Kolay Ticari Kredi Veren Bankalar

Esnaflar ticari faaliyetlerine devam etmek için finansmana gereksinim duyuyor. Bankalar kefilsiz ve kredi notu düşük olan esnaflara kredi verilebiliyor. İçeriğimizde esnaflara en kolay kredi veren bankalar ve kredi hesaplamalarına yer verdik. İşte detaylar.

Esnaflara Hususi Ticari Kredi Veren Bankalar

2020 senesinde da esnaf ve sanatkarlara hususi kredi kampanyaları oldukça artış göstermiş, devlet destekli faizsiz esnaf kredileri, esnafa nefes kredisi, gömü destekli faizsiz esnaf kredileri, esnafa yeni bir iş kurma işyeri açma kredileri ile esnafların daha iyi bir yıl geçirmesi için finansman kuruluşları ve devletimiz ellerinden geleni hayata geçirmeye devam etmektedir. Ustalara meslek erbabı esnaf ve sanatkarlara, küçük ve orta ölçekli işletme Kobilere sunulan esnaf destek kredileri Ticari Kredi Veren Esnaf Bankaları  detayları ile haberimizde..

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi

Esnafa Halden anlayan Kredi kampanyası ile dikkat çeken Vakıflar bankası esnaflara hususi ticari kredi veren bankalar içinde ilk sırada içeriyor. Esnaflara  Mini ve Standart kredi adı altında 36 ay vadeli olarak uygun faiz oranları ile kredi veren Vakıfbank 5 değişik geri ödeme seçeneğiyle esnafların daima yanında olmaya devam ediyor. Esnafların gelir durumuna nazaran geri ödeme kolaylığı sunan Vakıfbank Aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli eşit taksitli, 3 aya kadar ödemesiz dönemli, Değişken taksitli,  1 yıl içinde 4 taksite kadar ertelemeli olmak suretiyle 5 değişik geri ödeme seçeneğiyle esnafın yanında.

Ticari Kredi Veren Esnaf Bankaları

Ticari Kredi Veren Esnaf Bankaları

İndirimli faiz oranları ile ticari kredi veren bankadan kredi almayı düşünen esnaflarımız en yakın Vakıfbank şubesine giderek kredisini  alabilir, işletmesi için lüzumlu tüm finansman gereksinimlerini bu krediler ile karşılayabilir.

Güvence Bankası Esnafa Hususi Ticari Kredi

Güvence bankası esnaf ve sanatkarlara hususi 2020 senesinde da Esnaf destek ve Ticari araç kredisi adı altında kendi işinin patronu esnaf ve sanatkarlara ticari kredi vermeye devam ediyor. 24 ay vadeli olarak esnaflara hususi sunulan ticari krediler ile işletmeniz için lüzumlu finansman ihtiyacınız olan şeyi giderebilir, tahsilatlar ve ödemeleriniz var ise bu kredi ile kolayca düzenleme olanağına haiz olabilirsiniz. Güvence bankası esnafa hususi ticari kredi paketini incelemek için tıklayınız.

Halkbank Kolay Esnaf Destek kredisi

Ticari kredi veren esnaf bankaları içinde kamu enerjisini elinde bulundurma özelliği yardımıyla sıfır faizli kredi verme olanağına haiz olan Halk bankası 150 bin liraya kadar acil finansman ihtiyacı duyan esnaf ve sanatkarlara ticari kredi vermeye devam ediyor. Kendi işinin patronu olan esnaf ve sanatkarların işletme sermayesi gereksinimleri ile acil nakit gereksinimlerine hususi çözümler sunarken senelik % 4’den başlamış olan faiz oranları ile esnaf destek paketini sunmaya devam ediyor. Halkbank ticari krediler olarak esnaf ve sanatkarlara Esnaf kredi kefalet kooperatifi kefaleti ile ESKKK kefaleti olmaksızın, Sıfır faizli esnaf kredisi ve Halk Esnaf destek paketi olarak çeşitli kredi ürünleri sunuyor. Hak Bankası esnaf destek paketini incelemek için tıklayınız.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi

Yapı kredi bankası ticari kredi veren esnaf bankaları içinde daima yerini koruyor. 2020 senesinde da esnaflara hususi kredi vermeye devam eden  Yapı kredi bankası 36 ay vadeli  ile nakit destek kredisi, sezona destek kredisi, makine donanım kredisi, ödemesi kolay gezim kredisi paketlerini sunuyor. Yapı kredi bankası Kobi kredisi paketlerini incelemek için tıklayınız. 18 ay vadeli 40 bin lira tutarında taksitli ticari kredi başvurularınızı web üstünden kolayca yapabilirsiniz ek olarak sms ile ve şubelerden de müracaat yapabilirsiniz. Yapı kredi bankası Taksitli Ticari kredi SMS ile başvurmak için Kredi Türü Taksitli Ticari Kredi için; ESNAF ve Business Kart için; BK  TCKN  Aylık Net Gelirinizi”* yazıp 4411’e göndererek yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi

Yapı Kredi Bankası Esnaf Destek Paketi

TEB Esnafa Kolay Ticari Kredi

Türkiye Ekonomi Bankası TEB ticari kredi veren esnaf bankaları içinde oldukça dikkat çeken bankalar içinde içeriyor. TEB esnaflara hususi Nakdi kredi, Gayrinakdi kredi, AFD kredileri, Arena Sıfır faizli Teknoloji kredisi Gömü Müsteşarlığı kredisi, Kosgeb destekli krediler, Hanım patrona hususi EBRD kredisi, Eximbank kredisi, KGF ortaklık olmak suretiyle esnaf kredisi çeşitlerini sunmaktadır.

Akbank Kolay Esnaf Destek Kredisi

Akbank esnafların birikmiş altınlarını Akbank altın hesaplarına yatırmaları şartıyla Esnafa Altından Kredi paketini sunmaktadır. Esnaflara kefilsiz, avantajlı koşullarda sunulan Esnafa altından kredi paketi güvence olarak sayılacak Akbank Altın Hesabı da size bir taraftan kazandırmaya devam eder. Bunun yanında esnaflar Ticari Artı Para Kredisi ile Kredi Kartı kullanmanız durumunda Akbank şubelerinden havale, EFT işlemlerinizi ve çek tahsilatlarınızı, ADK’dan ise sınırsız havale ve EFT işlemlerinizi parasız gerçekleştirebilirler. Esnaflara hususi sunulan faiz komisyon ve fiyat avantajlarının yanında Esnaf Destek Kredisi ,Otomatik Ödeme Talimatı, Çek Karnesi Kredi Kartı, POS Hizmetleri, Vergi/ SGK Ödemeleri, POS Plus Sigortası, İşyeri Sigortası benzer halde bankacılık hizmetlerini de alabilirler.

Birleşke ortağı olanlar esnaf kefalet kredisi alabilir ve bu kredilerden yararlanarak iş yeri ,taşıt benzer halde alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Cafe Dekorasyon Örnekleri ve Fiyatları (MÜTHİŞ DİZAYN)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir