Mortgage Uzmanı Garanti’den 2018 Fırsatları

Mortgage Uzmanı Garanti'den 2018 Fırsatları

Güvence Bankası sunmuş olduğu seçenek fazlalığıyla Türkiye’deki en büyük Mortgage ürün yelpazesine haiz bankası. Sunmuş olduğu bu seçeneklerle her insana her keseye uygun ödeme planlamalarıyla artık siz de bir ev sahibi olabilirsiniz!

Uygun Vade Seçenekleri Güvence Mortgage’da

Her insanın gereksinimleri ve beklentileri farklıdır. Güvence Bankası kurduğu Mortgage sistemiyle her insana uygun kredi ve taksit imkanları sunarak gereksinimleri karşılamayı ve ev alma düşsel kuranların bu hayalini gerçekleştirmeyi hedeflemekte. 240 aya varan taksitlendirme alternatifleriyle müşterisinin yüzünü güldüren Güvence Mortgage bununla beraber getirmiş olduğu son yenilikle taksit erteleme imkanını da hizmete soktu.

Mortgage Kredinizin Taksitlerini Erteleyin

Güvence Mortgage Türkiye’de öncüsü ve uzmanı olduğu Mortgage Kredilerine yeni bir özellik daha getirdi. Kredi kartlarında müşterilerine sunmuş olduğu taksit erteleme seçeneği artık Mortgage Kredi taksitleri de ilgilendiriyor. Yıl içinde 2 kez bu özellikten faydalanabilecek müşteriler ödemelerini bu sayede düzene sokabilme fırsatı da yakalamış oluyor. Güvence Mortgage uzmanı ünvanını yapmış olduğu öncülük ve getirmiş olduğu yenilikçi vizyonuyla sonuna kadar hakkediyor.

Mortgage Kredisi Nedir?

Mortgage Kredisi ev almak isteyen fakat almak için kafi birikime haiz olmayanlara kredi imkanı elde eden bir gayrimenkul finansman sistemidir. Geleceğe dönük yatırım yapabilmek için uzun vadeli taksit seçenekleri sunan Mortgage sistemi güvence için ise satın alınan evi ipotekliyor. Ödemeleriniz tamamlanınca evin tamamen sahibi oluyorsunuz.

Mortgage Kredisiyle Bir tek Konut Mu Alabilirim?

Mortgage Sistemi Türkiye’ye konut alabilmemizi elde eden bir kredi sistemi olarak girdi ve bundan dolayı pek fazlaca şahıs tarafınca bir tek konut alımında kullanılan bir sistem olarak biliniyor. Fakat süre geçtikçe her kredide olduğu şeklinde Mortgage Kredisi’nde de değişimler oldu. Bu değişimin öncüsü olan Güvence Bankası getirmiş olduğu yeniliklerle hem sistemi geliştirdi hem de müşterilerinin gereksinimlerine yanıt verme şansı buldu. Mortgage Uzmanı Güvence sunmuş olduğu ürün alternatifleriyle her insana her keseye uygun konutlar haricinde girişimciler, esnaflar ve kobiler için İş Yeri Mortgage Kredisi imkanını da müşterilerine sunmakta. Bir iş fikriniz var fakat kafi bir birikiminiz yoksa İş Yeri Mortgage Kredisi ile beraber hayalini kurduğunuz iş yerini gerçeğe dönüştürmeniz mümkün.

2018 Güvence Bankası Mortgage Kredisi Kampanyaları

Geçmişten günümüze birçok kampanyayla müşterilerini en uygun şekilde ev sahibi meydana getiren Güvence Bankası 2018 yılının başlangıcında antak kalma yapmış olduğu ve çeşitli kampanyalar yürüttüğü güncel kurumlar ise şöyleki sıralanabilir: MEB, İlksan, T.C. Merkez Bankası, Türk Eğitim-Sen, Polsan, OYAK, kamu sıhhat çalışanları, çiftçiler…

ilginizi çekebilir

2020 Kanada Göçmenlik Şartları Neler? (Sınav, Eğitim, İşçi)

Kanada göçmenlik şartlarını 2020 güncel verilerine bakılırsa hazırladık. Kanada’ya çalışmak, eğitim, tecim şeklinde amaçlarla göçmen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir