Kefilsiz Elden Senetle Cep Telefonu Satan Yerler

Kredi kartı kullanmayan ve bu yüzden vadeli olarak elektronik eşya almakta güçlük çeken müşteriler için Ankara, İstanbul, İzmir,  Bursa daha birçok ilde birçok mağaza elden senet karşılığında asla kefilsiz peşinatsız yöntemler ile cep telefonu satışı yapmaktadır. 60 ay taksit imkanları ile elden senet yaparak asla peşinatsız kefilsiz Media markt, Arçelik, Teknosa, Bimeks, Forsavm, Özşanal, Beko, Beko Bayraktar, Mutlu evim ve Evkur benzer halde elektronik beyaz eşya ve cep telefonu satan mağazalardan cep telefonu alabilirsiniz. 2020 senesinde da kredi kartsız, kefilsiz şartsız elden taksitle telefon 12 ,24 60 ay taksitler ile veren mağazaları ve elden taksit imkanlarını inceleyecek olursak;

Elden Taksitli Senetle Alışveriş Nedir?

Elden taksit özetlemek gerekirse kredi kartı kullanmayan kişilerin mağazada meydana getirilen sözleşme ile taksitle alışveriş yapmasını elde eden bir sistemdir. Bu sistemle satın alınacak olan cep telefonları mağazaların belirlediği taksitlerde ve vadelerde taksitlendirilir ve ödemeler banka havalesi ve mağazalardan yapılarak tamamlanabilir.

Senetle Telefon Satan Bölgeler

Finansal durumlarından dolayı birçok ihtiyacını ertelemek durumunda kalan tüketicilerin bu süreçte finansman sağlayabilecekleri kanallardan nakit alamamaları sebebiyle üzülmelerine gerek yok. Elden taksit seçenekleri sunarak senetle cep telefonu elde eden firmalar içinde birçok mağazanın adı yer ediniyor. Senetle cep telefonu satan firmaları alk başlıklar halinde inceledik. İstersneiz ilk olarak mutlu evim peşinatsız senetle cep telefon alma şartları ve iyi mi elden taksitli cep telefonu alınır bu mevzulara değinelim.

Mutlu Evim Peşinatsız Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nedir?

Cep telefonu satan mağazalardan peşinatsız senetle cep telefonu alabilirsiniz. Bunun için Mutlu evim, Evkur, Teknosa, Evkur mağazaları taksitli kefilsiz olarak telefon almak için bazı şartları sağlıyor olmak gereklidir. Diğeri mağazalarda olduğu benzer halde mutlu evim üstünden elden taksitli cep telefon almanın da bazı şartları bulunuyor. Bu şartları sıralayacak olursak;

Bunun için tertipli bir gelire haiz olmanız istenecektir. Çalışan, işyar, SGK’ lı ya da taşınmaz tapunuz olması gereklidir. Yaş sınırı şartını da sağlıyor olmanız istenecektir. 18/25 yaş aralığında ki kişilerden senetle cep telefonu satışlarında kefil istenebilir. 26 yaş üzerindekiler kefilsiz senetle cep telefonu alabilirler. Bunun yanında KKB puanının 1000 üstünde olmalıdır. 1000 altında olanlar kefilsiz senetle kredi kullanamazlar. Bunun için ödeme düzenini referans aldıkları için kesinlikle kredi notunun yüksek olması istenmektedir. Ek olarak icra dosyası ve icra takibinde olmamak gerekiyor. Bu şartları sağlayanlar bu mağazalardan peşinatsız kefilsiz cep telefonu alabilirler. Eğer bu şartları sağlamıyorsanız ve istenen kriterlere uygun değilseniz kefil göstermeniz gerekecektir. Ek olarak ödemelerin zamanında yapılması icra ve haciz işlemlerinin başlatılmaması için önem arz edecektir. Senetle alışverişlerde üst üste 2 aylık borcun ödenmemesi halinde icra takip edeni başlatılma durumu ile karşılaşmamak için zamanında ödeme yapılması gereklidir.

Mutlu evimden kefilsiz senetle cep telefonları yalnız SGK’lı ve işyar olanlara hususi olduğundan; yeni işe girmiş ve ilk işi olan, kendi işi olan, Bağkur’lu ve şirket ortağı bile olunsa bu siteden ürün alamazlar. Gene tertipli geliri bulunmayan, herhangi bir gelirim olmayan askerde olanlar, çalışmayanlar, işsizlik maaşı alanlar ve ev hanımları da avukatlık icralık olanlar kefilsiz ürün alamazlar. Mutlu evim kefilsiz senetle cep telefon satışlarını almak isteyenler iyi mi sipariş verecekler şimdi de diğeri ayrıntılara göz atalım;

Mutlu Evim Kefilsiz Peşinatsız Cep Telefonu Iyi mi Alınır?

Mutlu evim’ de İphone dahil tüm telefon modelleri (Apple iPhone, Samsung, Galaxy, Casper Via, General Mobile, Vestel, Xiaomi, Asus, Huawei, LG, Lenovo, Htc, Zte Nubia, Sunny, Nokia, Reeder) 24 ay taksitle senetle satışa sunuluyor. Senetle telefon satışı icra eden Mutluevim.com.tr internet sayfası üstünden sipariş vermek için kesinlikle siteye üye olunması gerekiyor. İstenen tüm kriterler uygun görülürse sipariş onaylanacak olup mutluevim sevkiyat ekibi tarafınca adrese teslim olarak yapılacak olan teslimat esnasında satış sözleşmesi imzalanıp( satış prosedürlerini buradan inceleyerek) 1 Tane taksit peşinatı alınarak ürün teslim edilecektir. Teslimat öncesinde para ya da peşinat almadan kredi kartsız, bankasız, kefilsiz cep telefonu alabileceğiniz mutluevim ‘ den sipariş vermek için tıklayınız.

Mutlu evim senetle cep telefonu alan fakat ödemeleri geciktiren müşterilerinin zamanında ödeme yapmamaları ve ödemelerinin gecikmesi durumunda 5 günden sonrasında aylık yüzde 5 vade farkı yansıtarak ödeme tahsilatını yapmış olacaktır Gene üst üste 2 taksitin geciktirilmesi halinde tüm borç müeccel olacak ve icra takip edeni ve haciz işlemleri avukatlar tarafınca başlatılacağından ödemelerin zamanında yapılması gereklidir. Ödemelerin yapılacağı banka hesap numaraları için tıklayınız.

Teknosa Senetle ING ve YKB Üstünden Telefon Iyi mi Alınır?

Teknosa mağazasından da senetle telefon satışı yapılabiliyor. Android ve iPhone iOS telefon modelleri Teknosa ile senetle alınabiliyor. Ing Alışverişçi ile alışveriş kredisi ile cep telefonları taksitler ile satışa sunuluyor.

Teknosa’ dan ING Alışverişçi yada Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile 500 ila 15.000 lira arasındaki verilen cep telefonu siparişlerinde  ING ve yapı Kredi alışveriş kredisinden yararlanarak 60 aya varan vadelerde taksitlendirme imkanlarından yararlanarak ING yada YKB müşterisi olan çoğumuz bu kredilere anında başvuruda bulunarak masrafsız ve ödeme kolaylıklarından yaralanarak cep telefonlarına haiz olabilecekler. Peşin fiyatına 12 ay taksit imkanları ile cep telefonu almak isteyenler Teknosa Mağazalarına giderek kefilsiz peşinatsız cep telefonları almak isteyenler vadeli almak istediği ürünün siparişlerini sepete atarak ödeme ekranında  alışveriş kredisi sekmesinde YKB ya da ING Alışveriş seçeneğinden ”öde” seçerek web şubesi şifresi ile giriş yaparak işlemlerini süratli ve kolay alışveriş deneyimiyle tüm alışverişlerini kolaylıkla tamamlayabilirler. Modeller incelemek için tıklayınız.

Peşinatsız Senetle cep telefonu satan mağazalar buradan da inceleyebilirsiniz.

Sahibinden Senetle Telefon

Peşin parası olmayan ve kredi kartı da kullanmayan tüketiciler mobilyadan züccaciye cep telefonundan beyaz eşyaya birçok ürünü zincir mağazalardan senetle kefilsiz bir halde alabiliyor. Bir tek bazı mağazalar geciken ödemelere yüksek faiz uyguladıkları için bu mağazalardan alınan cep telefonlarının geri ödemelerinde sorun yaşamadan gecikmeye girmeden zamanında yapılması önem kazanıyor. Tüketicinin taksit ödemelerinde gecikme yaşaması durumunda yükse faiz oranlarının uygulanacağı sözleşmelere ilave edildikten sonrasında satış prosedürlerinin içine eklenen bu maddeler ödemelerde gecikme yaşayan tüketicileri bir fazlaca zor durumda bırakıyor. Bu şekil satışlarda bayağı fazla mağduriyet yaşandığı için elden senetle cep telefonu icra eden sahibinden satılığa çıkarılan cep telefonları da her geçen gün tercih edilen yöntemler içinde yer ediniyor. kredi kartı olmayan ya da kredi kartı kullanmayan kişilere senetle meydana getirilen bu satışlar oldukça cazip geldiğinden dolayı sözleşmeye bakmadan satış işlemlerinin sözleşmesinin imzalanmaması ve sonrasında çıkacak faiz farklarından dolayı mağdur olunmaması için senetle satışlarda oldukça dikkatli olunması gerekiyor. Sahibinden senetle telefonlar da ise satış karşılıklı söze dayanarak yapıldığından bayağı fazla mağduriyetlik söz mevzusu olmuyor ve bu yöntemle halen cep telefonu alımı yapılmaya devam edilmektedir. Gene direkt satıcıdan satışta ki cep telefonu modelleri için tıklayınız.

Beko Bayraktar Kredi Kartsız Senetle Cep Telefon

Beko Bayraktar mağazası da kefilsiz peşinatsız senet karşılığında cep telefonu satan mağazalar içinde yer ediniyor. Apple, Samsung, Nokia, HTC, LG, General Mobile, Sony mobile,Lenova, Asus, Evo marka cep telefonlarını 24 aya varan taksitler ile peşinatsız kredi kartsız satışa sunuluyor. Parasız kargo, süratli gönderim, parasız değişim, kredi kartsız  elden taksitli ve  senetli cep telefonu alışverişi yapmak isteyenler Beko ana bayilerinden ve buradan sipariş vererek anında cep telefonuna haiz olabilirler.

Kredi kartsız kefilsiz taksitle cep telefonu satışı icra eden Beko toplumsal medya hesabı üstünden kampanyaları buradan takip edebilir uygun fiyatlardan senet karşılığında cep telefonuna haiz olabilirsiniz. Ek olarak Beko Yetkili bayisi olan bayraktar bayisinin www.kredikartsiz.com tüm marka ve modellerdeki cep telefonları uygun fiyatlarda 48 aya varan vadeler ile satışa sunuluyor. 0212 945 5454 telefon numarasından data alabilirsiniz.

Evkur Senetle Cep Telefonu Almak İstiyorum

Evkur mağazaları kredi kartı kullanmayan ve senetle cep telefonu almak isterim diyen müşterilerine hususi elden taksit seçenekleri ile cep telefonu satan mağazalar içinde yer ediniyor. Samsung, Realme, Oppo,  Xiaomi, Lg, Alcatel (tüm modeller için tıklayınız.) marka cep telefonlarını almak için Evkur mağazalarına gelen müşterilerine hususi elden taksitli senet karşılığında cep telefonu satışları uygun vadelerde ve ödeme kolaylıkları ile halen satışta. Bunun için en yakın ev kur mağazasına gitmek ve ürünleri inceleyerek istediğiniz modeller seçmek size kalıyor. Sonrasında mağaza çalışanları senet sözleşmesini imzaladıktan sonrasında isterseniz kargo ile isterseniz elden teslimat ile cep telefonunuzu alabilirsiniz. 6 ve 12 ay taksit imkanları ile cep telefonu alma fırsatından yararlanmak için en yakın Ev kur mağazalarına gitmeniz kafi. Peşinatsız kredi kartsız, banka havalesi ile ödeme seçenekleri sunulan elden taksitli cep telefonlarının teslimat sürelerini ve tüm ayrıntıları burada.

Fors Alışveriş merkez Elden Taksitli Cep Telefonu

Forsavm üstünden Huawei, Samsung,  Xiaomi model telefonları kredi kartsız elden 10 ay taksit imkanları ile Forsavm.com.tr ‘ den internetten sipariş vererek alabilirsiniz .  Havale/EFT, kredi kartı  ve 6 Ay taksit seçeneklerini seçerek 2.500 ile 5.500 TL fiyat aralığında satışa sunulan cep telefonları elden senetle almak için tıklayınız. Kredi kartsız elden taksitli alışveriş sürecinde ilk adımda ürünlerini taksit seçenekleri seçerek sepete ekleyip siparişleri onaylayarak satmaca teslimat ve kimlik bilgileri girdikten sonrasında işleme onay verdikten sonrasında satın alan temsilcisi arayıp sipariş onayı verdikten sonrasında ister mağazalardan ister adrese teslim şeklinde ödemeleri banka havalesi ya da mağazalardan yaparak istediğiniz modelde cep telefona haiz olabilirsiniz. Fors Alışveriş merkez elden taksit imkanları ile satılacak olan telefonları almak için bazı şartları sağlıyor olmak gereklidir. Fors Alışveriş merkez kredi kartı kullanmayan tüketicilere kolaylık sağlamak amacıyla elden taksitli alışverişlerde istediği şartlar şu şekilde olacaktır.

  • TC. Vatandaşı olmak
  • İzmir, Manisa ve Balıkesir’ de ikamet ediyor olmak,
  • 19-55 yaş arası olmak,
  • Sigortalı çalışan, Bağ-kurlu yada devlet memuru olmak,
  • Sicilin temiz olması Kredi notu düşük olmamak (kara listede olmamak) aranan şartlardır.

Bu şartları sağlayanlar buradan siteye üye olduktan sonrasında alışverişlerini tamamlayarak elden taksitle cep telefonu alabilirler.

Özşanal Kredi Kartsız Elden Taksitli Cep Telefonu Iyi mi Alınır?

Özşanal Mağazalarının web alışveriş sitesi olan özsanal.com üstünden elde taksitle Apple,Casper, General Mobile, Huawei, Mobile OPPO, Samsung, Vestel, Xiaomi marka ve yeni modellerde cep telefonları satışta. Kredi kartsız taksitli alışveriş imkanı elde eden özsanalcom.tr web alışveriş sitesine üye olan müşterilerine hususi 12 ay varan taksitler ile elden taksitle cep telefonu satan  mağazaların adreslerinin buradan inceleyebilir, internet sayfası üstünden sipariş vererek % 10′ a varan indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.  Kredi kartsız elde taksit ödeme seçeneği ile siparişler sepete ilave edildikten sonrasında sepet adımında sisteme lüzumlu girişlerin yapılması sonrasında mağazalara siparişler iletilerek sonrasında onay verilmesi durumunda satın alan temsilcileri ile yazışma sağlanarak son adım olan sipariş onayı kısmında sipariş teğit edilir  Alışverişler esnasında kimlik bilgileri olarak nüfus cüzdanı fotokopisi, gereksinim duyulması halinde maaş bordrosu, kefil bilgisi istenebilir. Tüm bu adımları tamamlayarak siparişleri ister mağazalardan ister adrese kargo ile teslimatı gerçekleştirilir. Ödemeler buradan yapılacak olup sisteme TC kimlik numarası yazılarak sipariş numarası üstünde banka hesap bilgileri (buradan) üstünden banka havalesi ve mağazalardan aylık taksit ödemeleri yapılacaktır. Ödemelerin zamanında yapılması ve gecikmeme yaşanmaması sonrasında yüksek faizlere ve icra takibine düşmemeniz için önem arz edecektir.

Yiğit Alışveriş Merkezleri Senetle Cep Telefonu

Ülkemizin çeşitli bölgelerinde mağazaları bulunan Yiğit alışveriş merkez mağazalarında cep telefonları senetli kredi kartsız elden taksitle www.yigitalisveris.com.tr internet sayfası ve mağazalarından satışa sunuluyor. Taksti ödemelerini kredi kartı ile ödeme servisi üstünden buradan yapabileceğiniz benzer halde mağazalardan yapma imkanı sunuluyor. Tüm telefon modellerini elden taksitle almak isteyen müşteriler için mağaza adreslerine buradan öğrenerek senetle istedikleri model ve marka telefon satışı yapılacaktır.

Elden Senetle Peşinatsız Arçelik Cep Telefonu Veriyor

Arçelik mağazalarından Xiaomi, Apple, Huawei, Samsung benzer halde çeşitli marka ve modellerde bilhassa İphone marka telefon almayı düşünenler asla tereddüt etmeden mağazalardan elden taksit imkanları ile istedikleri modellerde ki telefonları satın alabilirler. Fiyatlar için tıklayınız. Arçelik mağazalarından sunulan senetli cep telefonlarını almak isteyen müşterilerin kredi notlarının yüksek olması isteniyor. KKB puanı yüksek olan müşterilere sunulan elden taksit imkanları gene asla kredi notu bulunmayan kişiler için de sağlanmaktadır. Arçelik mağazalarından elden taksitler ile  daha ilkin alış veriş yapmış güvenilir bir kefil bulmanız halinde taksitli cep telefonu alabilirsiniz. Arçelik mağazaları için tıklayınız.

Asil Alışveriş merkez Elden Taksitle Cep Telefonu

Asil Alışveriş merkez’ de Apple, Hauwei, Samsung, Vestel , Xıaomı marka ve modellerde cep telefonları asil alışveriş merkez den almak isteyenler kefilsiz kredi kartsız elden 15 ay taksit imkanları ile sunulan telefon modellerini incelemek için tıklayınız. Online taksit ödeme seçeneklerini buradan kullanarak ödeme yapılabileceği benzer halde mağazalardan da zamanında ödeme yaparak senetle cep telefonlarına haiz olabilirsiniz.

Media Markt Denizbank İle Anlaşmalı Cep Telefonu Iyi mi Alınır?

Media Markt ile Denizbank aralarında yaptıkları antak kalma ile 36 ay vadeli olarak alışveriş kredisini onaylatması halinde 500 liradan 15 bin TL’ ye kadar alışveriş imkanı sunuyor. Denizbank alışveriş kredisinden yararlanmak isteyenlere en yüksek 12 ay vadeli sunulurken başvuruları da 2 şekilde yapılıyor. İlk seçenek Mediamarkt mağazalarındaki kupon ile yapılabilirken ikinci seçenek ise derhal buradan lüzumlu formu doldurarak her iki yöntem ile de müracaat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Media markt cep telefonu hariç tüm ürünlerin satışlarında kredi kartsız taksitli alışveriş imkanı sunuyor. Media Markt kredi kartsız taksitli alışveriş iyi mi yapılıyor isterseniz buradan videodan tüm ayrıntıları dinleyebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Hayvancılık Kredisi Veren Bankalar 2020

Bazı bankalar hayvancılıkla uğraşan kişilere kredi desteği sağlıyor. Bu bankaların bazıları şöyledir: Ziraat Bankası, Denizbank, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir