ING Bank e-Kredi

ING Bank e-Kredi

Günümüzde birçok insan kişisel ya da acil gereksinimlerini karşılamak için kredi çekme yoluna gitmektedir. Sadece kimi zaman lüzumlu olan prosedürler ve istenen belgeler, acil gereksinimler söz mevzusu olduğunda insanoğlunun bir fazlaca zamanını alabilmektedir. Acil nakit gereksinimleri için kredi çekme olanağından yararlanmak isteyen kişiler için de bu durum oldukça can bunaltan bir hal alabilmektedir. İşte tüm bu sorunların önüne geçmek ve daha kolay bir halde ihtiyacınız olan krediyi çekmek için ING Bank e-Kredi seçeneğini size sunmaktadır. Banka şubesinden müracaat hayata geçirmeye gerek olmayan, zahmetsiz ve de avantajlı bir halde elde edebileceğiniz ING Bank e-Kredi için ING Bank satın alan olmanıza da gerek kalmamıştır. 10.000 TL’ye kadar çekebileceğiniz ING Bank e-Kredi, maksimum 48 ay vade ile karşınıza çıkmaktadır. Hızlıca müracaat meydana getirilen ve kolayca çekilebilen ING Bank e-Kredi hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sizin için paylaşıyoruz.

ING Bank e-Kredi Faiz Oranları

ING Bank e-Kredi faiz oranları, oldukça makul bir seviyede tutulmuştur. Acil krediye gereksinim duyan her insanın kolayca alabilmesi ve gene aynı kolaylıkta geri ödeme sağlayabilmesi için ING Bank e-Kredi faiz oranı %1,59 olarak belirlenmiştir.

ING Bank e-Kredi Müracaat Koşulları

ING Bank’ın sizin için hususi olarak hazırlamış olduğu e-Kredi, müracaat için herhangi bir belgeye gereksinim duyulmayan ender kredi türlerinden biridir. Kefil ve belgeye gereksinim duyulmayan ING Bank e-Krediye müracaat için bankanın müşterisi olma benzer biçimde zorunluluklar da bulunmamaktadır. Sadece her kredi türünde olduğu benzer biçimde ING Bank e-Kredi için de bazı müracaat koşulları belirlenmiştir. Bu şartlar şu şekildedir;

  • Telefon bankacılığı ya da web üstünden meydana getirilen ING Bank e-Kredi başvurularında beyan etmiş olduğunuz ve bankada kayıtlı bilgileriniz denetim edilmektedir
  • Lüzumlu görüldüğü takdirde gelir belgeniz ile beraber banka şubesine gelmeniz gerekebilmektedir
  • Banka krediyi kullandırmama hakkına haizdir
  • Kredi tahsis tutarı olarak ise kredi tutarının %0,5’i eğitim edilmektedir

ING Bank e-Kredi Avantajları

ING Bank e-Kredi birçok pozitif yanları size sunan bir kredi türüdür. Şubeye giderek zaman kaybetmenize niçin olmayan kredinin en büyük avantajlarından biri de kefil ve belge şartı aranmamasıdır. Üstelik krediye başvurmak için ING Bank müşterisi olmanıza gerek kalmamıştır ve krediniz kurye ile ayağınıza kadar getirilebilmektedir. Bankada sıra bekleme, kefil arama, hafta sonu tatilinden dolayı krediye müracaat yapamama benzer biçimde sorunlarla da uğraşmak zorunda kalmazsınız.

ING Bank e-Kredi Iyi mi Çekilir

ING Bank e-Kredi başvurusu için mobil bankacılık ya da web bankacılığını kullanarak hızlıca başvurunuzu tamamlayabilir, kredinizi en kısa zamanda hesabınızda bulabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Özel Hastanelerde Fizik Tedavi Seans Ücretleri 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir