HSBC Taşıt Kredisi ile Hayalinizdeki Otomobile Kavuşun

HSBC Taşıt Kredisi ile Hayalinizdeki Otomobile Kavuşun

HSBC, kuruluşundan itibaren müşterilerine ev sahibi olmaktan otomobil sahibi olmaya, acil gereksinimler için kredi imkanı sumaktan yeni bir iş kurabilmek adına kredi imkanı sunmaya kadar birçok mevzuda destek olmaya ve onların gereksinimlerini karşılamaya devam etmektedir. Büyük bir azim ile alan kişi memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı amaçlayan HSBC, müşterilerine sağlamış olduğu krediler için en uygun faiz oranlarını da sunmaktadır. HSBC’nin bu birbirinden avantajlı kredilerinden biri de HSBC Taşıt Kredisi’dir. Peki, HSBC Taşıt Kredisi nedir ve sunmakta olduğu avantajlar nedir?

HSBC Taşıt Kredisi Pozitif yanları

HSBC Taşıt Kredisi, HSBC tarafınca müşterilere gösterilmekte olan ve HSBC müşterilerinin taşıt almak için kullanabilecekleri bir kredi türüdür. Taşıt kredisi yardımıyla HSBC müşterileri, 48 aya kadar elde edebilecekleri vade fırsatlarıyla beraber yüzde 50 ile yüzde 70’e kadar yükselebilecek olan faiz indirimlerinden yararlanma fırsatına sahiptirler. Bu bağlamda HSBC Taşıt Kredisi avantajları, öteki kredi türlerinin sağlamakta olduğu avantajlara oranla fazlaca daha uygun imkanları müşterilerine sunmuş olduğu yorumunu yapmak mümkündür. Ek olarak Taşıt Kredisi için ne kadar faiz ödeyeceğinizi, seçmiş olduğunuz vade süresine bakılırsa hesaplamak istiyorsanız bu hesaplamayı HSBC’nin mobil uygulamasından, HSBC web bankacılığı olarak hizmet verdiği resmi web sitesinden yada size en yakın HSBC şubesinden rahatlık yapabilirsiniz.
Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz şeklinde HSBC Taşıt Kredisi, sizlere vasıta satın alırken yüzde 70 ile yüzde 50’lik bir kredi imkanı sunmaktadır. Bu oranları hangi koşulda elde edebileceğiniz mevzusuna gelecek olursak, yüzde 50’lik bir kredi imkanı ikinci el vasıta alımları için geçerli ve yüzde 70 oranındaki kredi imkanı ise sıfır vasıta alımları için geçerlidir.

HSBC Taşıt Kredisi Faiz Oranları

HSBC Taşıt Kredisi faiz oranları ise birçok değişkene bağlı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Bu değişkenler, ülkenin içinde bulunmuş olduğu ekonomik durumdaki değişimler ve dönemsel dalgalanmalar olarak tanımlanabilir. Sadece bu değişkenlere karşın faiz oranının azami bir tutarı mevcuttur ve bu azami meblağ ise yüzde 1.25 olarak belirlenmiştir. Bu meblağ müşteriler tarafınca çekilecek olan kredinin miktarına ve seçilen kredi için belirlenmiş olan vadeye bakılırsa değişim izah edebilir.

HSBC Taşıt Kredisi Başvurusu

HSBC Taşıt Kredisi başvurusu için gerçekleştirilmesi ihtiyaç duyulan en rahat adım ise mobil bankacılık yöntemidir. Mobil bankacılık yardımıyla HSBC’nin sizlere sunmakta olduğu Taşıt Kredisi’ne cep telefonunuz ile kolaylıkla haiz olabilirsiniz. Eğer HSBC’nin uygulamasını indirmek istemiyorsanız, kimlik bilgileriniz ile HSBC’ye SMS göndererek de Taşıt Kredisi sahibi olabilme imkanınızı sorgulatabilirsiniz.

ilginizi çekebilir

Yeni Destek Paketi ile Kamu Bankaları 100 Bin TL Kredi Verecek

Yeni Destek Paketi ile kamu bankaları 100 bin TL kredi verecek.. Kamu bankaları, KOBİ ‘lere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir