İş Bankası Yeni Yıl Kredisi

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi

Bankalar, 2018 Yeni Yıl Kredisi kampanyaları düzenlemeye başladı.Yeni yıla sayılı günler kala, İş Bankası da 2018 Yeni Yıl Kredisi kampanyasını başlatmıştır. İş Bankası, geniş şube sayısı ve Dijital Bankacılık kanalları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı ilke edinmiş bir bankadır. Bu ilkeler doğrultusunda, İş Bankası Yeni Yıl Kredisi kampanyası ile müşterilerine uygun ve avantajlı kredi kullanma imkanı sunmayı amaçlamaktadır.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi Faiz Oranı ve Vadesi

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi faiz oranı, kullanılmak istenen kredi tutarına nazaran değişmektedir. Yeni Yıl Kredi tutarına nazaran üç değişik faiz oranı vardır. Bunlar;

  • 3.000 TL ile 24.999 TL arasındaki kredi tutarları için faiz oranı %1,42,
  • 25.000 TL ile 50.000 TL arasındaki kredi tutarları için faiz oranı %1,39,
  • 50.000 TL ile 100.000 TL arasındaki kredi tutarları için faiz oranı %1,36’dır.

Yeni Yıl Kredisi, minimum 3 ay, en fazla 48 ay vade ile kullanılabilmektedir.Mesela; 36 ay vadeli 25.000 TL tutarındaki kredinin aylık taksit tutarı 929 TL olmaktadır. Bu tutardaki kredinin kredi tahsis tutarı 125 TL’dir. Senelik sigorta primi ise 159 TL’dir. Sigorta primi ve kredi tahsis tutarı kredi tutarına, kredi vadesine ve kredi sahibinin yaşına nazaran değişmektedir.

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi Başvurusu 

İş Bankası Yeni Yıl Kredisi başvurusu SMS ile yapılabilmektedir. 4402’ye sırasıyla aralarında boşluk bırakarak NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ yazarak SMS göndererek kolayca müracaat yapabilirsiniz. Ek olarak İşCep’ten, İş Bankası İnternet Şubesi’nden, İş Bankası Bankamatik’lerinden, İş Bankası Telefon Şubesi’nden, İşTablet’ten ve İş Bankası Şubelerinden müracaat yapabilirisiniz. Herhangi bir kanaldan Yeni Yıl Kredisi başvusunda bulunduktan sonrasında, kredi cevabınız anında cep telefonunuza gelmektedir. İş Bankası şubelerinden meydana getirilen müracaat onaylandığı takdirde, şubeye yeniden gitmeden İşCep uygulaması ile sözleşmenizi onaylayabilirsiniz. İşCep’ten sözleşmenizi onayladıktan sonrasında aldığınız kredi tutarını hesabınıza aktararak, nakit ihtiyacınız olan şeyi karşılamış olmuş olursunuz.

İş Bankası Yeni Yıl Kredi Müracaat Belgeleri 

İş Bankası bireysel gereksinim kredisi çeşitleri için üç tane belge istemektedir. Bunlar, gereksinim kredisi müracaat formu, Nüfus cüzdanı ya da sürücü belgesi ve gelir belgesidir. İş Bankası kredi kullanacak kişiden ek belgeler isteme hakkına haizdir. İş Bankası Yeni Yıl Kredi müracaat belgeleri, gereksinim kredisi kullandırım esnasında talep edilmektedir. İş Bankası’nın kefil isteme hakkı vardır. Kefil olacak kişinin de nüfus cüzdanı ve gelir belgesi istenmektedir.

ilginizi çekebilir

Öğretmenlere Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası (Yüzde 0.15 Düşük Faiz)

En mukaddes meslek asla şüphesiz ki öğretmenliktir. Bizleri kendimizi tanıdığımız yaştan alıp bir ana, baba …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir