Kesin Onaylı Kredi Başvurusu İçin

Kesin Onaylı Kredi Başvurusu İçin

Kati Onaylı Kredi Başvurusu

Yüksek kredi notuna (KKB notu yada Findeks notu) haiz kimseler kati onaylı kredi başvurusu mevzusunda en talihli olanlardır. Bankaların kurum amacı kredi kullandırmak olduğundan kredi çekmek isteyenler en avantajlı koşullarda kredi kullandıran bankanın peşine düşer. Nakit ihtiyacı ve benzeri gereksinimlerle her insanın krediye gerekseme duyduğu dönemler olmuştur. Ön onay aşaması yaşanmadan kati onaylı bir halde kredi kullanmak her kredi müşterisi adayının ortak dileğidir. Kredi notu yüksek kişiler kredi ve kredi kartı ödemelerini tam olarak vaktinde yapanlardır. Bu durumdaki kişiler bir de SMS yada web bankacılığı ile müracaat yapmış olduğu vakit ön şartlar bakımından bir araştırma sürecine doğal olarak olunacağı anlamına gelir. Bu, vakit kaybıdır.

Kati Onaylı Kredi Başvurusu İçin

İlk müracaat yeri banka şubeleri olduğu takdirde kati onaylı kredi başvurusu ihtimali, yüksek kredi notlu kimseler için fazlaca yüksektir. Bunun haricinde web ve SMS ile meydana getirilen başvurular, kredi notu ne olursa olsun vakit kaybı yaşanmasına sebebiyet verecektir. Bu bakımdan TC kimlik fotokopisi, gelir ispatlamaya yarar belge yada belgeler ile bankadan bankaya değişen dokümanlar şubeye teslim edilerek kredi işlemleri hızlandırılır. Müracaat tam ve eksiksiz yapılması gerekmekte olup, negatif sonuçlanan krediler, öteki kredi başvurularını da negatif etkileyecektir. Daha evvelinde kredi kartına haiz olunan yada maaş alınan banka var ise, kredi başvurusunun da o bankaya yapılması süreci oldukça hızlandıracaktır.

Kati Onaylı Kredi Başvurusu Tavsiyeleri

Anında kredi vermek niyetindeki bankalar kati onaylı kredi başvurusu mevzusunda isteklidirler. Sadece bu isteklerini kredi notu yüksek, durağan(durgun) bir geliri olan yada ipotek ya da kefil gösterenlere daha fazlaca yansıtırlar. Bunun sebebi alacaklarını teminata alma arzusudur. Söz mevzusu faktörler, kredinin vadesini ve faiz oranını belirlemede en öncelikli hususlardır. Hız bakımından bankalar, kapasitelerine ve teknolojiyi kullanabilme olanaklarına bağlı olarak değişik zamanlamalarla kredi başvurusuna pozitif yada negatif cevap vermektedir. Söz mevzusu kati onaylı kredilerin faizleri öteki kredi faizlerine gore yüksek olarak belirlenebiliyor. Aylık taksitler de kati onaylı kredilerde daha yüksek seyretmektedir. Bu yüzden kredi alırken çift düşünmelidir.

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir