Gelir Belgesiz Kredi Veren 5 Banka ve 2020 Şartları

Bankaların kredi kampanyalarına başvurabilmek için gelir belgesi ve bazı evrakların sunulması gerekiyor. Fakat ziraat ve hayvancılık faaliyetleri ile uğraşanlar, tecim ve özgür meslek çalışanları ve zanaatkarların tertipli gelirleri yok. Bu durumda akıllara gelir belgesiz kredi alınmaz mı sorusu geliyor. TEB, İş Bankası, Ziraat Bankası, Finansbank ve Denizbank gelir belgesiz kredi veren bankalar içinde. Sizler için maaş bordrosuz çalışmayanlara kredi veren bankaların şartlarını, faiz oranlarını ve kredi üst limitlerini araştırdık.

 1. Akbank İnternetten Müracaat
 2. NKredi
 3. Vakıfbank
 4. TEB
 5. Denizbank

Bu bankalara web üstünden meydana getirilen düşük miktarlı başvurular kabul edilebilmektedir. Onay verip vermemek bankaya bağlıdır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Bankalar, müşterilerine finansal destek elde eden kuruluşlar arasındadır. Devlet bankaları ve hususi bankalar gereksinim, taşıt, konut vb. krediler ile müşterilerine her daim destek olmaya devam etmektedir. Yalnız kredi başvurusunun kabul edilebilmesi için bankaların aramış olduğu şartlar vardır. Bu şartlar;

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

 • Tertipli gelir sunmak 
 • 18 yaşını tamamlamış olmak
 • Sigortalı çalışan olmak
 • Kredi notunun yüksek olması
 • Hakkınızda yapılacak olan tahkikatın pozitif yönde neticelenmesi
 • Sicilin temiz olması
 • İstenen belgelerin eksiksiz olması
 • Gerektiğinde kefil sunabilmek
 • Bankanın talebi durumunda güvence gösterebilmektir. 

Bu aşamada kredi başvurusunda bulunduğunuzda banka hakkınıza bir araştırma başlatır. Kredi notunun 1300′ ün altında olması, banka tarafınca hakkınızda meydana getirilen tahkikatın negatif sonuçlanmasına sebebiyet verebilir. Şartlar içinde gelir belgesi sunmak gerektiğinden de bahsettik. Özgür meslekle uğraşanlar, tarımsal faaliyette bulunanlar yada ev hanımları tertipli gelirli olan kişiler değildir. Banka ise kredi başvurusunda bulunan müşterilerinin minimum asgari tutara haiz olmasını ve bu gelirin 6 aydan beri hesaba tertipli olarak yatırılmasını talep ediyor. Yalnız yukarıda bahsettiğimiz gruplara ek olarak öğrenciler, ev hanımları ve çalışmayan kişilerin de kimi vakit kredi talepleri olabiliyor. Buna bazı bankalar olanak tanımazken, bazı bankalar ise kapsamlarını genişleterek gelir belgesi sahibi olmayan müşterilerinin taleplerini geri çevirmiyor. Meblağların devasa yükseklikte olmaması dahilinde kredi veren bankalar aşağıdaki gibidir.

Eğer girişimci ev hanımı iseniz, maaş bordrosuz ev hanımlarına kredi veren bankalar listesini inceleyiniz.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Veriyor!

Türk Ekonomi Bankası, gelir belgesiz kredi veren bankalar arasındadır. TEB’ in mobil uygulaması yardımıyla herhangi bir belgeye gerek kalmadan kolayca kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ek olarak Türk Ekonomi bankasına T.C. kimlik belgesi ile müracaat yapmanız dahilinde de bireysel kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kredinin üst limiti 12 bin 500 TL’ dir. Ergonomik gereksinim kredisine başvurabilmek için kimlik numaranızı 4466′ ya göndermeniz yeterlidir. Banka şubelerinden de gene aynı kredi için müracaat yapılabilmektedir. Yeterlik ve kimlik fotokopisi ile müracaat yapabilirsiniz. Krediye yaşam sigortası yapmanız dahilinde de 355.24 TL yaşam sigortası tutarı ödersiniz. Kredi vadesi maksimum 48 ay olabilmektedir.

TEB Gelir Belgesiz Kredi Veriyor!

TEB Gelir Belgesiz Kredi Veriyor!

TEB’ in ergonomik gereksinim kredisinde gelir belgesi olmayan kişilere verebileceği kredi CEPTETEB gereksinim kredisidir. Kredi vadesi maksimum 60 ay olmaktadır. Üst limit ise 30 bin TL’ dir. Ek olarak herhangi bir kredi tahsis tutarı de talep edilmeyecektir. Faiz oranı  0,95  olarak belirlenmiştir. CEPTETEB ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız. Cepteteb müracaat formunu doldurduğunuzda cep telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. Doğrulama kodunu girerek yapacağınız başvurunuzun cevabı kısa bir süre sonrasında size pozitif yönde ya da negatif olarak iletilecektir. TEB yeni yıl gereksinim kredisi ile uygun faiz oranlarıyla kredi almak için tıklayınız.

TEB iHTİYAÇ KREDİSİ 

Denizbank Cebimde Kredi

Denizbank, Yaşam Deniz’ de Güzel sloganı ile müşterilerine kredi vermeye devam ediyor. Gelir belgesiz kredi veren en yüksek limitli bankalar içinde Denizbank başta geliyor. Şu sebeple kredi üst limiti 55 bin TL’ dir. Kredi başvuruları SMS aracılığı ile kabul edilmektedir. Yaptığınız başvurunuzun neticelenmesi bir tek 5 dakika sürmektedir. KREDİM boşluk T.C. kimlik numarasını yazarak 3280′ e göndererek kolayca müracaat yapabilirsiniz.

Kredi talebiniz onaylandığında web bankacılığı aracılığı ile ya da en yakın Denizbank şubesine T.C. kimlik belgeniz ile giderek kredinizi alabilirsiniz. 55 bin üst limitli kredinin vadesi 36 aydır. Kredinin 2020 güncel faiz oranı yüzde 1,69 olmaktadır.

Denizbank Cebimde Kredi

10 bin TL kredi çekmeniz durumunda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı vade seçeneklerine nazaran değişecektir. İhtiyaç kredilerinin maksimum vadelerinin 60 ay bulunduğunu biliyoruz. 12 ay vadeyi tercih etmeniz durumunda 947,22 TL, 24 ay vadeyi tercih etmeniz durumunda 530,39 36 ay vadeyi tercih etmeniz durumunda ise ödemeniz gereksinim duyulan faiz oranı 394,09 TL, 60 ay vadeyi tercih etmeniz durumunda ise  327,88 TL olacaktır. Tüm bu krediler gelir belgesi olmadan kişilere verilmemektedir. Yalnız gelir belgesiz kredi veren bankalar da bulunmaktadır.

İNG Bank Mini Kredi

İNG Bank’ ta gelir belgesiz kredi başvurularını kabul eden bankalar içinde yer verilmiştir. Üst limit 50 bin TL olarak kabul edilmiştir. Yalnız banka kredi tahsis tutarı de talep etmektedir. Acil durumlar için lüzumlu olan düşük limitli kredi kampanyaları da bulunmaktadır. E-kredi adını verdiği kredi çeşidinin üst limiti 5 bin TL olarak belirlenmiştir. Güncel faiz oranı ise %0,99 olarak belirlenmiştir. 10 bin TL kredinizi 60 ay vadeli olarak almanız durumunda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 234 TL olacaktır.

Bu kredilerin en büyük avantajları bankanın tarafınıza pozitif yönde ya da negatif olarak fazlaca kısa sürede dönmesi ve onaylanmasının arkasından derhal hesabınıza yatırılmasıdır. Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

İNG Bank Mini Kredi

İNG Bank Mini Kredi

İNG Bank ihtiyaç kredilerini kullanarak finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Finansbank Enpara.com

Finansbank, mobil uygulaması olan enpara.com üstünden hiçbir belge sunmanıza gerek kalmadan kredi başvurularını kabul ediliyor. İhtiyaç kredisi kampanyası ile kredinizi eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz. Kredi üst limiti 50 bin TL’ dir. Vade miktarı ise 60 aydır. Kredi vadesini 60 ay seçtikten sonrasında erken de ödeyebilirsiniz. Erken ödendiğinde faiz indirimi yapılmaktadır. Krediye ek olarak harcama ödemenize gerek kalmamıştır. Maliyet miktarı düşük olan kredileri tercih etmek gerektirme ettiğini dikkatsizlik etmeyin. Ek olarak kredi talebinde bulunduktan sonrasında banka sizden kefil ya da herhangi bir belge talep etmeyecektir.

Naturel olarak banka meydana getirilen başvuruları reddetme hakkına da haizdir. Burada dikkat edilmesi gereksinim duyulan nokta daha evvel kredi çektiyseniz geri ödemelerinizi zamanında yapmanız ve kredi notunuzun yüksek olmasıdır. Başvurular en geç sekiz iş saati içinde onaylanmaktadır. Bu aşamadan sonrasında kredi sözleşmesini onaylamalısınız. Ödeme hesabınıza yatırılacaktır. 36 aya kadar kullanabileceğiniz kredinizin faiz oranı yüzde 2,09 olacaktır. Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

N Kolay Kredi

N Kolay kredi, Aktifbank‘ ın bir ürünüdür ve pek fazlaca pozitif yanları bulunmaktadır. Şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ek olarak sözleşme onayı için şubeye gitmenize gerek kalmaz. Krediye  sigorta yapmak mecburi değildir. Kredi başvurusunda bulunabilmek için 18 yaş şartını tamamlamanız ve hakkınızda yapılacak olan tahkikatın pozitif yönde neticelenmesi gerekmektedir. Banka müşterilerinden kredi tahsis tutarı de almaktadır. 3 aydan başlamış olan ve maksimum 60 aya kadar olan vadeler ile kredi kullanabilirsiniz.

N kolay kredi aracılığı ile 30 bin TL’ ye kadar kredi alabilirsiniz. Asgari kredi limiti ise 2 bin TL olmaktadır. Kredi tahsis tutarı limitten düştükten sonrasında kalan kredi hesabınıza yatırılır.

N Kolay Kredi

N Kolay Kredi

N kolay kredinin faiz oranı %2.49′ dur. Tabloda geri ödeme miktarı da gösterilmektedir. Ek olarak banka herhangi bir evrak, gelir belgesi ya da güvence talep etmemektedir. Başvuruda bulunmak için tıklayınız. Bu bankalara ek olarak İş Bankası da gelir belgesiz kredi vermektedir. Naturel olarak kredi talebinizi web üstünden oluşturmanız gerekiyor. 2019 senesinde bankalar müşterilerinin finansman gereksinimlerini karşılamaya devam ediyor. Bazı bankalar düşük limitli kredi verirken bazı bankaların ise limitleri oldukça yüksek oluyor. Yalnız kredi başvurusunda bulunurken her bankada geçerli olan şart hakkınızda yapılacak olan tahkikatın pozitif yönde sonuçlanmasıdır. Kredi notunuz yüksekse yukarıda bahsettiğimiz bankalardan web bankacılığı ya da mobil bankacılık üstünden kolayca kredi talebinde bulunabilirsiniz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

ilginizi çekebilir

Paraf Esnaf Kart Başvurusu ve Avantajları

Paraf Esnaf Kart başvurusu ve avantajları.. Tüm sıkıntılı dönemlerinde esnaf ve KOBİ ‘lere desteğini gösteren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir