KOSGEB Hakkari

Hakkari ilinde İŞKUR yada herhangi bir devlet kurumu tarafınca düzenlenecek olan KOSGEB girişimcilik eğitim tarihlerini burada bulabilirsiniz. Ek olarak bu eğitimi sizler ücretsiz bir şekilde veren kurumun adreslerini ve yazışma telefon numaralarını dahil gene sizler için paylaştık. Kurslara katılmak isteyen Hakkari ‘ler ek olarak asla sıra beklemeden bu kurslara vereceğimiz bağlantı üstünden e-devlet aracılığı ile kolaylık ile gerçekleştire bileceksiniz.

Hakkari KOSGEB kursları ne vakit başlıyor ?

Girişimcilerin en merak etmiş olduğu konuların başlangıcında kuşkusuz ki eğitimlerin başlama tarihleri gelmektedir. Hakkari ilimizde bu eğitimleri İŞKUR başta olmak suretiyle bir oldukca kurum ücretsiz bir şekilde vermektedir. Sadece hangi kurum bu eğitimleri verecek olur ise olsun Hakkari de yer edinen kursların başlama tarihleri ise yanızca en doğru şekilde buradaki sayfada belli olmaktadır. Eğer oluşturulan sayfada eğitim zamanı göremezseniz asla üzülmeyin. En kısa sürede bu ilimizde de eğitimler verilmeye başlanacaktır. Eğitim takviminde eğer kurs tarihini görürseniz takvimde yer edinen eğitimi verecek olan kuruma başvurunuzu direkt yapabilirsiniz.

Hakkari kurslarına e-devlet üstünden de katıla bilirsiniz.!

Hakkari ‘de ileri tarihler de dahil olmak suretiyle düzenlenecek olan eğitimlere katılma işlemini e-devlet üstünden artık gerçekleştirmek mümkün.! Bunu anında sağlamak için bir e-devlet şifrenizin olması yeterlidir. Eğer bu gizyazı sizde yoksa yalnız nüfus cüzdanınız ile beraber herhangi bir PTT şubesinden 2 TL karşılığında alabilirsiniz. Şifreyi temin ettikten sonrasında e-devlet girişi yaparak, arama sayfasına ” KOSGEB KURSLARI ” yazmanız halinden direkt müracaat formunun yer almış olduğu sayfaya girebilirsiniz. Bunun iyi mi yapılacağını isterseniz videomuzu izleyerek de öğrene bilirsiniz.

Hakkari birim adres, telefon, yazışma detayları

HATSO şu demek oluyor ki Hakkari endüstri ve tecim odasında vazife icra eden birim adresi aşağıdaki gibidir.

Adres: Kayacan caddesi numara 16  Hakkari – MERKEZ

Tel: 0-438-211-27-26

Yukarıda yer edinen adrese mesai saatleri içinde başvurarak devlet teşvikleri ile kendi işinizin sahibi olmak için tüm destek sunar hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. İş yeri sahibi esnaflarımız da gene başvurularını bu adreslere yapabilirler.

ilginizi çekebilir

Belediyeden Hazine Arazisi Satın Alma ve Kiralama (Güncel)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir