Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödemenin Kolay Yolu (TÜM BANKALAR)

Tüm bankaların kredi kartı borçları, bankaya ilişik Atm cihazlarından ödenebilmektedir. Bunun için 2 değişik yöntem bulunmaktadır. İlk yöntem hesapta bulunan parayı kredi kartına aktarmak iken, ikinci yöntem ise dışarıdan para yatırarak kredi kartı borcunuzun ödenmesidir. Güvence, Ziraat, Vakıfbank, Akbank ve İş Bankası benzer halde bankaların ATM’lerinden kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Kartınız olmadan kredi kartı borcu ödemesi hakkında informasyon almak için içinde ne olduğu inceleyebilirsiniz.

Atm’den Kredi Kartı Borcu Ödeme İmkanı

Akbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası, TEB, Güvence, Denizbank, Finansbank benzer halde bankaların world, bonus, axess, maximum, ziraat kart ve diğeri bankacılık kredi kartlarının borçları ödenebilmektedir. En kolay yöntem kişinin vadesiz mevduat hesabına para yatırması ve ÖDEMELER adımdan vadesiz hesaptaki parayı kredi kartına aktarması ve borcu kapatmasıdır.

Ziraat Bankası ATM aletinden kartlı yada kartsız olarak borç ödenebilmektedir. Kartsız işlemler menüsünden Kredi Kartı Borç Ödeme menüsünü seçmelisiniz. Kredi Kartsız elden taksitle alışveriş yapmak ister miydiniz?

Yapı ve Kredi Bankası World kredi kartı borcunuzu Yapı Kredi Banka kartınız ile yapabileceğiniz benzer halde kartınız olmadan da gerçekleştirebilirsiniz. Kartsız kredi kartı borcu ödeme işlemlerine girdiğinizde sizden MASAK düzenlemesi gereğince T.c. Kimlik numaranız talep edilecektir. Bankanın tüm işlemleri burada yer almıştır.

Atm'den Kredi Kartı Borcu Ödeme İmkanı

Atm’den Kredi Kartı Borcu Ödeme İmkanı

Akbank Neo bankamatik kartınız ile Akbank ATM cihazlarından kendinize ilişik kredi kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bununla birlikte kredi kartı numarasını bildiğiniz başka bir kişinin de kredi kartı borcunu kendi neo kartınız ile yatırabilirsiniz. Eğer yanınızda Akbank Neo yok ise aşağıda ki işlemleri yapmanız gerekmektedir.

 • Giriş tuşuna basarak kartsız işlemler menüsüne giriş yapın.
 • Kredi kartı borç ödeme adımını seçin.
 • Kart numarası ile borç ödeme işlemini seçin.
 • Bu ekranda borcunu yatırmak istediğiniz 16 haneli kredi kartı numarasını girerek EVET seçeneğine basın.
 • Kart numarası girişinden sonrasında gelen ekranda borcu ödenmek istenen kartın sahibinin ad soyad ve kart nosu yazacaktır. Bu bilgileri deneyin. Hata yoksa devam tuşuna tuşlayın.
 • Para bölmesine yatıracağınız parayı koyun ve TAMAM yazısına tıklayın.
 • Para sayılır ve onay işlemi sorulur. Onay verdiğinizde para yatırılır ve ATM aleti size borcun ödendiğine dair alıntı vermektedir. Detaylar için Akbank ATM Limitleri sitesine giriş yapın.

Qnb Finansbank ilişik CardFinans isminde kartın borcunu 3 değişik yöntemle ödeyebilirsiniz. Bunlardan bir tanesi kartsız, diğeri banka kartı ile son yöntem ise card finans iledir. Eğer kredi kartınız yada nakit banka kartınız yanınızda ise sorun yok. Kartınız yanınızda yok ise şu adımları takip etmelisiniz.

 1. Yöntem : Alan şahıs numarası ile kartsız ödeme,
 2. Yöntem : Kart numarası ile kartsız ödeme işlemidir. (Kart no ile ödeme işleminde başkalarına ilişik kredi kartı borçları da ödenebilmektedir. Eğer borç başkasına aitse ve o kartın numarasını biliyorsanız bu haneyi seçmelisiniz.)

Kart numarası ile Finansbank ATM’den kredi kartı borcu ödeme işlemi;

 1. Giriş tuşuna basın.
 2. Kendi kredi kartı borcunuzu ödüyorsanız KART NO İLE ÖDEME, başka bir karta ilişik borç ise BAŞKA KART ÖDEMESİ işlemini seçmelisiniz.
 3. Borcu ödenecek kartın 16 haneye haiz numarasını tuşlayarak DEVAM yazısına tıklayın.
 4. Girdiğiniz kredi kartına ilişik bilgiler ekrana yansıyacaktır. Bu bilgileri deneyin ve doğru ise DEVAM yazısına tıklayın. Paranızı hazırlayın.
 5. Paranızı dik bir halde para girişine koyun.
 6. ATM paranızı saydığında size ne kadar para yatırdığınızı söyleyecektir. Bu bilgiyi deneyin ve işlem doğruysa ONAYLA yazısına basın. Eğer bir miktar daha para ilave etmek istiyor iseniz PARA EKLEME yazısına tıklayın.
 7. İşlem bittiği süre ATM aleti size alıntı verecektir.

Qnb Finansbank Alan şahıs Numarası ile ATM’den Kredi Kartı Borcu Ödeme;

 1. Giriş tuşuna basarak kartsız işlemler menüsüne ulaşın.
 2. MÜŞTERİ NO İLE ÖDEME seçeneğine seçin.
 3. Alan şahıs no girerek DEVAM yazısına tıklayın.
 4. Borcu ödenecek olan kartın yalnız son dört hanesini yazarak DEVAM yazısına tıklayın.
 5. Derhal sonrasında yukarıda yazılı olan maddelerden 4. maddeden itibaren aynı işlemleri yapın.

Daha detaylı informasyon için Qnb Finansbank internet sayfasında ATM işlemleri bölümünü ziyaret edin.

Güvence Bankası kartsız kredi kartı borcu ödeme işlemi;

Bu işlem hem bankamatik kartı ile hemde kartsız olarak yapılabilse de, en oldukca sorulan sorular içinde kartsız işlem olduğundan bu işlemi açıklıyoruz. Güvence Bankasının paramatik (ATM) cihazlarından kartsız kart borcu ödeme 2 şekilde yapılıyor. Bu işlemler satın alan no ile ve kart no ile yapılmaktadır.

Güvence Bankası ATM Kartsız İşlemler Menüsü

Alan şahıs numarası ile Bonus kredi kartı borcunuzu ödemek için kartsız işlemler menüsüne GİRİŞ tuşu ile girerek işlem menüsü seçmelisiniz. Gene kredi kartı numarası ile borç ödemeyi amaçlıyorsanız bu kez satın alan no girmeden kart numarasını tuşlamalısınız. Ekranda ki yönlendirmeleri izleyerek ödeyeceğiniz parayı ATM aletinin hanesine yatırmalı ve işlem sonunda alıntı almalısınız.

Vakıfbank Kartsız Kredi Kartı Borcu ATM’den Ödeme;

Vakıfbank ATM cihazlarından kartsız işlemler menüsünden kredi kartı borcu ödeme ekranına giriş yaparak ödemek istediğiniz karta ilişik bilgileri girerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun haricinden Vakıfbank ATM cihazlarından elektrik, su, telefon ve doğalgaz faturası benzer halde diğeri ödemeler de kartsız olarak yapılabilmektedir.

Kuveytturk Bankası; KuveytTürk Bankasının kredi kartını kullanmakta olan yurttaşlarımız Kuveyttürk paramatik cihazlarından günlük 15.000 TL. limitli KK. borcu ödemesi yapabilirler. Karta ve İBAN numarasına EFT yapmak içinse günlük limit 1.500 TL. ise sınırlandırılmıştır.

Türkiye Ekonomi Bankası; TEB Atm cihazlarından hem bankomat kartları ile hemde kartsız olarak borç ödeme işlemleri gerçekleştirebilmektedir.  Hem USD, hemde TL. bazında TEB ATM cihazlarından online ödeme sistemi mevcuttur. TEB ATM Adreslerini bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

HSBC Atm cihazlarından ve HSBC kredi kartı kullanan müşteriler Qnb Finansbank’a ilişik ATM cihazlarından kartlı ve kartsız şekilde borç ödeme işlemi gerçekleştirebilirler. Qnb Finansbank paramatik aletinden işlem yapmak isteyen HSBC kredi kartı müşterileri, HSBC Kredi Kart Borç Ödeme (TL)  menüsüne giriş yapmaları gerekmektedir.

Vakıfbank Kartsız Kredi Kartı Borcu ATM'den Ödeme

Vakıfbank Kartsız Kredi Kartı Borcu ATM’den Ödeme

Kartsız Kredi Kartı Borç Ödeme Halkbank;

 • ATM aletinden GİRİŞ tuşuna basın.
 • Kredi Kartı Borcu Ödeme ekranına girin.
 • Ödeyeceğiniz kredi kartı nosunu tuşlayın. (Başka bankaların kartları ödenmez)
 • Girdiğiniz karta ilişik bilgiler ekrana gelecektir. Kartın kime ilişik bulunduğunu ve numarasını deneyin ve EVET tuşuna tıklayın.
 • Yataracağınız parayı cihazın belirttiği sağ altta bulunan kart yatırma kısmına koyun.
 • Bank24 aleti parayı sayacak ve ekrana yansıtacaktır. İlave para yatırmak için PARA EKLEME menüsüne giriş yapın. Bilgiler doğruysa EVET butonuna tıklayın ve işlemi sonlandırın.
 • Makbuzunuzu almayın dikkatsizlik etmeyin.

Ziraat, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Denizbank, Qnb Finansbank, TEB, Akbank, Kuveyttürk, Şekerbank, Yapı ve Kredi Bankası, Fibabanka, Odeabank, Albaraka Türk, Kuveyt Türk, Türkiye Finans benzer halde katılım ve mevduat bankalarının atm cihazlarından kartsız borç ödeme işlemi yapılabilmektedir. Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme işlemi yaparak da borçlarınızı taksit taksit ödeyebilirsiniz.

 • Hangi banka olursa olsun, meydana getirilen işlemler temel olarak GİRİŞ tuşuna basarak kartsız işlemler menüsüne ulaşılması ve buradan nakit para ödemesi yapılacağından ödeme işleminin seçilerek ekran yönergelerinin izlenmesinden ibarettir.
 • Ödeme esnasında banka da görevli bulunan güvenlik görevlisi haricinde başka bir vatandaştan yardım istememeniz güvenliğiniz açısından tavsiye edilir.
 • Yatırdığınız paranın yanlış bir hesaba aktarılması durumunda geri dönüşü zor olacağından para yatırma esnasında kart numarasını ve diğeri bilgileri detaylı bir halde denetim etmenizi tavsiye ederiz.
[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

6 Ay Ödemesiz 10 Bin TL Tatil Destek Kredisi

2020 yılının yıpratıcı gündeminden uzaklaşıp dinlence yapmak isteyenler için kamu bankaları 6 ay ödemesiz 10 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir