Odeabank %100 Mortgage

Odeabank %100 Mortgage

Odeabank kurulmuş olduğu ve bankacılık sektöründeki faaliyetine geçmiş olduğu ilk günden itibaren müşterilerinin tüm acil gereksinimlerini karşılayabilmek, hep hayalini kurmuş oldukları konut ve taşıtlara haiz olabilmelerini sağlamak, yeni bir iş kurarak istedikleri işi yapabilmelerine olanak tanımak ve haiz oldukları işi geliştirip sektörel anlamda başarı basamaklarını hızla tırmanmalarını sağlamak adına birbirinden avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. Ek olarak bu kredi imkanları oldukça uygun faiz oranları ve geniş vade seçenekleri yardımıyla sizlere bütçenizi asla zorlamadan kredi geri ödemesi yapabilme imkanı tanımaktadır.

Odeabank %100 Mortgage Faiz Oranları ve Kredi Hakkında Detaylı Bilgiler

Odeabank’ın müşterilerine sunmakta olduğu bu cazip kredi imkanlarından biri de Odeabank %100 Mortgage’dır. Odeabank %100 Mortgage yardımıyla haiz olduğunuz ikinci bir konutu güvence göstererek, satın almak istediğiniz konutun ekspertiz değerinin tamamı tutarında kredi alabilmektesiniz. İlgili yasa gereğince satın alınmak istenen konutun ekspertiz değerinin yüzde 75’ine kredi imkanı bilinmektedir. Sadece Odeabank yardımıyla, haiz olduğunuz ikinci konutu temin gösterdiğiniz vakit kalan yüzde 25’lik meblağ için kredi alabilmektesiniz. İşte, Odeabank %100 Mortgage faiz oranları ve kredi hakkında detaylı bilgiler:

 •  Odeabank %100 Mortgage faiz oranı yüzde 1,14 ve Aktarma Mortgage faiz oranı ise yüzde 1,12 olarak belirlenmiştir.
 • Odeabank %100 Mortgage yardımıyla elde edebileceğiniz maksimum vade süresi 120 ay olarak belirlenmiştir.
 • Odeabank %100 Mortgage için Konut Sigortası ve Mecburi Zelzele Sigortası yaptırmak şarttır.

Odeabank %100 Mortgage için Ihtiyaç duyulan Belgeler

Odeabank %100 Mortgage için ihtiyaç duyulan belgeler aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz belge ve evrakları kapsamaktadır.

 • Üstünde Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası bulunan bir Kimlik Belgesi
 • Son 3 ay içinde adınıza yazılmış olan elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturalarından biri
 • Özgür Meslek sahiplerinden istenilen Bilanço, Vergi Levhası ve İşletme Hesap Özeti/Gelir Tablosu ile Oda Kayıt Belgesi ya da Tecim Sicil Gazetesi
 • Şirket Ortağı konumundaki şahıslardan istenilen Vergi Levhası, Bilanço ve Gelir Tablosu ile Oda Kayıt Belgesi
 • Ücretli Çalışanlardan istenilen Maaş Bordrosu ve şirket tarafınca verilen imza sirküleri
 • Emeklilerden istenilen Hesap Cüzdanı
 • Kira geliri elde edenlerden istenilen tapu belgesi ile kira kontratı
 • Satın alınacak konutun tapu fotokopisi

Odeabank %100 Mortgage Başvurusu

Odeabank %100 Mortgage başvurusu yapmak için sizlere en yakın konumdaki bir Odeabank Şubesi’ne giderek ilgili kredi başvurusunda bulunmak, mobil bankacılık uygulamasından ilgili kredi başvurusunu yapmak yada Odeabank’ın resmi web adresine girerek ilgili kredi müracaat formunu doldurmak suretiyle başvurunuzu gerçekleştirmeniz kafi olacaktır.

ilginizi çekebilir

Evde Bakım Maaşı Şartları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir