Odeabank Konut Kredisi

Odeabank Konut Kredisi

Ev sahibi olmak ya da yatırım amacıyla konut satın almak için Odeabank’ın uzman ekibinden yardım alabilir, avantajlı fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bütçenize uygun ödeme planını, uzun vade ve düşük taksit imkanı ile oluşturabilirsiniz.

Düşlediğiniz eve haiz olmak için cazip koşullara haiz olan aşağıdaki konut kredisi ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Odea Mortgage, Odea Bank’ın müşterilerine 120 aya varan vade imkanı ile sunmuş olduğu konut kredisidir.

İndirimli Mortgage, kredi kullanımında ek komisyon ödenmesi durumunda faiz oranının ve taksit tutarının düşürülmesi ile oluşturulan konut kredisidir. Düşük taksitli ve uzun vadeli kredi seçeneklerini Odea Bank uzman ekibi ile belirleyebilirsiniz.

  • Ödeme Planını Kendin Belirle Mortgage

Müşterilerin kullandıkları kredilerin ödemelerini, bütçelerine bakılırsa kendilerinin belirlediği konut kredisi türüdür.

Merdiven mortgage ile alan kişi, kredi ödemelerini düşük bir seviyeden başlatır ve her yıl istediği oranda artırım yaparak ödeme planını istediği benzer biçimde oluşturur. Krediyi kullanımınızdan sonraki yıllarda bir gelir artışınız olacaksa ve ya kredi ödemelerinizin ilerleyen yıllarında mevcut borçlarınız bitecekse Merdiven Mortgage kullanabilirsiniz.

Güncel piyasa faiz oranından daha yüksek bir konut kredisine sahipseniz, mevcut kredinizi bütçenize daha uygun ödeme planını oluşturarak uygun faiz oranı ile Odea Bank’a taşıyabilirsiniz.

Müşterinin kendisinin belirleyeceği aylarda, mevcut ödeme planına ek olarak ödeme yapmak istiyorsanız Odea Bank Ara Ödemeli Mortgage’dan faydalanabilirsiniz.  Belirli aylarda düzgüsel gelirlerinde ek olarak ikramiye alan müşteriler için oldukça uygun olan Ara Ödemeli Mortgage ile kredinin anaparasını eşit taksitli planlara kıyasla daha erken bitirerek daha azca faiz ödeme fırsatını yakalayabilirsiniz.

  • Ödemeye Geç Başla Mortgage

Ödemeye Geç Başla Mortgage ile kredinizin taksitlerini 3 aya kadar erteme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yasal çerçevelerce konut kredisi ekspertiz değerinin %80’ine kadar kullanılabilmektedir. %100 Mortgage ile kredi kullanmak istediğiniz konutun bedelinin tamamını kredi olarak çekebilirsiniz.

  • Harcamalar Dahil Konut Kredisi

Kredi Tahsis Tutarı, Ekspertiz Tutarı, Mecburi Zelzele Sigortası benzer biçimde masraflarınızı ödeme planına ilave ederek ek bir nakit ihtiyacı olmadan kredi kullanabilirsiniz.

  • Yurtdışı Yerleşiklere Mortgage

Yurtdışında yaşayan müşteriler için Türkiye’den almak istedikleri konut için TL, USD ve ya EUR olarak kullanılabilen kredi türüdür. Satın alınmak istenen konutun ekspertiz değerinin %50’si kadar bir meblağ kredi olarak çekilebilir.

  • Ev Değiştirenlere Mortgage

Yeni bir ev almak istediğinizde mevcut bir eviniz var ise Odea Bank Ev Değiştirenlere Mortgage fırsatından yararlanabilirsiniz. Mevcut olan konutun satışıyla ilgili olarak ara ödeme eklenmesi ile istediğiniz yeni evi satın alabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Denizbank Bayram Kredisi

Denizbank, Bayram Kredisi olarak her bayramda nakit ihtiyacı olanlara hususi olarak yeni kredi kampanyaları düzenleyen Denizbank, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir