?

Cep telefonu almak isteyen fakat çeşitli nedenlerden dolayı yalnızca elden taksitli telefon alacak kişilerin başvuracakları adreslerin başlangıcında Arçelik mağazaları gelmektedir. Arçelik mağazalarından cep telefonu satın alacak olan kişinin elden taksitli alışverişi için güvenilirlilik adına kefil getirmesi istenmektedir. Bol miktarda taksitli bir alışveriş için kefil getirilmesi şartı mağazalar tarafınca belirtilmektedir. Arçelik cep telefonu almayı düşünenler buradan istedikleri marka akıllı telefonların fiyat listelerini görüntüleye bilirler.

Teknosa Senetle ING ve YKB Üstünden Cep Telefonu Alma Şartları

Teknosa mağazasında da elden taksitle cep telefonu alabilirsiniz. Teknosa mağazalarında satıştaki tüm markaların fiyat listesini buradan görüntüleyerek istediğiniz fiyatta ve modelde ki cep telefonunu bu yöntem ile alabilirsiniz. Teknosa ING ve YKB alışveriş kredileri ile peşin fiyatına taksit imkanları ile mağazalardan sunulan çeşitli marka ve modellerde cep telefonlarını incelemek için tıklayınız.

Evkur’dan Elden 6 Ay Taksitli Telefon

Her ilde mağazası Evkur’un elden taksit imkanı ile bir oldukça ürünü satışa sunulmaktadır. Senet karşılığında ve elden ödemeli olarak gerçekleşen alışverişlerin başına gelen evkur vatandaşlar tarafınca fazlaca fazlaca fazla tercih edilmektedir. E- ticaretin yayılmasıyla birlikte yalnızca mağazalarda değil online sistem üstünden de alışveriş gerçekleştirilmektedir. İnternet sitesi üstünden alışveriş için ilk olarak kayıt işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Peşinatsız Cep Telefonu Satan Bölgeler 2020

Satın alınacak olan cep telefonu online sepet içinde yer aldıktan sonrasında onay verilmesi halinde satın alma süreci başlamaktadır. Belirli bir süre sonrasında sisteme giriş meydana getirilen T.C kimlik numarası ile kredi notu sorgulama işlemi yapılabilmektedir. Evkur tc ile ürün sorgulama yaparak aldığınız telefon için Evkur taksit ödeme fırsatlarından yararlanarak Evkur kontakt adreslerinden hangi mağazadan telefon almak istiyorsanız o mağazanın telefon numarası ile iletişime geçtikten sonrasında Evkur teslimat şartlarını öğrenerek cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Kredi notu sorgulamasında herhangi bir sorun bulunmuyor ise 4 iş günü içinde satın alınmış olan ürün kişiye teslim edilir.

Evkur’dan cep telefonu satın almak için tıklayınız.

Taksitli 2.el Telefon Nereden Alınır?

gittigidiyor üstünden Bimeks telefon tutarları 2020 buradan görüntüleyebilirsiniz.

Sahibinden senetle telefon fiyatlarını buradan görerek  elden taksitli ve 2. el telefon modellerinden istediğiniz model ve marka telefonu direkt satıcı ile iletişime geçerek satın alabilirsiniz.

Wowwo taksitle cep telefonu almak için tıklayınız.

Ankara Elden Senetle cep telefonu satan yerler ve İzmir senetle cep telefonu satan mağazaların adresleri incelemek için tıklayınız.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Denizbank Bayram Kredisi

Denizbank, Bayram Kredisi olarak her bayramda nakit ihtiyacı olanlara hususi olarak yeni kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir