Odeabank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Odeabank personel alımı yardımıyla kariyerinize Odea Bank’ta yön vermeniz mümkün. İşe alım için ilk olarak kurumun personeller için sunmuş olduğu şartları yerine getirmesi beklenmektedir. Bu şartların yerine getirilmemesi halinde personel adaylarının başvurusu ne yazık ki usulen reddedilmiş olur. Odea Bank’a müracaat yapmadan ilkin, kurum hakkında evvel informasyon sahibi olmakta yarar vardır. Bankanın kuruluşu 2012 yılına kadar dayanmaktadır. Bu anonim şirket Türkiye haricinde bununla beraber Ortadoğu ve Şimal Afrika bölgelerinde de hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezi ise Kuveyt’tir.

Odea Bank personel alım zamanı için firmanın çeşitli aracı web sitelerinde yayımladığı ilanları güncel olarak kovuşturmak gerekir. İlanların yayınlanmasında belirli bir tarih yoktur. Senenin her hangi bir zamanında ilanlar yayına girebilir. Bu ilanların sık takip edilmesi, size uygun bir ilanı kolayca ve süratli bulabilmeniz açısından yararlı olacaktır.

Odea Bank personel alımı için koşullar müracaat yapılmak istenen pozisyona bakılırsa değişim göstermektedir. Değişik pozisyonlar için değişik gereklilikler bulunur. Odea Bank kurum olarak yaratıcı ve yapıcı zekaya haiz bireyler ile çalışmak istediğini belirtmişlerdir. Kişilerin hangi pozisyon için müracaat yaptıkları fark etmeksizin bulundukları ekibe katkı sağlamaları beklenmektedir. Bankanın haiz olduğu değerler çerçevesinde her fert keyifle iş yaşamını deneyim etme imkanını elde etmiş olur.

DİĞER BANKALARIN GÜNCEL PERSONEL ALIMLARINA TABLODAN TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ:

Odeabank İş Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Odea Bank’a iş başvurusu yapmak isteyen bireyler müracaat kanalı olarak aracı web sitelerini takip edebilirler. Bazı pozisyonların başvurusunu gene web üstünden firmanın kendi resmi internet sayfası üstünden yapmanız mümkün. Firmada çalışmak isteyen bireylerin, kurum  içinde tüm çalışanlara saygı göstermesi, firmanın emek harcama kültürünü anlaması ve bu kültür çerçevesinde hareket etmesi beklenmektedir. Müşteriyi memnun etme mevzusunda odaklı olan bireyler, ekip çalışmasına uyum sağlayabilen kişiler ve global bir düşünme tarzına haiz insanların Odea Bank ailesinde mutlu bir kariyer geçireceği kesindir.

Odeabank İnsan Kaynakları İletişim

Odea Bank insan kaynakları departmanı bağlantı sağlamak isteyen kişiler 444 8 444 nolu telefon hattını kullanabilirler. Direkt genel müdürlük ile görüşmek isterim diyen kişiler +90 212 304 84 44 hattını arayabilirler. Ziyaret etmek isteyen müşteriler ofise Odeabank Genel Müdürlük Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199 Kat:33-40 34394 Şişli / İstanbul adresinden ulaşabilirler. Bankanın resmi web sitesi üstünden çeşitli müracaat formlarını bulmanız mümkün.

Odeabank Emek harcama Saatleri

Odea Bank mesai saatleri bir fazlaca resmi kurumda olduğu benzer biçimde sabah 8 buçuk ile akşam 5 buçuk arasıdır. Öğle arası saat 12 buçuktan 1 buçuğa kadar sürmektedir. Bu sürede yemeğinizi yiyerek dinlenebilirsiniz.

Odeabank Emek harcama Şartları ve Toplumsal Haklar

Odea Bank çalışan hakları öteki resmi kurumlarda olduğu benzer biçimde İşçi Kanunu ile belirlenmiştir. Kanunda yer edinen işçi tanımına uyan her insanın, bu haklardan faydalanması gerekir. Aksi halde iş veren yasaya karşı gelmiş olur. Haksızlık olması halinde işçiler işçi mahkemelerine müracaat yapabilirler. İşçilerin haklarından sorunsuz bir halde faydalandıklarından güvenilir olmak için Emek harcama Bakanlığı iş yerlerini denetlemektedir.

İşçiler içinde hiçbir cinsiyet, yaş ve ırk benzer biçimde ayrımcılık yapılmaksızın her insanın haklarından faydalanması beklenmektedir. Bu haklardan yararlanmak için bir işçi sözleşmesine bağlı olarak çalışmanız gerekmektedir. Bu kişiler kanun önünde işçi olarak adlandırılırlar. Bir başkası için gövde, kafa gücü ya da el becerisinin kullanılması da kanunda yer edinen maddeye bakılırsa işçilik olarak tanımlanmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Odebank’a talep edilmesi sureti ile bankanın size önerilmiş olduğu şartlarda kredi erteleme işlemini yapabilirsiniz.

Odeabank şubelerine müracaat yaparak kredi kartını iptal edebilir yada web bankacılığı aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Odebank ödemeleri, atm, banka şubesi, web bankacılığı yada alan kişi hizmetlerinden yapılabilmektedir.

Kredi kartının arka tarafını çevirdiğinizde karşınıza çıkan siyah bant üstündeki son 3 numaradır.

Odeabank 32 şube ve 1000 çalışan ile büyümeyi devam ettiren bir bankadır.

ilginizi çekebilir

Cafe Dekorasyon Örnekleri ve Fiyatları (MÜTHİŞ DİZAYN)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir