Paraf’ta Taksitli Nakit Avans!

Paraf’ta Taksitli Nakit Avans!

Halkbank’tan müthiş bir hizmet daha. Paraf’ta Taksitli Nakit Ön ödeme! Paraf Kart ile adından sıkça söz ettiren Halkbank, her geçen gün yeniliklerine ve kolaylıklarına devam ediyor. Bankaların avantaj mevzusunda birbiri ile yarıştığı günümüzde belirli tutardaki alışverişlere armağan harcama vermek bankalara fazlaca fazla rekabet pozitif yanları sağlamıyor. Kullanıcılar aynı tutarda birden fazla alışveriş yapıyor fakat fazlaca gülünç bir ödül alıyorlar karşılığında!
Durum bu şekilde olunca bankalar değişik hizmetleri ile ön plana çıkıyorlar. Halkbank’ın TNA kısaca Taksitli Nakit Ön ödeme hizmeti de tam da bu şekilde. Sunmuş olduğu öteki hizmetlerle de rekabet pozitif yanları elde eden Halkbank, bu hizmeti ile de kullanıcılara ciddi kolaylıklar sağlıyor. Yoğun ilgi gören hizmetin bilgileri ise şu şekilde;

Halkbank Taksitli Nakit Ön ödeme Nedir?

Her ay yeni fırsatların eklendiği Paraf’ta bu ayın sonuna kadar da nakit ön ödeme fırsatı bulunmakta. İsterseniz en önce taksitli nakit ön ödeme nedir, buna bir bakalım. Taksitli Nakit Ön ödeme ya da özetlemek gerekirse TNA, banka şube yada ATM’lerinden kredi kartı kullanılarak çekilen nakit kredinin belirli bir taksit ve faiz oranıyla bankaya geri ödenmesi anlamına gelmektedir.

Paraf Taksitli Nakit Ön ödeme Iyi mi Kullanılır?

Taksitli Nakit Ön ödeme kullanırken bankadan kredi onayı almanıza, banka şubesinde sıra beklemenize ya da telefon şubesinde dakikalarca yetkili ile görüşmek için beklemenize gerek yok. Halkbank’tan bir Paraf Kredi Kartı sahibi iseniz her an onaylı, daima kullanabileceğiniz bir kredi limitiniz var anlama gelir. Kredi Kartı limitiniz kadar krediyi kısaca başka bir deyişle Taksitli Nakit Ön ödeme’ınızı herhangi bir Halkbank ATM’sine giderek kolayca kullanabiliyorsunuz. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan ATM menüsünden Taksitli Nakit Ön ödeme menüsünü seçmek ve geri ödemek istediğiniz vadeyi tercih etmek. İşlem bu kadar kolay, naktiniz de anında cebinizde.
Paraf’ın bu ay için geçerli olacak TNA (Taksitli Nakit Ön ödeme) kampanyasında Mart ayı sonuna kadar 200 TL ise 15.000 TL içinde, arzu ettiğiniz tutarda nakit avansınızı kullanabiliyorsunuz. Kullanmış olduğunuz bu nakti 3 aydan 12 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kampanyanın faiz oranı ise oldukça düşük, aylık %1.81 civarı. Bu fazlaca hususi Taksitli Nakit Ön ödeme (TNA) fırsatından yararlanmak için tüm Halkbank ATM’lerinden işlem yapabilir, Halkbank Şubelerini ziyaret edebilir ya da web şubesinden anında Nakit Ön ödeme’ınızı kullanabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Genç Çiftçi 2020 Başvurusu Ne Zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir