ING BANK Taşıt Kredisi 2018

ING BANK Taşıt Kredisi 2018

Hayalinizdeki arabayı hayal olmaktan çıkaran ING BANK Taşıt Kredisi, haiz olmak istediğiniz özellikler ile donatılmış olan arabanın sizin olması için hususi olarak tasarlanmış olan bir kredi türüdür. Hem 0 kilometre araçlar hem de ikinci el araçlar için kredi vermekte olan ING BANK Taşıt Kredisi’ne de 0 km ve 8 yaşa kadar olan ikinci el araçlar için haiz olmanızı sağlamaktadır. 3 ile 8 ay içinde vade imkânı sunmakta olan ING BANK Taşıt Kredisi, güvence olarak yalnızca satın alacağınız aracı rehin gösterebilmenizi sağlamaktadır. ING BANK Taşıt Kredisi hakkında daha oldukca detay almak isterseniz buradan tüm detayları edinebilirsiniz.

ING BANK Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ING BANK Taşıt Kredisi faiz oranları, krediyi kullanacağınız aracın cinsine bakılırsa değişmektedir. 0 km araçlarda ING BANK Taşıt Kredisi faiz oranı aylık % 1,49 iken, ikinci el araçlarda uygulanan faiz miktarı aylık % 1,54’e yükselmektedir.

ING BANK Taşıt Kredisi Çekme Koşulları

ING BANK Taşıt Kredisi sahibi olabilmeniz için lüzumlu olan şartlar bulunmaktadır. Bunlar şu şekildedir:

  • Nüfus cüzdanı, yeterlik ya da geçişlik fotokopisi
  • Gelir belgesi
  • Satın almak istediğiniz aracın rehin belgesi
  • Satın alacağınız vasıta ile ilgili banka tarafınca istenecek olan öteki belgeler
  • Lüzumlu görüldüğü takdirde banka kefil isteme hakkını da saklı tutmaktadır

ING BANK Taşıt Kredisi Avantajları

ING BANK Taşıt Kredisi, 50.000 TL’ye kadar taşıt kredisi imkânını size sunması sebebiyle oldukça avantajlıdır. Üstelik kredinin hem ikinci el hem de 0 km araçlar için de kullanılabilir olması öteki avantajlar arasındadır. Uzun vade seçenekleri ve uygu faiz oranları ile size sunulan bu kredi, vasıta sahibi olmak isteyen her insanın müracaat yapabileceği bir kredi olması sebebiyle de cezp edici bir kredi türüdür.

ING BANK Taşıt Kredisi Iyi mi Çekilir?

ING BANK Taşıt Kredisi başvurusu yapabilmek için web bankacılığı ya da ING Bank web şubesi üstünden müracaat seçeneklerini değerlendirmeniz gerekmektedir. Bunun yanı sıra size en yakın şubeye giderek de kolayca işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Maske Cezasına Nasıl İtiraz Edilir? Başvuru Makamı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir