Para Ödemeden KKB Kredi Risk Raporu Çıkartma (GÜNCEL)

Para ödemeden parasız bir halde kredi risk raporu mu sorgulamak istiyorsunuz? Akbank, Güvence Bankası, TEB şeklinde bankalarda kredi notu sorgulama sistemleri bulunmaktadır. Kredi risk raporu kaç olmalı diye merak edenler ve sorgulama işleminin iyi mi yapıldığını bilmeyenler için hazırlamış olduğumuz içerikten detaylı data alabilirsiniz.

ÜCRETSİZ KREDİ NOTU SORGULAMA HİZMETİ

Birçok internet sayfasında parasız kredi risk raporu öğrenme adı altında saçma sapan içerikler okumuş olabilirsiniz. Bu içeriklerin hiçbirinin sonucunda para ödemeden sorgulama yapmanıza olanak bulunmamaktadır. Şimdi size görsellerle kati netice olarak beş kuruş para vermeden parasız kredi risk raporu öğrenmenin iyi mi yapıldığını anlatacağım. Para ödemeden sorgulama yapmak isteyenler hazır mı? 😉 öyleyse başlamış olalım.

Ücret Ödemeden Kredi Risk Raporu Öğrenme Servisleri

Bankaların kampanyaları ve uygulama kullanma teşvikleri adı altında, web bankacılığı yada cep telefonlarından kullanılan MOBİL BANKACILIK uygulamaları yardımıyla kredi puanınızı para ödemeden sorgulamanız mümkündür. Bu servislerden bir tanesi Akbank tarafınca uygulanan parasız kredi risk raporu sorgulamasıdır. Akbank mobil bankacılık uygulamasını cep telefonuna indiren şahıslar, hesaplarında asla para olmasa da, vadesiz mevduat hesaplarından yada ticari kobi hesaplarından parasız sorgulama yapabilirler. Şimdi sizlere adım adım sorgulama safhalarını anlatacağız.

ADIM MOBİL UYGULAMAYI CEP TELEFONUNUZA İNDİRİN

Akıllı cep telefonu kullanıyorsanız ve web paketiniz yada wifi erişiminiz var ise, google play yada Apple Store uygulamasından parasız olarak Akbank Mobil Direk uygulamasını cep telefonunuza indiriniz. Uygulamayı açtıktan sonrasında T.c. kimlik numaranızı ve şifrenizi girerek, sisteme giriş sağlayınız. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız telefon bankacılığını arayarak dakikalarca kontör harcaman yerine en yakında ki Akbank şubesine uğrayın. Bireysel satın alan temsilcisi ile görüşün ve 5 dakika içinde Mobil Uygulama Şifrenizi SMS olarak cebinize alın. Bedava kredi notu öğrenme isminde içeriğimizden de data alarak burada belirttiğimiz şekilleri kullanabilirsiniz.

UYGULAMAYI AÇIN KREDİ RİSK PUANI SORGULAMA İŞLEMLERİNE GİRİN

Vadesiz hesabınız etken ise ve şifrenizi almışsanız uygulamanızı açın ve şifreniz ile bağlantınızı sağlayın. Sonrasında mobil uygulamanızın muhteviyatında bulunmakta olan BAŞVURU VE NAKİT İHTİYAÇLARIM sekmesine giriş yapın. Bu sekmeden hem maaş bordrosuz kredi çekme işlemi, hemde parasız kredi risk raporu öğrenme işlemi yapılabilmektedir.

Kredi Risk Raporu Öğrenme 1

Eğer krediye ihtiyacınız var ise bu servisten gelir belgeniz olmadan kredi başvurusu da yapabilirsiniz. İşsizlere ve Çalışmayanlara Kredi Veren Bankalar isminde yazımızda gelir belgesiz kredinin iyi mi alınacağı anlatılmıştır.

İKİNCİ ADIM OLARAK FİNDEKS RİSK RAPORUNU SEÇİN

Birinci adım tamamlandığında ikinci işlem olarak aşağıda yer almakta olan görsel görüntülendiği şeklinde, “FİNDEKS RİSK RAPORU” yazısına tıklayın ve raporların yer almakta olduğu bölüme giriş yapın.

Kredi Risk Raporu Öğrenme 2

SORGULAMAK İSTEDİĞİNİZ RİSK RAPORUNU SEÇİN!

Bu butona tıkladığınızda karşınıza 2 tane seçenek çıkacaktır. Bu seçenekler;

  1. Findeks Risk Raporu
  2. Findeks Çek Risk Raporudur.

Kredi Risk Raporu Öğrenme 3

Çek risk raporu, senet, çek şeklinde ticari işlemler için kullanıldığından biz ilk seçeneği seçerek devam edelim.

HESABIN SEÇİLMESİ VE MAİL ADRESİNİN GİRİLMESİ

Sorgulama işleminin sonuna yaklaştık. Bu işlemleri yaptıktan sonrasında sistem hangi hesabınıza bağlı olarak işlem yapmak istediğiniz sorgulayacaktır. Eğer bankada tek hesabınız var ise tek bir hesap görüntülenecektir. Bu hesabın üzerine tıkladıktan sonrasında sisteme kayıtlı mail adresinizi giriniz ve ONAY butonuna basınız. Butona bastıktan sonrasında aşağıda ki görseli görmüş olacaksınız.

Kredi Risk Raporu Öğrenme 4

Bu pencere de hesabımızda asla para olmadığı, hesap bakiyesinin 0 lira 00 kuruş olduğu görülüyor. Bundan önceki girdiğimiz ekranda sisteme tanımladığımız ve seçtiğimiz e-posta hesabımıza Findek Risk Raporu detaylı bir halde gönderilmiştir. Sorgulama sonucunda tarafınızdan hiçbir ücret alınmadığını, parasız bir hizmet bulunduğunu görebilirsiniz.

Bu sorgulama sonucunda, kişinin seneler ilkin çekmiş olduğu kredileri, borçlarını ödediği, ödemediği kredi kartları bulunmaktadır. Sistem 2010 yılına kadar ve kişiye bakılırsa öncesinde de netice raporlamaktadır.

Kredi Risk Raporu neticeleri Findeks ve kredi kayıt bürosunda hazırlanan verilerden oluştuğundan Akbank’ın bu sorgulama işlemi ile herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Ücretsiz kredi notu öğrenme hizmetini değerlendirebilirsiniz. Akbank haricinde, diğeri bankaların mobil uygulamaları üstünden de Findeks Risk Raporu sorgulamak mümkündür.

kredi risk raporu sorgulama parasız

Yukarıda ki görselde  4 bin lira kredi çeken bir vatandaşın ödeme durumu görüntülenmektedir. 48 taksitle ödenen kredide herhangi bir aksama olmadığı, 2010, 2011, 2012 yıllarında tertipli olarak kredi taksitlerinin ödendiği raporda görüntülenmektedir. Bu sebeple ne zaman kredi çekerseniz çekin, kayıtlar arşivlendiğini dikkatsizlik etmeyin. Asla para ödemeden parasız olarak bu yöntemle kredi risk raporunuzu sorgulayın!

Ek olarak e-devlet uygulamasına meydana getirilen bir güncelleme yardımıyla artık kredi notu sorgulamak tamamen parasız!

Tıkla, kredi notunu sorgula!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir