Odeabank Ev Tadilat Kredisi

Odeabank Ev Tadilat Kredisi

Evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız, tüm eskimiş eşyalarınızdan kurtulmak ve yeni eşyalar alarak evinizi daha çağdaş bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız yada evinize bakım yaptırarak evinizin tüm alt yapı gereksinimlerini gidermek, evinizin saat benzer biçimde tıkır tıkır çalışmasını sağlamak istiyorsanız, Odeabank tarafınca sizlere sunulan Odeabank Ev Tadilat Kredisi yardımıyla bu isteklerinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Artık, tüm Odeabank müşterileri evleri için gereksinim duydukları tadilat harcamalarını Odeabank Ev Tadilat Kredisi ile elde edebilir ve kredi ödemesini de kendilerine en uygun olan geri ödeme planı yardımıyla kolaylıkla geri ödeyebilir.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi Faiz Oranları ve Kredi ile İlgili Detaylı Bilgiler

Odeabank tarafınca tüm müşterilerine gösterilmekte olan bu fazlaca avantajlı kredi kampanyası ile 120 aya kadar varan taksit seçeneklerinden yararlanarak hem evinizi çağdaş ve güzel duyu bir görünüme kavuşturabilir, hem de kredi geri ödemenizi bu geniş vade seçenekleri yardımıyla bütçenizi asla zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz. İşte, Odeabank Ev Tadilat Kredisi faiz oranları ve Odeabank Ev Tadilat Kredisi ile ilgili detaylı bilgiler:

  • Odeabank Ev Tadilat Kredisi faiz oranı, sizlere sunulacak olan tüm geri ödeme planları için durağan(durgun) olup, yüzde 1,55 olarak belirlenmiştir.
  • Odeabank Ev Tadilat Kredisi ile sizlere sunulacak olan vade süresi en fazla 120 aydır. Bu vade seçenekleri ile birlik sizlere bütçenize en uygun geri ödeme planı çeşitleri de sunulacaktır.
  • Odeabank Ev Tadilat Kredisi ile maksimum 15 bin TL tutarında kredi çekebilme olanağına sahipsiniz.
  • 15 bin TL tutarında kredi çekiminde bulunursanız, aylık kredi ödemeniz 475,20 TL olacaktır. Ödemeniz ihtiyaç duyulan toplam miktar ise 22 bin 809,64 TL olacaktır. Kredi dosya harcaması, tüm kredi tutarları için belirlenmiş olan durağan(durgun) bir orana gore hesaplanmaktadır ve bu oran çekilecek olan toplam kredi tutarının yüzde 0,5’i şeklinde hesaplanmıştır.
  • Bu kredi türü için web bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri kullanılmamaktadır.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi için Lüzumlu Belgeler

Odeabank Ev Tadilat Kredisi için lüzumlu belgeler, sizler için aşağıda sıralamış olduğumuz belge ve evrakların tümünü içermektedir:

  • Nüfus Cüzdanı yada üstünde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunmakta olan herhangi bir Kimlik Belgesi
  • Gelir durumunuzu göstermekte olan onaylı ve imzalı herhangi bir belge. Ek olarak iş yeri sahibi yada ortaklarından istenecek olan Vergi Levhası. Bunlara dahil olarak son aylarda elinize geçmiş olan bir satmaca.

Odeabank Ev Tadilat Kredisi Başvurusu

Odeabank Ev Tadilat Kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bulunduğunuz yere en yakın Odeabank Şubesi’ne giderek ilgili krediye başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Zira bu kredi türü için web bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları kullanılmamaktadır.

ilginizi çekebilir

Öğrencilere Burs Veren Kurumlar ARALIK 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir