Kışa Uygun Özel Faizlerle İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Kışa Uygun Özel Faizlerle İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası kurulduğu ve faaliyete geçmiş olduğu ilk günden bugüne dek gelinen süreçte müşterilerinin tüm acil gereksinimlerini anında giderebilmelerini sağlamak, müşterilerinin haiz olmak istedikleri konut ve araçlara haiz olabilmeleri için onlara olanak tanımak, yeni bir iş kurup kendi işlerinin patronu olma hayallerini gerçeğe dönüştürebilmelerine destek olmak ve halihazırda haiz oldukları işi geliştirmeleri, daha çok kazanç elde edebilmeleri için onlara olanak sağlamak amacıyla müşterilerine hem ayrıcalıklı hem de avantajlı kredi imkanları sunmaktadır. Bu krediler yardımıyla Türkiye İş Bankası müşterileri, hem hayallerini gerçekleştirmek adına gerekseme duydukları finansmana erişebilmekte, hem de uygun faiz oranları ve geniş vade alternatifleriyle bu kredilerin geri ödemelerini bütçelerini asla zorlamadan gerçekleştirebilmektedirler.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları ve Kredi Ile alakalı Detaylı Bilgiler

İş Bankası tarafınca müşterilerine gösterilmekte olan bu avantajlı kredi imkanlarından biri de İş Bankası İhtiyaç Kredisi’dir. İş Bankası İhtiyaç Kredisi yardımıyla acil ihtiyacınız olan şeyleri anında karşılayarak minik problemlerin canınızı sıkmasını engellemiş olacaksınız. İşte, İş Bankası İhtiyaç Kredisi faiz oranları ve kredi ile alakalı detaylı bilgiler:

  • İş Bankası İhtiyaç Kredisi yardımıyla minimum 5 bin TL ve en fazla 50 bin TL tutarında kredi sahibi olabilirsiniz.
  • İş Bankası İhtiyaç Kredisi dahilinde elde edebileceğiniz vade süresi minimum 12 ay ve en fazla 48 ay olarak belirlenmiştir.
  • İş Bankası İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranları 5 bin TL tutarındaki kredi miktarına 12 ay vade ile yüzde 1,32, 10 bin TL tutarındaki kredi miktarına 24 ay vade ile yüzde 1,32, 15 bin TL tutarındaki kredi miktarına 24 ay vade ile yüzde 1,25, 25 bin TL tutarındaki kredi miktarına 36 ay vade ile yüzde 1,22, 25 bin TL ile 50 bin TL arası kredi miktarları için 48 ay vade ile yüzde 1,22 olarak belirlenmiştir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi için Ihtiyaç duyulan Belgeler

İş Bankası İhtiyaç Kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler, aşağıda sizlere aktarmış olduğumuz belge ve evrakları kapsamaktadır:

  • Nüfus Cüzdanı
  • Müracaat Formu
  • Gelir durumunuzu gösteren onaylı/imzalı bir belge
  • Güncel bir satmaca

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankası İhtiyaç Kredisi başvurusu yapmak için Türkiye İş Bankası’nın resmi web adresine girerek ilgili krediye ilişik müracaat formunu doldurmanız, mobil bankacılık hizmetinden yararlanarak Türkiye İş Bankası’nın mobil uygulaması ile ilgili krediye başvurmanız ve sizlere en yakın konumdaki bir Türkiye İş Bankası Şubesi’ne giderek fiili olarak başvuruda bulunmanız kafi olacaktır. Başvurunuzu tamamladıktan sonrasında müracaat işleminizin onaylanıp onaylanmadığına dair bilgiler en kısa zamanda sizlere SMS yada e-posta yöntemiyle ulaşacaktır.

ilginizi çekebilir

Genç Çiftçi 2020 Başvurusu Ne Zaman?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir