İzmir’de 1 Saatte Acil Nakit Nasıl Bulunur?

Acil finansmana ihtiyacınız var ve İzmir’ de mi ikamet ediyorsunuz? Sizlere 1 saatte oldukça acil para bulma yöntemlerini anlatacağız. İzmir’ de nakit ya da senetle para veren, gene senetle altın almanızı elde eden kuyumcular, borç para veren faktoring firmalar ve kredi veren finansman şirketleri bulunmaktadır. İnternet üstünden İzmir’deki tefecilerin numaraları vb. oldukça araştırılan mevzular içinde yer verilmiştir. Bu içeriğimizde elbet ki tefeci şeklinde yasadışı ve kötü niyetli şahıslara değinmeyeceğiz. İkrazat firmalarına da müracaat yaparak acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri giderebilirsiniz.

İzmir’ de Nakit Para Iyi mi Bulunur?

Yalnız İzmir’ de değil ülkemizin neresinde olursa olsun finansman sıkıntısı çeken pek oldukça vatandaşımız bulunmaktadır. Her insanoğlunun bankalar ile münasebeti ne yazık ki oldukça samimi olmakla birlikte var. Daha evvel kredi kartı kullanmış ya da kredi çekmiş iseniz muhtemelen borcunuz vardır. Nakit ihtiyaçlarınız için size sunabileceğimiz ilk yol bankaların kapısını çalmaktır. Banka şubelerine giderek kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bir tek bu yolun size açık olması için de pek oldukça şartı tamamlamış olmanız gerekiyor. Acil nakit gereksinim duyan şahıslar aslına bakarsanız bankalardan kredi çekemediği için alternatif yöntem arayışına giriyor.

izmirde-nakit-para-nasıl-bulunur

İzmir’ de Nakit Para Iyi mi Bulunur?

Bankaların başvurunuzu pozitif karşılaması için kredi notunuzun yüksek, sicilinizin ise temiz olması gerekiyor. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda hakkınızda yapılacak olan tahkikatın pozitif neticelenmesi için daha evvelki ödemelerinizi tertipli olarak yapmış olmanız gerekmektedir. Bir tek kredi notunuz yüksek dahi olsa başvurunuzun neticelenmesi uzun sürecektir. Bu sebeple acil finansman ihtiyaçlarınız için banka kredilerine başvurmanız süre açısından sıkıntılı olacaktır. Fakat web üstünden müracaat meydana getirilen e-krediler size çözüm olabilir. Bu şartlara sahipseniz bankalara kısa ileti atarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Mesajınız kısa süre içinde banka tarafınca neticelenecektir. Eğer müracaat talebiniz onaylandıysa kredi tutarınız hesabınıza yatırılacaktır.

İzmir Tefeci Numaraları

Babanın bile oğluna para verirken imtina etmiş olduğu şu dönemde sizler için tavsiye durumunda birkaç cümle söyleyeceğiz. Fazlaca sayıda kişi web üstünden tefeci arayışına giriyor. Numara ve adres araştırmaları sonucu bu kişiler ile bağlantı kurabiliyor. Düzgüsel olarak bankalar da krediyi faizli veriyor. Bir tek bankalar resmi kurumlar oldukları için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca faiz oranları sürekli olarak inceleniyor. Tefeciler de size düşük faizler ile kredi vereceklerini iddia edebilir. Bir tek tefecilik faaliyetleri vatanımızda kanunlar ile yasaklanmıştır. İllegal çatılar altında bu faaliyetleri yürüten kişiler de verecekleri anaparaya komisyon oranı eklemektedir. Bu sebeple ne yazık ki bu içeriğimizde Aliağa’ da Mustafa, Bornova’ da Ali isminde tefeci numaraları veremeyeceğiz.

Verilecek olan meblağ ne kadarsa antak kalma sağlanan taraf ile yazılı olarak bir akit yapılır. Fakat borcunuzu verilen vade süresi içinde ödemediğiniz taktirde yüzde 100′ ü geçen oranlarda sizden komisyon talep edilebilir. Üstelik bu duruma kanuni olarak itiraz etme hakkınız da yoktur. Tefeciler tamamen kendi menfaatlerini ön planda tutarlar. Bu şahıslar faiz gelirleri ile geçiniyor demek de yanlış olmayacaktır. Denize düşen yılana sarılmış olur düşüncesi ile kötü niyetli kişilerden doğrusu tefecilerden uzak durmanızı öneriyoruz.

izmir-tefeci-numaraları

Tefecilik kanunen suçtur.

Senetle Para Iyi mi Bulunur?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca izin alınarak etkinlik gösteren pek oldukça faktoring şirket bulunmaktadır. Elinizde eğer çek ya da senet var ise buralardan para alabilirsiniz. Yapacağınız işlem bir senet bozdurma işlemi olacaktır. Bu yöntemi kullanarak senetlerin günü gelmemiş dahi olsa nakit elde edebilirsiniz. BDDK izni ile çalışan faktoring firmalara ulaşmak için tıklayınız. Yasal olarak koşulların hazırlanması kaidesi ile bu firmalardan senet karşılığında nakit para bulabilirsiniz. Bu mantık ile çalışan dernekler ve şahıslar da mevcuttur. Bu derneklerin faiz oranları tefecilere nazaran daha düşük olacaktır.

Eğer kredi kullanamayan kişiler içinde yer alıyorsanız senetle para bulma şekillerinden birazcık bahsedelim.

Senet karşılığı para veren kuruluşlar: Burada altını çizmemiz gereksinim duyulan nokta bu kuruluşların yasal olmasıdır. Belirli bir komisyon oranı ile size nakit verebilirler ve vade sayısı kadar senet imzalatırlar. Her taksit ödeme gününüz ulaştığında tutarı ödeyerek imzalamış olduğunuz senetlerden bir tanesini almış olmanız gerekiyor. Ek olarak imza atmadan evvel senetlere tutarın doğru yazıldığından güvenli olunuz. Okumadan herhangi bir evraka sakın imza atmayınız.

İpotek ile kredi veren bankalar: Kredi notu düşük olan kişilerin en oldukça kullandığı yöntemlerden bir tanesidir. Eğer bir taşıt, konut ya da arsaya sahipseniz güvence olarak bu biçim şeyleri bankaya sunarak kredi çekmeniz mümkün olacaktır. Güvence olarak gösterdiğiniz mal varlıklarına banka tarafınca satılamaz şerhi konulmaktadır.

senetle-para-nasıl-bulunur

Senetle para iyi mi bulunur?

Sicili kötü olanlara kredi veren bankalar: Bankalar bazı durumlarda sicili kötü olan kişilere kredi vermektedir. İpotekli kredi yöntemini kullanarak mal varlıklarınızı güvence olarak izah edebilir ya da bankaya gelir durumu iyi ve kredi notu yüksek iki kefil götürerek kredi alabilirsiniz. Fakat gene de bankalar kredi vermeyi kabul etmezlerse kredi notunuzu yükseltmek adına emek harcamalar başlatabilirsiniz. Borç yapılandırması bu yöntemlerden en sağlamıdır. Kara listedekilere kredi veren bankalara ulaşabilir ve bu bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcu Adresleri

Senetle para veren pek oldukça kuyumcu bulunmaktadır. Aslen bu yöntem şu şekilde yürümektedir. Nakit paranız olmadığından ve kuyumcular kredi kartına taksit yapamadıklarından dolayı bazı kuyumcular senet karşılığı altın vereceklerini taahhüt etmektedir. İstediğiniz grama karar verdikten sonrasında bir senet düzenlenecek ve bu senetler karşılığı geri ödeme planınız hazırlanacaktır. Naturel olarak kuyumcuların da bu işlem karşısında komisyon oranı talep edeceklerini hatırlatmak gerekiyor.

Bu işlem aslına bakarsak çok da fazla fazla yasal olarak değerlendirilmiyor. Bir tek müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak adına bazı kuyumcuların bu yöntemi kullandıklarını söylemek daha doğru olacaktır. Ondan sonrasında alacağınız altınları gene aynı kuyumcuya satarak nakit elde etmiş olmuş olmuş olursunuz. Taksit ödemelerinizi yaptıkça kuyumcudan da senetlerinizi tek tek geri almanız gerekiyor. Bu sebeple aksi taktirde negatif bir durumla karşılaştığınızda hak talebinde bulunamazsınız. Senetle borç veren kuyumculara müracaat yaparak nakit ihtiyacınız olan şeyi giderebilirsiniz.

İzmir büyükşehir olduğundan diğeri illere bakılırsa senetle para veren kuyumcu bulmak daha kolay olacaktır. Bu şehrin avantajlarından yararlanarak acil ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Kuyumcular ile görüşerek ve faiz oranlarını öğrenerek acil nakit bulabilirsiniz. Bir tek anayasamızın 241. maddesi gereğince tefecilik faaliyetleri kabahat olarak kabul edildiğinden, kredi kartı, pos aleti, senetle ya da direkt nakit verme yolu ile meydana getirilen faaliyetlerde de dahil yapılacak olan işlemler tefecilik olarak isimlendirilecektir. Bu sebeple komisyon oranlarını makul seviyelerde tutmak gerekiyor. Bu işleme yasal olarak izin verilmediğinden dolayı kuyumcu adı vermek doğru olmayacaktır.

senetle-para-veren-kuyumcu-adresleri

Senetle para veren kuyumcu adresleri

İzmir İkrazat Firmaları

İkrazat firmaları faktoring firmalar şeklinde çalışırlar. Eskiden sayıları daha çoktu. Bir tek şimdi Türkiye genelinde neredeyse 25 tane ikrazatçı bulunmaktadır. Bankalardan kredi alamayan kişilerin geçmiş yıllarda en oldukça tercih ettikleri bölgeler içinde yer almaktaydı. Banka stilinde çalışırlar, faiz oranı ile müşterilerine para verirler. Bir tek bankalardan tek farkları bu işlemi bir senet karşılığında yapmalarıdır. Senetle para veren ikrazat firmalarına bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Elektronik Eşya Bozdurma

Nakit elde edeceğiniz yöntemlerden bir tanesi de elektronik eşya bozdurmaktır. İzmir’ de senetle elektronik eşya, bilgisayar, tablet, telefon vb. ürünleri senetle satan pek oldukça yer bulunmaktadır. Buralardan alacağınız ürünleri taksitlendirebilirsiniz. Ondan sonrasında bu ürünleri aldığınız fiyattan daha uyguna şahıslara pazarlayabilirsiniz. Yakınlarınıza ürünleri almayı teklif edebileceğiniz şeklinde toplumsal medya paylaşım sitelerinde de bu ürünleri satışa çıkarabilirsiniz.

Yalnız telefon, tablet değil beyaz eşyaların da bozdurulmuş olduğu görülmektedir. İnternet üstünde senetle ya da elden taksitle ürün satışı icra eden pek oldukça şirket bulunmaktadır. Bu firmalar ile görüşerek alacağınız eşyaları bozdurun. Acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri bu şekilde de karşılayabilirsiniz. İzmir’ de senetle cep telefonu satan bölgelere ulaşarak buradan telefon alabilirsiniz.

Ankara, Adana, Antalya Muratpaşa şeklinde yerlerde senetle para veren bölgeler hakkında informasyon alarak acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Her ne şekilde olursa olsun, böbreğimi satarım, tefeciye bulaşırım yeter ki ihtiyacım görülsün şeklindeki söylemler sizi sonuca ulaştırmaz. İnternet üstünden böbrek ilanı veren pek oldukça kişi bulunmaktadır. Bir tek bağlantı kurduğunuz kişiler organ mafyası da olabilir. Ya da tefeciler sırtınıza ağır yükler yükleyebilir. Bu şahıslar ödemeyi geri alabilmek için sizi her türlü şartlarda tehdit edebilir hatta canınıza kastedebilir. Bu sebeple yasal olmayan yollara bulaşmayın. Ponzi işler olarak tabir edilen işlerden de uzak durun. Bankalardan kredi alamıyorsanız yukarıdaki saydığımız yöntemler ile 1 saat içinde finansman elde edebilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

ING Bank İndirimli İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredileri, nakit ihtiyaçlarınızdan kişisel ihtiyaçlarınıza, eğitim masraflarınızdan konut ya da vasıta ihtiyaçlarınıza kadar her …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir