KOSGEB Antalya 4 Biriminin Adres ile Kurs Tarihleri

Antalya ilimizde 1 Müdürlük ve 3 de temsilcilik ile faaliyetlerini sürdüren KOSGEB birimlerine ilişkin adres ve kontakt bilgilerini harita kodları ile sizler için paylaştık. Ek olarak girişimcilerin en oldukça merak ettikleri Antalya’daki KOSGEB kurslarının başlangıç tarihileri ve iyi mi müracaat yapabileceklerini (e-devlet üstünden ve kurumlar aracılığı) gene videolu olarak burada bulabilirsiniz. Kurslara katılmak isteyen Antalyalı genç girişimciler, öncelik hakkı kazanmak istiyorsanız bu içeriğimizi dikkatli şekilde okumanızı tavsiye ederim.

KOSGEB Antalya girişimcilik eğitim kursları müracaat tarihleri nedir ?

KOSGEB ‘in iş ortaklarına gitmeden de Antalya’da düzenleyeceği tüm ” Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ” adreslerini en doğru şekilde İnternet üstünden öğrenebilirsiniz. Hatta arzu ederseniz başvurunuzu bile hiçbir süre kayı yaşamadan aynı sayfa aracılığı ile E-devlet üstünden sağlaya bilirsiniz. Tüm bu saydığımız uygulamaları gerçekleştire bilmeniz için öncelik ile ⇒ https://www.kosgeb.gov.tr/site/tr/baglanti/ugeliste?IlID=7 bu adrese giriş yapmanız gerektirme etmektedir. İl filtresini kullanmaya gerek kalmadan karşınıza tüm Antalya ve ilçelerinde düzenlenecek olan KOSGEB kurslarının başlangıç tarihleri ve ek olarak hangi biriminin vereceği adresine kadar çıkacaktır. Şimdi arzu ederseniz,

  • Bu sayfada size uygun olan kurs tarihinde yer edinen ” AÇIKLAMA ” hanesindeki kuruma şahsen müracaat yaparak eğitimlere katılabilirsiniz.
  • Yada, aynı sayfada yer edinen e-Devlet üstünden başvur butonuna tıklayarak İnternet üstünden ön başvurunuzu gerçekleştire bilirsiniz.

İnternet üstünden Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi başvurusunda bulunacak Antalyalı girişimcilerin kesinlikle PTT şubelerinden alınmış olan bir e-Devlet şifresinin olması gerekmektedir. Ek olarak müracaat formuna sıhhatli bir halde ulaşa bilmeleri içinde e-Devlet sistemine daha evvel girip kontakt detayları ile özellik ile e-posta adreslerini girmeleri gerekmektedir.

Her iki şekilde de Antalya ilimizde yada ilimize bağlı olan ilçelerinde düzenlenecek olan kurslara parasız olarak katılım göstere bilirsiniz. Sadece! eğer yoğun bir müracaat trafiği var ise ve sizin de bu eğitimleri almaya aciliyetiniz var ise arzu ederseniz kurslara katılımın daha azca olan illerde de değerlendire bilirsiniz. Yada, kesinlikle öncelik hakkına haiz olmak için kurs ön mülakatlarında görevli memura,

  1. İş fikrinizin bulunduğunu
  2. Hazır da sermayenizin bulunduğunuz
  3. İşletmenizin kuracağınız dükkanın hazır ve tutulduğunu beyan ediniz.

KOSGEB Antalya Müdürlüğü

Antalya merkezde hizmet veren müdürlüğümüzün adres, telefon, fax e-mail ve google harita detayları aşağıdaki gibidir.

Adres: Yenigün Mah. Mevlana kavşağı kızılırmak caddesi numara: 6  / MURATPAŞA

Telefon: 0-242-311-60-37 Fax: 0-242-311-60-98 E-Mail: Antalya@kosgeb.gov.tr

Google Harita Koordinatları

KOSGEB Antalya Temsilcilikleri

KOSGEB’in imkanlarından yararlanmak isteyen Antalyalılar için kurum 3 tane temsilcilik ile hizmet vermekteyiz. Temsilciliklerimiz ile de bağlantı kurarak KOSGEB destek programları hakkında data alabilir ve müracaat işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Antalya temsilciliklerimiz Manavgat, Kumluca ve Alanya ilçelerimizde yer alıp adres, telefon, fax ve e-mail kontakt detayları aşağıdaki gibidir.

KOSGEB Alanya birimlerinin kontakt detayları

Adres: Mustafa Kemal Atatürk Caddesi Numara: 19

Telefon: 0-242-512-16-97 Fax: 0-242-513-69-07 E-Mail: Alanyasinod@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Kumluca temsilcilik adresleri

Adres: Karşıyaka Mahallesi Adanan Menderes Bulvarı Karasin Sokak Ana Sitesi C Blok Numara: 23

Telefon: 0-242-889-07-07 Fax: 0-242-889-07-10 E-Mail: Antalya@kosgeb.gov.tr

KOSGEB Manavgat

Adres: Aydın Evler Mahallesi 5578 Sokak Numara: 1 Posta K: 302

Telefon: 0-242-742-83-80 Fax: 0-242-889-83-81 E-Mail: Manvavgatsinod@kosgeb.gov.tr

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir