Hesaplı Evim Konut Kredisi

Hesaplı Evim Konut Kredisi

Ev kredileri günümüzde olmazsa olmaz olmaktadırlar. Her geçen gün yeni hizmetler sunan Halkbank hesaplı evim konut kredisi ile birçok kolaylık sunmaktadır. İyi faiz oranları ile ödeme yükü azaltılan krediler her keseye uygun olabilmektedir. Hesaplı Evim Konut Kredisi paketi sizin için bütçenize nazaran belirlenir. En uygun vade ve ödeme seçeneğini sunmak için çalışan Halkbank bu kredi ile kesenize uygun olarak ev sahibi olmanızı sağlıyor. Ev sahibi olmanız artık oldukca kolay ve artık hayal olmaktan çıkıyor.

Ödemeler Iyi mi Yapılıyor?

Avantajlı faiz oranları ile müşterilerine büyük kolaylıklar elde eden Halkbank taksit ödemelerinizi ister aylık ve eşit taksitler ile isterseniz de aylık eşit olarak değil belirlediğiniz tutarlarda yapmanızı sağlıyor. Üstelik ilk taksitinizi 3 ay ertelemenize olanak tanıyor. 3 ay erteleme ile aldığınız kredi ile yapacağınız yatırımdan gelecek olan gelirler yardımıyla ilk taksitinizi ödemenize fırsat tanıyor. Bu anlamda büyük bir avantaj sağlıyor.

Faiz Oranları

Kredi faiz oranları değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenlik çekilen tutara ek olarak vade oranına nazaran belirleniyor. Ilk olarak 1000-50 000 TL arası bir miktar çekim yapılabiliyor. Bu miktarın faiz oranı vadesine nazaran değişkenlik gösteriyor. 1-36 ay arası vadeye haiz kredi de %0,95 oranında faiz uygulanıyor. 37-120 ay arası vadeye haiz kredi de ise %1,03 oranında faiz uygulanıyor. Vade arttıkça faiz oranı yükseliyor. Ek olarak kredi oranı arttıkça da faiz oranları değişiyor ve yükseliyor. 50 001 TL ile 1 000 000 arası çekim taleplerinde 1-36 aylık ödemeler %1,09 faiz oranı ile geri ödeniyor. Bu oranın %1,13 olması da mümkün olabiliyor.  Düşük olan faiz oranı emekli müşteriler için uygulanıyor. Emekli maaş müşterileri bu indirimden yararlanabiliyor. 37-120 ay arası vade isteyenler ise %1,12 ve %1,16 oranlarında faiz oranlarından faydalanabiliyor. Aynı şekilde emekli maaş müşterileri ve Bordro24 müşterileri düşük faiz oranından yararlanabiliyor.

Taksit Tutarları

Hesaplı evim konut kredisini taksit oranları anlamında bakıldığında düşük taksit miktarları sunuyor. 50 000 TL kredi alan birisi için yüzde 0,95 faiz uygulanıyor. 36 ayda ödeme gerçekleştiriliyor. Aylık taksit ise 1646 TL olarak belirleniyor. 120 ay vadeli olduğu süreçte ise faiz oranı yükseliyor. Aylık taksitler düşüyor. Aylık taksit oranı 728 TL’ye indiriliyor. Faiz oranı ise yüzde 1,03 miktarına yükseliyor. Öteki harcamalar 806 TL tutuyor. Ek olarak başlangıçta tahsis tutarı alınıyor. Bunun miktarı ise 250 TL kadar. Ek olarak ekspertiz tutarı şeklinde ücretlerde alınıyor. Daha detaylı informasyon için Halkbank Şubelerine uğramalısınız.

ilginizi çekebilir

Ziraat Bankası Yem Kredisi (HAYVAN BAŞINA)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir