Para Kazandıran Mobil Oyunlar 2020 Arşivi

 Akıllı telefonların yaygınlaşması ile beraber bilgisayar oyunları yerini mobil oyunlara bıraktı. Hem Android bununla beraber IOS’ ta bulunan oyun uygulamalarını indirip telefonunuza yükleyiniz. Bu oyunları oynayarak para ve armağan çekleri kazanabilirsiniz. Para kazandıran oyunları sizler için araştırdık.

Mobil Oyun İle İyi Mi Para Kazanılır?

Halıhazırda oyunlara Play Store ya da App Store üstünden erişebilirsiniz. Bu oyunları telefonlarınıza indirebilir, yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Yükleme aşamasında sizden para aktarımı için kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Bu sebeple oyunu cihazınıza indirmeden yıldızını, kullanıcı yorumlarını inceleyerek güvenilirliğini araştırın. Bazı oyunlara üyelik ise ücretli olmaktadır. Şu demek oluyor ki oyunu para ile satın alırsınız. Bu durumda gene aynı şekilde incelemede bulundu. İnternet kirli bir ortam olduğundan data kirliliğinden ziyade dolandırıcılık eğilimlerine de açık olabilir. Bundan dolayı ek bir ücret ödeyerek mağduriyet yaşamayın. Bu sayede oyun oynayarak extra gelir elde edebilirsiniz. Ek olarak bu biçim oyunlar oynamak isteyen kişiler sıfırdan adım atmak yerine belirli bir seviyeye gelmiş kullanıcılar ararlar. İlerde oyun oynamak istemediğiniz takdirde hesabınızı satabilir ve bu sayede de gelir elde edebilirsiniz.

Counter Strike Global Offensive

Bu oyundaki itemlere skin adı verilmektedir. Yeni tasarımlı tüfekler ve bıçağa yatırılan çok meblağlar var. Bunlar Steam Topluluk Pazarı’ndan da temin edilebiliyor. Bu oyun bir savaş oyunudur.

Başarı elde ettikçe aşama kazanırsınız. Bu rütbeler de para kazanmanızı sağlar. Belirli bölümlere geldiğinizde Meta ve Kutu adı verilen ve parasal anlamda kıymeti olan materyaller kazanılır. Oyun içinde en kıymetli önde gelen Meta’ lardan biri bıçaklardır. Bıçak tutarları bin doları geçmektedir. Oyunda başarı ve aşfakat elde eden her insanoğlunun bu Meta ve Kutu’ lardan almak hakkı vardır. Oyun meblağı 22 TL civarındadır. Şu demek oluyor ki bu oyuna yapacağınız tek yatırım yalnızca oyunu satın almak için ödeyeceğiniz meblağdır. Burada kazanılan paralar oyun içinde kullanılmaktadır. Nakit olarak ödenmez.

XY Gaming

Bilhassa CS: GO oynayanlara tavsiye edilebilecek bir oyundur. Öteki üyeler ile rekabet edilmesini elde eden ve bu sektörün enleri içinde yer edinen bir uygulamadır. Oyunda skor durumu, sıradaki oyunlar gösterilmektedir. Öteki oyuncular ile konuşmanızı elde eden bir so şekil dışı platformu da bulunmaktadır. Üye olma esnasında kasiyer alanındaki detayları doğru doldurmalısınız. Buraya hesap detayları eklenmektedir ve site yönetimi tarafınca kişisel bilgilerinizin öteki kullanıcılar tarafından görülmesi izin verilmemiştir. Hesap durumunuzda bakiyeniz gösterilir.

Ek olarak bankada bekleyen tutarlar da bu sekmede görülebilir. Oyuna giriş icra ettiğiniz her günde 20 para kazanabilirsiniz. Şu demek oluyor ki her gün oyuna girerseniz haftada cobin cinsinden 140 para kazanabilirsiniz. Bu oyuna üye olmak tamamen parasızdır. Ekstra ücret ödemeden derhal oyunu indirin, kazanmaya başlayın.

Inbox Dollars

Inbox dollars ile para kazanmak için ilk olarak sayfaya üye olmalısınız. Sistem üstünden parasız oyunlar bulup oynayarak para kazanabilirsiniz.

LOL

Steam almanıza gerek olmayan bir oyundur. Oyunun aslolan adı League of Legends’ dir. Moba türü oyunlar bu oyun yardımıyla yaygınlaşmıştır. Play store den 400 RP almak istediğinizde 8 TL ödersiniz. Rekabete ve stratejiye dayalıdır. İki ekip oluşturulur. Bu takımlar değişik ortamlarda, değişik oyun arayüzleri ile kazanmak için savaşım ederler. Canlı turnuvaların da yapıldığı görüşmektedir.

Cash For Apps

Bu uygulama IOS ve Google Play Store ile uyumludur. Telefonunuza yüklemek istediğiniz değişik uygulamaları Cash For Apps üstünden indirirseniz ödül puanlar kazanıyorsunuz. Sisteme göre 300 puan 1 dolar değerindedir. Bu puanlar ile armağan kartları satın alınabilmektedir. Dostlarınıza çağrı isteği gönderdiğinizde gene puan kazanırsınız. Uygulamayı yükledikten daha sonra kendinize bir hesap açmanız gerekiyor. Hesap üstünden değişik uygulamaları indirebilir, oylayabilir ve yorumlayabilirsiniz. Bu yaptığınız işlemlerin hepsi ayrı ayrı puanlanacaktır. Kazancınız PayPal hesaplarına iki üç gün içinde aktarılır. Siz de anlaşmalı firmalarda ödül kartlarınızı kullanabilirsiniz. Mükafat olarak genel olarak Amazon kart verilmektedir.

PUGB

Bu oyunun asıl olan adı Playerunknown’s Battlegrounds‘ dur. Oyun bir adada geçmektedir. Buradaki tüm insanoğlu öldürdüğünüzde oyun biter. Ekip veya bireysel olarak oynanabilir. Bir tayyare ile adaya gelen oyuncular istedikleri noktaya paraşütle atlayarak oyuna dahil olmaktadırlar. 100 şahıs oynanabilir. Ilk başlarda oyuna dahil olurken kendinize bir cinsiyet belirleyecek ve giyim seçeceksiniz. Oyunda ilerleme kazandıkça size sandık verilecek.

ilginizi çekebilir

Kimlik Kaybetmenin Cezası 2021 Harç Tutarları ve Atmler

Belirlenen mevzuatlara göre kimlik kaybetme işlemin de herhangi bir cezai işlem uygulanmaz. Ancak kimliğini kaybeden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir