Kredi Kartsız Altın Satan Kuyumcu Hakkında Bilgiler 2020

Taksitle senetle kuyumculardan altın alabilir, taksit seçenekleri ile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Daha evvelinde bu yöntemle altın alışverişleri yapılmakta ve geçmişte bu yöntemle altın alınabilmekteydi. Senetle altın satışı tekrardan konuşulmuş olduğu şeklinde, bankalardan kredi çekemeyenler bu yöntem ile acil nakit gereksinimlerini karşılamaya adım atmıştır. Senetle Satış Gerçekleştiren Kuyumcular ve Mağazalar altın ve telefon alarak bu biçim şeyleri başka bir yerde satarak paraya dönüştürme yöntemi de son zamanlarda nakite sıkışan yurttaşlarımız tarafınca oldukça kullanılan yöntemlerden birisi haline geldi. Kuyumcular senetle altın satışlarında güvenilir kişilere satış yaptıkları için bu yöntem ile daha oldukça kuyumcu tanımış olduğu olanlar yararlanabilirken, senetle elektronik eşya satışı gerçekleştiren mağazalardan telefon alıp bunu satarak telefon bozdurarak para sıkıntılarına acil olarak çözüm bulma olanağına haiz olabilirler.

Ankara’da kredi çekemeyenlere senetle para veren bölgeler hakkında data alabilirsiniz.

Senet ve çekin güvenilirliğinin olmaması sebebiyle senetle satış gerçekleştiren kuyumcular bu yöntem ile satış yapmamayı tercih etmektedir. Daha oldukça kredi kartı ile altın alışverişi için taksit imkanı sunan kuyumculardan alınan altınlar başka bir kuyumcuda bozdurularak acil olarak paraya çevrilirken, nakite sıkışan vatandaşlar bu yöntemle para sıkıntılarına çözüm bulmaktadır. Senetle kredi son yıllarda nakite gereksinim duyan yurttaşlarımız tercih etmiş olduğu bir yöntemdir.

kredi-kartsız-altın-satmak

Kredi kartı altın satan kuyumcular

Senetle Telefon Satışı Gerçekleştiren Mağazalar

Devlet tarafınca aşırı tüketimin önüne geçmek için meydana getirilen düzenlemelerde kredi kartlarıyla yapılacak beyaz eşya ve telefon  alımlarında taksit sayıları düşürülerek sınırlandırılmış hatta yasaklandığı için birçok vatandaşımız beyaz eşya satışı gerçekleştiren marka mağazalardan telefon alımlarını senet karşılığında halletmeye adım atmıştır. Ev kur şeklinde beyaz eşya ve mobilya satışı gerçekleştiren mağazalardan senet karşılığında telefon alarak telefonu başka yerde satıp paraya dönüştürebilirsiniz. Nakite sıkışan birçok vatandaşımız senetle meydana getirilen alışveriş ile telefon alanlar sıfır telefonları başka bir yerde satarak nakite çevirmek suretiyle şu demek oluyor ki telefon bozdurma yöntemi ile paraya dönüştürerek acil nakit gereksinimlerini karşılamanın yolunu bulmuşlardır.

Geleneksel yöntemlerden birisi olan senetle satış yönteminde mağazalar ilk olarak alım meydana getirecek olan müşterinin T.C kimlik numarası üstünden KKB kayıtlarından kredi notuna ulaşarak kredi notu yüksek olan müşterilerin satışlarına onay vererek telefon satışı yapmaktadır. Bu yüzden kredi notu düşük olan ve bankalardan kara listede olan kişiler beyaz eşya ve telefon  satışı gerçekleştiren mağazalardan malesef senetle alışveriş yapma olanağına haiz olmamaktadır. Bu yüzden bu durumda ki yurttaşlarımız Borç para veren şirket ve bölgelere başvuruda bulunarak senetle borç para alarak acil para gereksinimlerini karşılayabilirler.

Son zamanlarda altın fiyatlarının yükselmesi ve çeyrek altının 250 liraya yaklaşması ile birçok vatandaşımız gram altınlara yönelmektedir. Altın piyasanın dalgalanması tüketicileri gram olarak altın almaya iterken, yatırım araçlarından en güvenilir olan altına yatırım yapmak isteyenler ve acil para bulmak isteyenler senetle altın alarak yatırım yapabilir, aldıkları altınları bozdurarak paraya dönüştürüp nakit sıkıntısına acil çözüm getirebilmektedir.

Senetle Satış Yapan Kuyumcular ve Mağazalar

Altının en güvenilir yatırım aracı olması sebebiyle sizde derhal altın alarak yatırımınızı altına yapabilirsiniz. Eğer sizde aldığınız altınları bozdurarak paraya dönüştürmek istiyorsanız tek yapmanız gereksinim duyulan senet ve taksit ile altın satan kuyumcuları bulmaktadır. Senet ile yada kredi kartı ile satın aldığınız altınları bir başka kuyumcuya nakit olarak satarak acil para bulma şekillerinden olan altın bozdurma yöntemi ile acil nakite kavuşabilirsiniz. Bu yöntem ile para bulmak sürekli kolay olmayabilir. Karşılıklı güvene dayalı olarak senetle yapılacak altın alım satım işleminden altını bozdurup paraya dönüştürmek istiyorsanız, daha evvelinde çalıştığınız  kuyumcu ve tanıdık olan kuyumcular ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Senetle cep telefonu satan mağazaları inceleyebilir ve buradan senetle telefon alıp bozdurarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Vatanımızda İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Antalya, Kayseri, Eskişehir,  Konya ve Adana şeklinde büyük şehirler başta olmak suretiyle birçok şehrimizde borç altın veren kuyumcular ve senetle altın satışı gerçekleştiren kuyumcular mevcuttur. Bu kuyumcular ile anlaşarak aylık taksitler halinde ödeme yaparak altın alımı yapabilirsiniz isterseniz aldığınız altınları paraya çevirerek acil para ihtiyacınız karşılayabilirsiniz, isterseniz de aldığınız altınları bankaların altın hesabına yatırarak daha kazançlı çıkabilir ve yatırım yapabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

800 Puana Kredi Veren Bankalar 5 Dakika’da [ANINDA CEBİNİZDE]

800 yada 900 puanda olanlar da aslına bakarsanız bankalardan kredi çekebilirler. Her ne kadarda 40.000 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir