Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank İhtiyaç Kredisi

Halkbank kurulduğu ve bankacılık sektöründeki faaliyetlerine başladığı tarihten bu yana, müşterilerinin tüm acil gereksinimlerini giderebilmeleri adına onlara finansman desteği sağlamak, müşterilerine konut ve taşıt sahibi olabilme imkanı tanımak, yeni birer iş kurup kendi işlerinin patronu olarak kazanç elde etme fırsatı sunmak yada halihazırda haiz oldukları işleri geliştirme amaçları doğrultusunda onların gereksinim duyduğu maddi deposu sunmak için birbirinden avantajlı kredi imkanı sunmaktadır. Halkbank tarafınca müşterilerine sunulan bu kredi imkanları uygun faiz oranları ve geniş vade alternatifleriyle de müşterilerin bütçelerini zorlamadan onlara kolaylıkla geri ödeme imkanı da sunmaktadır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı ve Kredi Bilgileri

Halkbank İhtiyaç Kredisi yardımıyla artık Halkbank müşterileri tüm gereksinimlerini kolaylıkla giderebilme olanağına sahiptirler. Bu olanak doğrultusunda gereksinimlerini gidererek hayatlarında planlamakta oldukları öteki amaçlarını gerçekleştirme olanağını elde edebilmektedirler. İşte, Halkbank İhtiyaç Kredisi faiz oranı ve kredi bilgileri:

 • Halkbank İhtiyaç Kredisi durağan(durgun) bir faiz oranına haizdir ve bu faiz oranı yüzde 1,43 olarak belirlenmiştir.
 • Yukarıda belirlenen durağan(durgun) faiz oranı 1 ile 36 ay vade seçenekleri arasından tercih edilen vadeler için geçerlidir.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi geri ödeme türü azalan ve aylık eşit taksitli ödeme seçenekleri arasından biri şeklinde seçilebilmektedir.
 • Minimum kredi tutarı 300 TL olarak belirlenmiştir.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi için ödenmesi ihtiyaç duyulan dosya tutarı çekilen kredi miktarının yüzde 0,5’i olacak şekilde belirlenmiş olup yalnız başlangıçta bir kez alınmaktadır.
 • Halkbank İhtiyaç Kredisi için yaşam sigortası yaptırmak zoruludur ve Yaşam Sigortası tutarı ise 30.73 TL olarak belirlenmiştir.

Halkbank İhtiyaç Kredisi için Ihtiyaç duyulan Belgeler

Halkbank İhtiyaç Kredisi için ihtiyaç duyulan belgeler aşağıda sizlerle paylaşmış olduğumuz belgelerdir:

 • Nüfus Cüzdanı
 • Gelir durumunuzu gösteren bir belge; şirket sahipleri ve ortakları için Vergi Levhası, Güncel Gelir Tablosu ve Bilanço
 • Ücretli çalışanlar için maaş bordrosu yada maaş miktarını gösteren imzalı bir belge
 • Özgür meslek sahipleri için Vergi Levhası
 • Bu tarz şeyleri dışın banka şubesi gerek görmüş olduğu durumlarda ek belgeler isteme yetkisine ve hakkına haizdir.
 • Kefil şartı koşuluyorsa, yukarıda belirtilen belgeler kefil tarafınca da sağlanmalıdır.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Halkbank İhtiyaç Kredisi başvurusu yapabilmek için Halkbank’ın resmi web adresine girip ilgili kredinin müracaat formunu doldurmanız, mobil bankacılık uygulaması ile başvuruda bulunmanız yada sizlere en yakın konumda bulunmakta olan bir Halkbank Şubesi’ne giderek fiili bir halde başvurunuzu tamamlamanız kafi olacaktır.

ilginizi çekebilir

Anadolu Bank Personel Alımı Ne Zaman Yapılacak, Nereye Başvurulur?

Anadolu Bank personel alımı, bankanın her yıl belirli aralıklarla açmış olduğu ve genişleyen yapısını daha …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir