Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba şeklinde hayata hazırlayan en kıymetli varlıklarımız. Sizlere hususi bankalarında ayrıcalıkları bulunmaktadır. 36 ay vadeli olarak kullanacağınız gereksinim kredinizi %0.10 düşük faizler ile alabilirsiniz. Ek olarak 12 ayda 1 gelen 24 kasım öğretmenler günü hususi kredi kampanyaları ile de extra avantajlar ile nakit ihtiyacınız olan şeyi 30.000 TL kadar anında karşılaya bilirsiniz. Doğal olarak üst limit bankalara gore 60.000 liraya kadarda çıkmaktadır.!

Öğretmenler Gününe Hususi İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankalar para satmak adına bir fazlaca kredi kampanyası düzenlemektedir. Özellik ile çoğunluk oluşturan kitleleri hedef alan bankalar bu fırsatları öncelikli olarak o topluluklara sağlarlar. Elde etmiş oldukları bu imkanlar ile tıpkı Şekerbank’dan Emeklilere Özel Kredi Fırsatına benzeyen imkanlar ile öğretmenlere de kredi fırsatları tanınırlar. Tanınan bu olanaklarda banka kredinin vadesine BDDK kanunlarına gore müdahale edemezse de faizlerini düşüre bilmektedir. Düşük faizlerin yanı sıra bankalar öğretmenlere kredi verme adına uyguladıkları işlem harcamalarını da en asgari seviyeye çekerler. Böylece, özellik ile ”Öğretmeler Gününe Hususi İhtiyaç kredisi” adı altında hem düşük faizli hem de işlem ücretsiz bir şekilde kredi olanaklarını oluşturmuş olurlar.

Öğretmen Kredisi Ziraat Bankası Fırsatları Nedir?

blankZiraat bankası bilinmiş olduğu şeklinde Türkiye’de en düşük faizler ile kredi imkanı elde eden bir bankamızdır. Yalnız İhtiyaç için kullanılan krediler ile sınırı olan kalmayıp vasıta ve konut alımları için de gene Ziraat bankası düşük faizler ile kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat bankası tüm bankalardan düşük faizler ile kredi imkanının sağlamasının yanı sıra hususi günlerde extra düşük faizler ile gereksinim kredisi vermesi ile de bilinmektedir. Bu extra faiz ve işlem tutarı indirimlerini öğretmenlerimiz için her yıl 24 KASIM zamanı yada o tarihe ilişkin olan hafta da kampanya dahilinde başlatmaktadır. Ziraat bankasının siz öğretmenlerimize extra olarak elde etmiş olduğu düşük faizli gereksinim kredisi imkanlarından yararlana bilmeniz için bu zamanı/haftasını beklemeniz gerekmektedir. Eğer ”Öğretmenler Günü Kredisi” kampanyasını beklemeye sabrınız yok ise o vakit sizlere Türkiye Halk Bankası fırsatlarını önermekteyiz.

Vakıfbank Öğretmenlere Oldukça Hususi Kredi Kampanyası Müjdesi

3 Ay ödemesiz olarak Vakıfbank öğretmenlerimize fazlaca düşük faizlerle kredi vermektedir. Uygulamış olduğu oran ise minimum düzgüsel müşterilerine nazaran %0.15 daha düşük olmaktadır. Sigorta harcamalarından da öğretmenlere imtiyaz tanıyan bankamız 35 yaşına kadar senelik 50.000 TL kadar çekilecek kredi için ise yalnız 389 TL uygulamaktadır. Kredi tahsis tutarı ise durağan(durgun) olarak gene 50 bin TL için yalnız 250 TL olmaktadır. Bu harcamalar dahilinde Vakıfbank öğretmen kredilerinin güncel faiz oranları ve geri ödemeleri ise şu şekildedir.

 • Aralık ayında VAKIFBANK öğretmenlere hususi olarak elde etmiş olduğu kredinin faiz oranı aylık %1.62 olmaktadır. Güncel olarak faiz oranlarını https://bit.ly/2KNDvPQ dan da takip edebilirsiniz. Geri ödemeleriniz ise bu faiz oranlarına gore 36 ay vadeli olarak şu şekilde yer alır.
Miktar Vade (Ay) Aylık Ödeme Toplam Maliyet
70.000 TL 36 2.721,66 TL 97.979,81 TL

VAKIFBAN tarafınca sağlanan bu kredi imkanlarına müracaat meydana getirecek olan kıymetli öğretmenlerimiz aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları önemle rica olunmaktadır.

 • e-Devlet üstünden Maliyet Bakanlığı e-Bordro çıktısı tada kaşeli maaş yazınız
 • Öğretmen kimlik belgenizin bir örneği

Bu belgeler haricinde talep edilen kredi miktarı fazla olması durumunda ek teminatlar talep edilebilir.

Halkbank Öğretmenler Günü Hususi Kredi Kampanyası

Türkiye Halk Bankası yalnız öğretmenler günü ile sınırı olan kalmayıp senenin her ayı düşük faizli olarak gereksinim kredisi vermektedir. Bunu ”Kamuya Hususi” adı altında kredi paketi ile sağlamaktadır. Düzgüsel kredi faiz oranlarına ilaveten %0.10 daha düşük bir faizler ile öğretmenlere tanının bu fırsatlar ile maaşınızı bankadan almasanız dahi istifade edebilmekte siniz. Bir fazlaca bankaya gore aslına bakarsanız düşük faizler ile gereksinim kredisi veren banka ilaveten birde öğretmenlerimize %0.10 daha düşük faiz uygulaması oldukça sizlere geri ödeme taksitleri için avantaj elde edecektir. Bankanın güncel kredi faiz oranları ise şu şekildedir.

 • Türkiye Halk Bankası düzgüsel aralık ayı gereksinim kredisi faiz oranı %1.77 tir. Öğretmenlere ise bu kredinin faiz oranı maaşlarını bankadan almaları halinde %0.06 daha düşük olup %1.71 yörelerde olmaktadır.
HALKBANK Öğretmene Hususi Kredi
40.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 31 Ay 33 Ay 35 Ay 36 Ay
3.794 TL 1.756 TL 1.680 TL 1.613 TL 1.582 TL
50.000 TL Hesaplama Tablosu
12 Ay 31 Ay 33 Ay 35 Ay 36 Ay
4.743 TL 2.195 TL 2.100 TL 2.016 TL 1.978 TL

Güncel faiz oranları ile Türkiye Halk Bankası Kredi Hesaplama işlemini BURADAKİ HESAPLAMA MAKİNESİ üstünden yapabilirsiniz.

Öğretmenlere Hususi Kredi Başvurusu Iyi mi Yapılır? Şartları Nedir?

Hızla gelişen teknolojinin ilerlemesi ile beraber daha önceleri yalnız banka şubelerinden meydana getirilen kredi başvuruları artık şimdi nerede ise tüm teknolojik aletler ile yapıla bilmektedir.

 • Banka Kredi Başvurusu Sayfası
 • ATM
 • Telefon Bankacılığı (0-850-222-04-00)
 • İnternet Bankacılığı
 • SMS Atarak

Bunlar başvurular için en fazlaca tercih edilenlerdendir. İlk olarak kredi başvurularında sizlere önereceğim yöntem bankaya ilişkin olan sitenin müracaat sayfasını değerlendirmenizdir. Bunu sizlere önerdiğim banka olan Türkiye Halk Bankası üstünden halletmeye karar verdi iseniz şu adımları sırasıyla sağlayınız.

 • İlk olarak kredi hesaplama sayfasına girelim. Girmiş olduğumuz hesaplama sayfasında kesinlikle ”Maaşını HALKBANK’tan Alanlara Hususi” ibaresini seçelim.

 

Hesaplamada kullanacağınız kredinin ödeme koşulları size uygun ise eğer başvurunuzu derhal cep telefonu ile SMS atarak ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaktır.

 • Cep telefonunuzun SMS alanına girerek. ”KAMU TC NUMARANIZ GELİR BİLGİNİZ KULLANMAK İSTEDİĞİNİZ KREDİ MİKTARI” sırasıyla olacak şekilde aralarında bir boşluk bırakarak girip 3452 numarasına mesajınızı gönderiniz.
  • ÖRNEK: KAMU 156156156156 4000 2000

olarak ön başvurularınızı yapabilirsiniz. Krediniz onaylanır ise de herhangi bir HALKBANK şubesine giderek sözleşme formunu imzalayarak paranızı gün içinde hesabınıza aktara bilirsiniz.

ilginizi çekebilir

2021 Gelir Vergisi Hesaplama Nasıl Yapılır? (GÜNCEL ORANLAR)

Gelir vergisi hesaplama, kişinin kazanç sağlamış olduğu bir işi menkul ya da gayrimenkul sahibi olması …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir